New Posts New Posts RSS Feed - masaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

masaza

 Post Reply Post Reply
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: masaza
    Posted: 07 Svibanj 2008 at 13:05
 ovak: ovaj vikend ili sljedeci idem u toplice na kupanac.. mislila sam usput otic i na masazu.. htjela bi se rijesiti celulita ali mislim da prava anticelulitna masaza nije za mene jer imam osjetljivu kozu pa me strah da mi ne popucaju kapilare... koju bi mi masazu preporucili? ima netko da se kuzi u to? i kak se cijene krecu otprilike?
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 14:10

 Ciao!Pa najbolje ti je da kad dodjes u Welness pitas tamo cure sto rade sto ti preporucuju..i reci da imas osjetljivu kozu..

Npr nije ti lose i u saunu poci..ako nemas nizak tlak i problema vecih zdravstvenih..odi,to ti je odlicno,znojis se .-.

Od masaza imas toliko tog pa vidi s+to bi ti pasalo

 

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 14:41

 koliko se obicno bude u sauni? mislim koliko je preporucljivo biti?

cijene jel znas mozda kako se krecu?

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 15:45
ja znam da je kod š zenske sat masaze oko 80kn ali ti ona to radi kod kuce (ima privatni salon u kuci) ali mislim da bi ti mogla biti cijena tu negdje ili ako je neko fensi mjesto mozda i vise! ne vjerujem da je cijena iznad 200-250kn  za cijelo tijelo!

nadam se da sam ti kaj pomogla! javi kak je bilo na masazi!



p.s. a i da ti kapilare na guzi popucaju od masaze...tesko!

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 20:18

naravno, ako odem javit cu evo gledam malo cjenik tuhelja masaze su im full skupe - tak da ak cu tamo ic ne znam dal cu ic i na masazu...

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2008 at 20:49

 u sauni najbolje ne vise od š5 min-u Finskoj-cijena je bila 20 kn za mene,sad neznam nije bas skupo..vjerujem

A za masazu u welnessima cijena otprilike 350 kn pa dalje

Uzivaj kad budes posla stvarno je swuper

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 00:30
 na kakvoj si ti masazi bila? (ima ih 500 vrsta koliko sam skuzila)
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 22:55
 Nemam pojma...cudno ime ima...ona je kostala 350
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2008 at 14:01

ne znam za te razno-razne vrste masaža kakve su al ja idem jedino na sportsku...moj maser je odlican, fakat me dobro "izrauba" jer fakat zna, a košta me sam š00kn

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2008 at 18:15
Anticelulitna masaža ti je oko š50kn...  Traje 45 minuta.... ako imaš osjetljiviju kožu radi se lakša masaža.... ne brini...nebi dobila modrice... ako si iz Rijeke...javi se na pvt...pa se dogovorimo, pa ce ti cijena biti i manja Pozz
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2008 at 14:43
 evo da vam javim.. bila sam u toplicama.. nisam isla na masažu jer su cijene nebeske masaže su im 200-350kn.. al sam zato bila u sauni.. i to po prvi puta.. tako mi je zakon tamo! isprobala sam sve saune koje su bile tamo i isla sam na tretman blatom..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.