New Posts New Posts RSS Feed - Masa u 50 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masa u 50 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 01:02

  a gle, kad si konstantno okruzen istim ljudima i slusas samo jedan princip vjezbanja i prehrane, onda je korisno malo prosiriti svoje znanje i saznanja pa cak i ovim putem.

idem u teretanu tihomira kuljisa i on mi je rekao npr. da je ok piti proteine s mlijekom prije spavanja. pa ako njemu necu vjerovati, kome da vjerujem? (ako znate tko je tihomir kuljis )

 

Edited by GajbaPive
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 09:26
 Ma sve 5, pij i radi kao taj tvoj frend, ali ne vidim da te netko tražio da širiš takvo znanje ovdje po forumu, jer uostalom kad bi zaista širio znanje kako si to i pompozno rekao bez imalo ustrucavanja, u velikom broju slucajeva bi širio i kapacitet masnih stanica naših forumaša pa me shvati ako želim samo upozoriti na takvo znanje
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 12:01
 mislin da je on tija rec da siri svoje znanje,da on nesto nauci, a ne da svoje znanje nama prenese
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 12:04

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 mislin da je on tija rec da siri svoje znanje,da on nesto nauci, a ne da svoje znanje nama prenese
 

tako sam i ja shvatila ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 12:49

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 mislin da je on tija rec da siri svoje znanje,da on nesto nauci, a ne da svoje znanje nama prenese
 

A onda opet pogledaš drugi post gdje spominje tog svog nekog prijatelja od kojeg uci itd... I uglavnom za mene proširiti nešto znaci upravo to, proširiti ala apostoli što šire kristovu rijec itd.

Možda se krivo izrazio, pa je mislio na nešto tipa povecati svoje znanje, jer ne znam kako ga možeš širiti, nije to balon

Al ak se našao uvrijeđen, evo šapa isprike

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 12:51
  evo danas sam uzeja metan sritno svima
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 13:50
Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  evo danas sam uzeja metan sritno svima

E majstore sretno i tebi...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 15:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Ma sve 5, pij i radi kao taj tvoj frend, ali ne vidim da te netko tražio da širiš takvo znanje ovdje po forumu, jer uostalom kad bi zaista širio znanje kako si to i pompozno rekao bez imalo ustrucavanja, u velikom broju slucajeva bi širio i kapacitet masnih stanica naših forumaša pa me shvati ako želim samo upozoriti na takvo znanje

zmaj i gym_girl su ti odgovorili.
al, malo bolje citaj... napisao sam ''prosiriti'' znanje, a ne siriti.

i ovo sto ja pisem, pisem iskljucivo da bi me mogli ispraviti i posavjetovati ako nesto krivo radim. niti mi nije namjera ikoga uciti svojim treningom i prehranom.


i da...
tihomir kuljis je europski prvak u bodybuilding iz š992.
a vi ste...?


Edited by GajbaPive
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 16:18
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

ovo sto ja pisem, pisem iskljucivo da bi me mogli ispraviti i posavjetovati ako nesto krivo radim. niti mi nije namjera ikoga uciti svojim treningom i prehranom.
i da...tihomir kuljis je europski prvak u bodybuilding iz š992. a vi ste...?



vidiš ove dvije podebljane stvari baš se i ne slažu


uostalom, kad ti gospodin Tihomir daje savjete, neznam zašto dolaziš kod nas po savjete, pogotovo jer smo mi nitko i ništa, bez uvrede
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 16:29

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  evo danas sam uzeja metan sritno svima

E majstore sretno i tebi...
 

to asu sad ces bit pravi

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 17:09
zar bas moram svaki detalj objasnjavati?
ok, ajd... kada bi dosao kod tihomira i trazio ga da mi napravi plan treninga i prehrane trebao bi i nesto platiti. iako bi mi on, s obzirom da nemam previse novaca vjerojatno to napravio i besplatno, ali onda bi ja imao osjecaj duznosti prema njemu, a to ne zelim.
iako komuniciram s njime i on mi pomaze u nekim stvarima, npr. napravio mi je trening za noge, vecinu stvari si sam slazem. zato sam i dosao ovdje, medju kolege, koji imaju mozda druga saznanja od onih koje ja imam, jer sam uvijek otvoren za ucenje i sirenje znanja o vjezbanju i prehrani. a neki su me ovdje docekali ''na noz''. ok, u svojim prvim postovima sam bio bahat, ali sam se i ispricao zbog toga, jer mi to nije bila namjera.
ali, ako vi ovdje smatrate da je vas savjet prevrijedan da bi ga dali, nemojte ga davati. stovise, bolje otvoreno recite to, nego ovako podcjenjivati i pljuvati po (novim) clanovima. 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 17:21
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zar bas moram svaki detalj objasnjavati? ok, ajd... kada bi dosao kod tihomira i trazio ga da mi napravi plan treninga i prehrane trebao bi i nesto platiti. iako bi mi on, s obzirom da nemam previse novaca vjerojatno to napravio i besplatno, ali onda bi ja imao osjecaj duznosti prema njemu, a to ne zelim. iako komuniciram s njime i on mi pomaze u nekim stvarima, npr. napravio mi je trening za noge, vecinu stvari si sam slazem. zato sam i dosao ovdje, medju kolege, koji imaju mozda druga saznanja od onih koje ja imam, jer sam uvijek otvoren za ucenje i sirenje znanja o vjezbanju i prehrani. a neki su me ovdje docekali ''na noz''. ok, u svojim prvim postovima sam bio bahat, ali sam se i ispricao zbog toga, jer mi to nije bila namjera. ali, ako vi ovdje smatrate da je vas savjet prevrijedan da bi ga dali, nemojte ga davati. stovise, bolje otvoreno recite to, nego ovako podcjenjivati i pljuvati po (novim) clanovima. 


sorry stari, ali ja nikada nikog nisam docekao na nož, a post koji sam citirao ti je isto bio pomalo bahat

što se svega ostalog tice, rado cu pomoci ako mogu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 17:40
  ''a vi ste'' je islo thornu, jer me on napao da ovdje sirim svoje (ne)znanje, od kojeg se clanovi samo mogu debljati.
ali ajmo se ne vise prepirati oko gluposti, sto je bilo bilo je. nisam zato ovdje. ovdje sam da prosirim svoje znanje. i to argumentirano. primjerice, kada mi kazete da za zadnji obrok jedem zrnati s nekim masnocama, zanima me zasto jesti masnoce u zadnjem obroku (ako ne ukljucujemo ono prije spavanja) i koja je funkcija tih masnoca, pogotovo ako uzmem u obzir da meso ne jedem leso, vec ga pecem na ulju. i dal moram posebno jesti masnoce (bademe, kikiriki, maslinovo, laneno) ako sam u tom danu recimo jeo ribu.
ajmo reci da od kada sam dosao ovdje da mi je najvece iznenadjenje bilo unosenje masnoca. jer sam do sada smatrao da uobicajnom prehranom unosim dovoljno masnoca.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 18:18
  decki 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 19:10
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  evo danas sam uzeja metan sritno svima

E majstore sretno i tebi...
 

to asu sad ces bit pravi







Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 19:13
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zar bas moram svaki detalj objasnjavati?
ok, ajd... kada bi dosao kod tihomira i trazio ga da mi napravi plan treninga i prehrane trebao bi i nesto platiti. iako bi mi on, s obzirom da nemam previse novaca vjerojatno to napravio i besplatno, ali onda bi ja imao osjecaj duznosti prema njemu, a to ne zelim.
iako komuniciram s njime i on mi pomaze u nekim stvarima, npr. napravio mi je trening za noge, vecinu stvari si sam slazem. zato sam i dosao ovdje, medju kolege, koji imaju mozda druga saznanja od onih koje ja imam, jer sam uvijek otvoren za ucenje i sirenje znanja o vjezbanju i prehrani. a neki su me ovdje docekali ''na noz''. ok, u svojim prvim postovima sam bio bahat, ali sam se i ispricao zbog toga, jer mi to nije bila namjera.
ali, ako vi ovdje smatrate da je vas savjet prevrijedan da bi ga dali, nemojte ga davati. stovise, bolje otvoreno recite to, nego ovako podcjenjivati i pljuvati po (novim) clanovima. 



Baš ovdje svi...a pogotovo decki za koje si reko da su te docekali na nož...su spremni davati savjete.... ali onima koji i slušaju...jer kakvog smisla ima prenositi svoje znanje nekome...tko ga ne cijeni..ne poštuje...i pita A TKO STE VI?

 Mislim....možda je samo stvar loše komunikacije...jer eto...ponekad se ovako preko foruma...možda i krivo razumije.... ;)

 U svakom slucaju...ako si spreman uciti...puno toga ima vec i napiano i detaljno razrađeno... ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.