New Posts New Posts RSS Feed - masa - problem s prsima?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

masa - problem s prsima?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: masa - problem s prsima?
    Posted: 25 Ožujak 2010 at 22:56
  iman jedno pitanje...iden u teretanu 4 god visok sam š76cm iman 85kg sa svime sam zadovoljan sa rukama i ramenima ali iman problem prsa..nikako ih nemogu nabildat ruke su mi velike tako da mi se prsa uopce ne primjecuju,,,,pa jel mi mozete savjetovan nesto da nabildan prsa
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 22:06

 hmm..probaj s nekim izolacijama za prsa tipa:

-razvlacenje bucica,bench press siroki hvat,guilottine press...

moze također biti da su ti prsa genetski takva npr meni su listovi slabo razvijeni i nikako s njima na zelenu granu...

 

Edited by soner_9393
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 06:33

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  iman jedno pitanje...iden u teretanu 4 god visok sam š76cm iman 85kg sa svime sam zadovoljan sa rukama i ramenima ali iman problem prsa..nikako ih nemogu nabildat ruke su mi velike tako da mi se prsa uopce ne primjecuju,,,,pa jel mi mozete savjetovan nesto da nabildan prsa
 

A jel radis bench i dipseve?

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 08:59
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 hmm..probaj s nekim izolacijama za prsa tipa:

-razvlacenje bucica,bench press siroki hvat,guilottine press...

 

 

Onda neka netko tko ima slabe noge proba izolacije poput zadnjeg i prednjeg cucnja, hack cucnja, deadlifta, rumunjskog deadlifta i malo zacini sa glute-ham raiseom i tak to

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:06
ante 23, napisi nam prvo program koji radis, sa kojim kilazama sta radis pa da se vidi sto ne stima, ako treba stogod da se prepravi, ovo su sad sve wild stabs in a dark.
e thorn, ko te ne zna mislio bi da si manijak, podsjecas me na onog dr. House-a. Btw jel radis glute-ham raise?


Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:21

Originally posted by Furai Furai wrote:

e thorn, ko te ne zna mislio bi da si manijak, podsjecas me na onog dr. House-a. Btw jel radis glute-ham raise?
 

što se tice glute-ham raisea, od nedavno ga ubacio i vježba je svjetska, tek na njoj skontaš kolko ti je jaka loža/listovi o cemu svjedoci i pomaganje rukama jbg 

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:30
a ok, ja sam probao, vidim ne ide, rekoh jos cu malo kurit lozu i list dok ne ojacaju pa onda uvest raise, al mogao bih je ipak uvest sa pomaganjem rukama...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 21:07
pozz trenig mi je 4 puta tjednom 2 puta trcanje i š dan odmor,,,,pon  radim samo prsa,,uto samo ruke sri ramena i noge cet trcanje pet leda sub trcaanje i ned odmor svaki drugi tjedan radim razlicite sprave za misice  znaci ako u pon radim benc za prsa sljedeci tjedan radim bucice..sa svime sam zadovoljan ali sam prsima nikako iman nesto ali slabo je to...dizem na benc š30kg triceps 90 biceps 25kg sa svime sam zadovoljan ali sa prsima nikako radim 4 serija pod š0-š2 ponavljanja
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:26

 š30 kila dizes bench imas 85kg. je***e ja san maksimum 95 pogura, sad vise ni to nego 90.

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:32

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

pozz trenig mi je 4 puta tjednom 2 puta trcanje i š dan odmor,,,,pon  radim samo prsa,,uto samo ruke sri ramena i noge cet trcanje pet leda sub trcaanje i ned odmor svaki drugi tjedan radim razlicite sprave za misice  znaci ako u pon radim benc za prsa sljedeci tjedan radim bucice..sa svime sam zadovoljan ali sam prsima nikako iman nesto ali slabo je to...dizem na benc š30kg triceps 90 biceps 25kg sa svime sam zadovoljan ali sa prsima nikako radim 4 serija pod š0-š2 ponavljanja
 

Prema jednom recentnom istraživanju objavljenom u casopisu "Biomehanika samodopadnosti" (slobodan prijevod sa engl) navodno je velicina prsa pozitivno povezana sa debljinom lanca oko vrata, odnosno drukcije receno - što je deblji lanac oko vrata, to su prsa veca. Da ne bi bilo da lupetam, iako mi je i samome to nevjerojatno, evo i link pa si pogledajte:

www.scientificlab.co.uk/media/paper/chest-golden-chain-corre lation-wppsi

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:36
 neradi link
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:42
  uziman kemiju....i cili sam oteka ali prsa nikako pa sam mislija da imate neke savjete kako da to napravim
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:44
 koju tocno kemiju, reci sta uzimas sve
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:46
  maxiplex poslin treninga kreatin monohdrat ujutro i prije treninga ,,glutamin popodne  cisti protein 80 plus prije spavanja dobija sam 5kg u 4 tjedna mozda za nevirovat ali istinito
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:49

 Stari moj opasno si zakemijo...

Rađe odustani s tom kemijom dok još možeš jer inace ti bubrezi i jetra odu k vragu!

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:51
  hhahah.ako nisam do sada a uziman vec dugo neman nikakvih problema,,,uzet cu sad metan prijel lita malo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.