New Posts New Posts RSS Feed - Masa preko ljeta???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masa preko ljeta???

 Post Reply Post Reply
Author
Aky17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aky17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Masa preko ljeta???
    Posted: 30 Travanj 2013 at 23:32
Zanima me jer dobro vježbati preko ljeta i ici na masu i uz to ne ici u teretanu. ( nemogu ici u teretanu jer je šugava :D sad preko ljeta se znojim i bodu me komarci , gubim vode i krvi ja mislim da to nije dobro :D )Htio bi pocet vježbat samo na šipci. Bilderi daj te mi savjete :)
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 09:24
vjezbanjem ljeti mrsavis a zimi nabijas masu pa ti je najbolje polit se raidom protiv komaraca tako da fno nateknes cijeli i bez sugave teretane dobijes masu a ni komarci te nece pikat pa neces izgubit nista od novostecene otekline,pardon novostecene mase. P.s. najbolji ti je raid u pjeni,pise da efekt traje i 3 mj. A to je taman cijelo ljeto :))
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 22:26
svejedno je kad radiš što mada se vecina ljudi odluci za masu zimi jer je ružno vrijeme pa se vježba samo unutra (osim hardcore primjeraka) dulje se spava i bolji je apetit :)
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2013 at 22:32
:D mene stvarno peru hormoni jer ja ovo uopce nisam shvatila pod ozbiljno pitanje :D
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2013 at 16:09
onda bi moj stari trebao imati 90 kila preko ljeta a ne 150...ako imaš prehranu za masu i treninge...sigurno ceš ju dobiti..kakvo veze ima znojenje? znojenje je samo znak da gubiš tekucinu..jedino ceš morati je unositi više nego zimi jer su vece potrebe eto vruce je i sve ja sam dobio 10-tak kila kroz 2 ipo mjeseca...
Back to Top
Aky17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aky17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2013 at 23:09
e to sam želio cuti :) , jer mi mnogo ljudi govori "nemožeš preko ljeta , onda se gubi kile itd."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2013 at 00:11
Ma svašta ceš još cuti...;) ne sikiraj se samo jedi i vježbaj
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 15:22
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

onda bi moj stari trebao imati 90 kila preko ljeta a ne 150...ako imaš prehranu za masu i treninge...sigurno ceš ju dobiti..kakvo veze ima znojenje? znojenje je samo znak da gubiš tekucinu..jedino ceš morati je unositi više nego zimi jer su vece potrebe eto vruce je i sve ja sam dobio 10-tak kila kroz 2 ipo mjeseca...


Sta si to koristio svega ti da bi dobio toliku masu za tako kratko vrijeme?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 15:36
Pa prehranu za masu i vježbe za masu :)
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2013 at 18:01
Hah mislio sam na suplemente posto znam da se za tako kratko vrijeme ne moze dobiti tolika masa, 10kg bas i nije malo... Ja sam sa prehranom i treninzima uspio za 7 mjeseci da dobijem oko 8kg a inace sam bas "hardgainer"... I koje si godiste?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.