New Posts New Posts RSS Feed - marka proteina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

marka proteina

 Post Reply Post Reply
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: marka proteina
    Posted: 03 Svibanj 2008 at 02:04

ljudovi koju marku proteina najcesce kupujete i zasto?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 11:39
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

ljudovi koju marku proteina najcesce kupujete i zasto?


Jos jednom, nije bitna marka nego sadrzaj; sirovina i % proteina.
Ove odgovore koje dobijes sumnjam da ces moci iskoristiti, tj. vidjeti tko sta najvise koristi i onda kupiti to isto. Tako to ne ide, kako u svijetu proteinskih dodataka, tako i opcenito kada se nesto kupuje.
Ponavljam, jedna_mala nemoj se opterecivati nebitnim stvarima. Da mi je netko dao kg whey-a za svako tvoje pitanje vec bih imao poprilicnu kolekciju za recimo to tako, jedno duze vrijeme.

A sad ozbiljno, vidim da si dosta znatizeljna oko ove tematike i pokazujes interes i to je svakako ok i za pohvalu, pa zato mislim da bi ti bilo bolje naci se s nekim u 4 oka i popricati o svemu sto te zanima.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 13:01

Inkospor X-treme Whey .... s njim nemres fulat
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 14:09

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Da mi je netko dao kg whey-a za svako tvoje pitanje vec bih imao poprilicnu kolekciju za recimo to tako, jedno duze vrijeme.
  

 

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


A sad ozbiljno, vidim da si dosta znatizeljna oko ove tematike i pokazujes interes i to je svakako ok i za pohvalu, pa zato mislim da bi ti bilo bolje naci se s nekim u 4 oka i popricati o svemu sto te zanima.

š. nije bas da se volim nalaziti s virtualnim ljudima s foruma..

2. ko zna od kud je ko odavde i u kojem gradu tko zivi - kolko sam skuzila ima nas iz cijele hrvatske, a ima i ljudi iz srbije i bih..

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 14:23
@hammer  pa dobro ak je tema informativnog ("koliko placate teretanu") karaktera, moglo bi biti zanimljivo izvuci nekakvu statistiku


@mala trenutno ne koristim neke posebne dodatke prehrani, ali inace volim pro.nutrition
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 16:06
@Lega
Uh bolje ne spominji statistiku jer ce ovdje poceti rat
Hehe, statistika je vrlo varljiva stvar (oni koji se razumiju znaju zasto) i koliko god bilo nevjerojatno i ovdje se moze manipulirati dobivenim "podacima" koji ovako preko interneta nemaju bas nikakvu vrijednost, stoga preporucam da se drzimo dalje od statistike. cak i kad bi dobili nekakve kvazi podatke ne znam jel imate pojma koliko bi takvi kvazi podaci bili pod utjecajem nekih trecih faktora koji naravno remete bilo kakvu interpretaciju!

Al eto neka jedna mala ima svoju temu

@jedna_mala
Pa nije valjda da nema nikog u tvojoj blizini tko se razumije u materiju bb-a...
Nije ovo iskrica i slicne stranice za susrete, nitko to nije rekao.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 19:28

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


@jedna_mala
Pa nije valjda da nema nikog u tvojoj blizini tko se razumije u materiju bb-a...
Nije ovo iskrica i slicne stranice za susrete, nitko to nije rekao.
 

u mojoj blizini.. hm.. ima jedan frend koji kupuje iskljucivo weidera.. a sad bas dal se kuzi u to - ne bi rekla... pitam ga kaj jedes - "pa mozes jest sve kaj ti mama doma kuha".. sad zasto on to pije ja ne znam jer dok ima para za teretanu ide, a dok nema neide.. tak da po mom misljenju stalno se vrti u krug i nista ne postize samo baca pare bezveze..

u ducan s takvim stvarima kad dodjes ponudit ce ti 500 proizvoda, 500 razlicitih  marki i samo te zbunit time i vise ni sam neces znat kaj da uzmes

frendice - "kaj ce ti ti praskovi" bla bla.. da je lijepo vjezbati ali da ja previse zabrijavam na to svoje vjezbanje bla bla...

moja ljubav - totalni anti talent za sport.. koliko ga vec nagovaram da ide sa mnom trcat i da se ostavi cigareta - bezuspjesno.. uvijek krece od ponedjeljka i tako vec ohoh-hoj i ovdje ima tog citata "kaj ce ti ti praskovi"...  jucer film na telki "striptiz" - oci su mi skoro ispale kad sam vidla demi more kako ima super tijelo - svaki misic joj se vidi - to je meni presavrseno dok je mom dragom to bezveze..  ah, ukusi, ukusi

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 20:27
jesi probala sa "iskricom"  
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 21:08
Kupujem Weider - njihov whey sam prvi probao i cinio mi se ok pa sam na tome i ostao. Nedavno sam probao pronutrition i oni mi se cine ok. Nakon potrosene doze pronutritiona vratio se Weideru.   Nema nekog posebnog razloga.

Njima (Weideru) vjerujem i nemam nekog razloga ih mjenjat.
Back to Top
gemini05 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gemini05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2008 at 22:17
 Kupi Whey Protein Isolate - sirutkin protein. Broj jedan u svijetu! I pazi-najskuplji!Zasto? Ima 90% cistog protein i to sa manje od š% masti. I jedini od proteina na trzistu koji se ne zadrzava u jetri vec u misicima! Plus-ramuti se kao cedevita.Na onom sto kupujes citaj koliki je sastav esencijalnih-aminokisleina. Eto, ako imas love-izvoli i sretno. 
be cool !
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 10:38
Originally posted by gemini05 gemini05 wrote:

 Kupi Whey Protein Isolate - sirutkin protein. Broj jedan u svijetu! I pazi-najskuplji!Zasto? Ima 90% cistog protein i to sa manje od š% masti. I jedini od proteina na trzistu koji se ne zadrzava u jetri vec u misicima! Plus-ramuti se kao cedevita.Na onom sto kupujes citaj koliki je sastav esencijalnih-aminokisleina. Eto, ako imas love-izvoli i sretno. 

Jesi siguran/sigurna?
Baci pogled na ovo --> HYDROLIZED WHEY PEPTIDES, google i sve ce biti jasno...
A to gdje se whey zadrzava radije ostavi za sebe ili ako vec pises o tome navedi izvor gdje je to pronadjeno i cime je dokazano.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.