New Posts New Posts RSS Feed - Mariusz Pudzianowski razvaljuje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mariusz Pudzianowski razvaljuje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mariusz Pudzianowski razvaljuje
    Posted: 27 Svibanj 2010 at 00:08

 @ davor pa koji nisu danas nakemijani

@illy nesto ti previse branis ove nakemijane

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 22:47
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Toliko o ovoj temi.


Bome je pokazao kakva je kukavica
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:52
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ima zavidnu gradju (pun kemije)... ali u ringu nece postici nista.. ipak u borbama je najvaznija tehnika...


Uvjek se ponašaš kao da drugi nisu nakemijani
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:31
  Fali Mariuszu tehnike ipak...Sylvia definitivno nije toliko snažan kao on, iako nije baš malen covjek, a tehnicki također ne spada baš u klasu najboljih.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 19:05
Strong is the new skinny.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 16:38
  Ima zavidnu gradju (pun kemije)... ali u ringu nece postici nista.. ipak u borbama je najvaznija tehnika...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 12:37

ee,ma lik ima zavidnu gradju,to je bitnije nego njegove borbe,jer nece on bit bas jedan od najboljih boraca.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2010 at 12:25
Pogledajte novu borbu najjaceg covjeka svijeta!
Mariusz je ovaj put pobjedio na bodove..
 
Link na Video
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2009 at 19:35
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

  Mariuszovi udarci nogom ne izgledaju impresivno. Da, on nedostatak tehnike poprilicno dobro nadoknađuje svojom snagom, ali da je tehnika dobra njegov bi udarac dobio možda i duplo vecu razornost. Da je njegov protivnik uopce bio spreman, poluspreman na obranu od low kickova ti naizgled jaki udarci ne bi imali takav efekt.

što se tice snaga vs tehnika. Daleko od toga da snagu udarca određuje samo tehnika, jer bi onda boksaci iz nižih težinskih kategorija razbijali ove polupokretne teškaše (mislim da je jasno da su puno bolji tehnicki). Ipak, sama snaga bez kontrole i tehnike isto tako nije ništa, jer bi onda bilo dovoljno biti veci i snažniji od protivnika. Pogledajte samo Hong Mai Choi-a, ogromnog covjeka iz MMA svijeta. covjek je sprdancija za svakog ozbiljnijeg borca, a veci je od vecine za dvije glave...nema covjek tehnike. Meni se cini da je neki odmjereni sklad između tehnike i snage najbolja solucija. Tko nađe to savršenstvo ima dobitnu kombinaciju. Pogledajte Fedora, Coutura, Minotaura, sve su to ljudi koji su sklad tehnike i snage doveli do visokog nivoa i zato jesu ili su bili u samom vrhu.


Lijepo si sve objasnio i sve je to istina
Ja mislim da bi Mariusz trebao radit samo tehniku, a snagu mozda 2 x tjedno.. jer on vec ima snagu vecu od drugih boraca, i ona mu nece toliko past ako je prestane radit..

Po meni je najbolji primjer uskladjenosti snage i tehnike MIKE TYSON.. imao je izvrsnu rucnu tehniku, obrane, eskivaze koje su danas zapostavljene kod svih boraca, a njegova snaga nije bila upitna..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2009 at 19:26
  Mariuszovi udarci nogom ne izgledaju impresivno. Da, on nedostatak tehnike poprilicno dobro nadoknađuje svojom snagom, ali da je tehnika dobra njegov bi udarac dobio možda i duplo vecu razornost. Da je njegov protivnik uopce bio spreman, poluspreman na obranu od low kickova ti naizgled jaki udarci ne bi imali takav efekt.

što se tice snaga vs tehnika. Daleko od toga da snagu udarca određuje samo tehnika, jer bi onda boksaci iz nižih težinskih kategorija razbijali ove polupokretne teškaše (mislim da je jasno da su puno bolji tehnicki). Ipak, sama snaga bez kontrole i tehnike isto tako nije ništa, jer bi onda bilo dovoljno biti veci i snažniji od protivnika. Pogledajte samo Hong Mai Choi-a, ogromnog covjeka iz MMA svijeta. covjek je sprdancija za svakog ozbiljnijeg borca, a veci je od vecine za dvije glave...nema covjek tehnike. Meni se cini da je neki odmjereni sklad između tehnike i snage najbolja solucija. Tko nađe to savršenstvo ima dobitnu kombinaciju. Pogledajte Fedora, Coutura, Minotaura, sve su to ljudi koji su sklad tehnike i snage doveli do visokog nivoa i zato jesu ili su bili u samom vrhu.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2009 at 00:31
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Mislis da je njegov low kick razorniji nego od cro cop-a?


Da, mislim
E onda krivo mislis.. snaga udarca potjece od tehnike i duzine pokreta.. on udara vritnjake kako bi se reklo.. njemu je potrebna tehnika, i onda ce postici snagu.. a i ne vjerujem da ce ikada imati low kick kao cro cop jer se nas borac cijelu mladost borio sa nogama, a ovaj je tek pocetnik u tome..a nije mlad..


Ok, ja ostajem pri svome, i ne moraš mi objašnjavati važnost tehnike, nne brini
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 23:51
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Mislis da je njegov low kick razorniji nego od cro cop-a?


Da, mislim


E onda krivo mislis.. snaga udarca potjece od tehnike i duzine pokreta.. on udara vritnjake kako bi se reklo.. njemu je potrebna tehnika, i onda ce postici snagu.. a i ne vjerujem da ce ikada imati low kick kao cro cop jer se nas borac cijelu mladost borio sa nogama, a ovaj je tek pocetnik u tome..a nije mlad..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 23:41
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Mislis da je njegov low kick razorniji nego od cro cop-a?


Da, mislim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 23:15
I mene definitivno zanima kako ce Mariusz nastaviti svoj
tijek karijere u ovom sportu.. Lik ima potencijala, samo
tehniku mora usavršiti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 15:53
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ovako... nisam nekakav strucnjak, no cini mi se da bi ga ovakva zvjerska snaga uz solidnu tehniku mogla dovesti daleko! uzmite u obzir snagu njegovog low kicka.. kad te takva noga sastavi i jednom, nije ti svejedno, a kad zareda par, ili pomete protivnika ili mu ozljedi nogu, imam takav osjecaj! vidjet cemo kako ce mu se tehnika razvijati


Mislis da je njegov low kick razorniji nego od cro cop-a? tesko moguce.. a cro cop je znao udarat druge po nogama pa nista.. samo nek on nauci tehniku boksa i hrvanja i to mu je dovoljno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 13:30
Ovako... nisam nekakav strucnjak, no cini mi se da bi ga ovakva zvjerska snaga uz solidnu tehniku mogla dovesti daleko! uzmite u obzir snagu njegovog low kicka.. kad te takva noga sastavi i jednom, nije ti svejedno, a kad zareda par, ili pomete protivnika ili mu ozljedi nogu, imam takav osjecaj! vidjet cemo kako ce mu se tehnika razvijati
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.