New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 12:42
Marija, izgledaš WOW! Shocked  Clap
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 13:19
Originally posted by Igor Igor wrote:

Odbacio vagu prepustio se Fat Boy pizzi i premazao je nutellom..od tada sve došlo na svoje,na slikama je to jako jako dobro Marija a uživo je znaci još bolje.


  LOL e meni ovaj jelovnik zvuci poznato

Marija, još ti necu ništa komentirati za napredak, cekaj da suspregnem ljubomoru LOL
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 14:27
hvala svima ambiciozna, buciboo,  rahx i gym girl baš mi je drago da se napredak ipak vidi
 igore kad meni tako dodje ja cu da puknem po palenti hehehe i vocu jer mi nemože to ništa zamjenit nikakva pizza
nikola heheh znaš da sve možemo rezat osim kose nismo na njene cm mislili LOL
eto ga ja mislil on baš blag heheh znaci to bi bio zadnji as iz rukava
oska ženo pa ti si koma šta ti sve padne na pamet


Edited by marija-mo - 14 Lipanj 2012 at 14:56
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 18:33
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

hvala svima ambiciozna, buciboo,  rahx i gym girl baš mi je drago da se napredak ipak vidi  igore kad meni tako dodje ja cu da puknem po palenti hehehe i vocu jer mi nemože to ništa zamjenit nikakva pizza nikola heheh znaš da sve možemo rezat osim kose nismo na njene cm mislili LOL eto ga ja mislil on baš blag heheh znaci to bi bio zadnji as iz rukava
oska ženo pa ti si koma šta ti sve padne na pamet


Palenta nema tu moc pizze premazane nutellom ili tražiš staru krafnu u pekari od jucer na koju staviš šlaga.LOL

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 22:00
Igore da ti znaš kakvu moc ima kod mene palenta hehehe zacudio bi se i koliko ja toga mogu pojest ja bi živila na tome
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 07:25
Evo malo mog izvješca:
 
Kod mene sve ide ok premda se po ovoj vrucini i teško trenira jer je vec postalo neizdrživo, ali se trudim odraditi trening što je bolje moguce.
 
Prekjucer ujutro  sam se mjerila i vaga je pala za kilo cak malo i više tako da sve ide dole, tako da phoenix možda me ipak nece trebat šišat od straha  padaju  kileLOL
 
Imala sam punjenje UH i igore ipak nisam ja mogla poslušat tvoj savjet za nutelu i pizzu morala sam udarit po svojoj palenti u nenormalnim kolicinamaLOL 
 
Za vikend sam bila malo na moru i kad sam donijela svoje zdjelice i hranu u goste tetak je osto bez tekstaBig smile jer nisam jela ništa njihovo i kad god bi se jelo i tetka pitala mene on je samo ponavljo nece ona ima ona svoju hranuLOL cak me zezo kad bi sipala vode kako nisam ponijela vodu sa sobomLOL


Edited by marija-mo - 20 Lipanj 2012 at 07:41
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 23:27
Evo me.......
nemam ništa posebno dodati, komuniciramo redovno i držimo se dogovorenog plana , Marija je veca štreberica i od mene u ispunjavanju zadataka i jako sam zadovoljan svime. Evo sad vidim da je dodatni kg pao i to me veseli pošto znam da Mariji to puno znaci :) Sad opet vagu pod krevet do iduce srijde molim LOL
BTW. Ja idem u subotu na more, nema me 14 dana, tako da na žalost necu moci bas aktivno ili uopce sudjelovati u recenzijama ili necemu.Sa svojim pulenima sam dogovorio sve, odnosno znaju oni vec sve bez da im nekaj posbno diktiram dalje, tako da  tu nema frke.......
Nosit cu laptop, no upitno je koliko cu signala imat za spojit se na net, a tu je i faktor žene (ipak sam na GO i bacila bu mi laptop u more ako me vidi na njemu da tipkam i na moruLOL , tak da imajte razumjevanja)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 00:25
evo ja cu da napišem sad izviješce pošto me nema tjedan dana kuci, a nemam  pristup internetu dok se nevratim
 
ovdje je prevruce katastrofa je trenirat ima par dana dok bi radila iskorake i djonovi od  tenisica su bili znojni pa sam morala pazit da se nepolomim kako se sve klizaloLOL
mjerila se nisam da se neživciram, a pošto eto netrebaju slike pa ni slika te vage necu se onda ni mjerit dok se nevratim bar cu bit mirnaBig smile
sad cu par treninga napravit u novo nastalim uvjetima pa cemo vidit koliko se da iz toga izvuc ono najbolje
prehrana ide nije loše vode pijem nenormalne kolicine 
 
sva ekipa držite se trenirajte
 
neznam za ostale, ali meni je ovo proletilo nenormalno brzo i eto nas u zadnjem tjednu
 
Nikola je na moru sve smo se prije bili dogovorili tako da sve štima i nadam se da se ljepo provodi  


Edited by marija-mo - 27 Lipanj 2012 at 00:26
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:01
Mare, kad ce tvoje slikice? Big smile
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 23:33
Kao prvo da se zahvalim Phoenixu što je me uzeo za kandidata to mi  je puno znacilo i prezadovoljna sam našom suradnjom bolje nego što sam ocekivala znala sam da je super kad je mi dao par savjeta u mojoj temi i osoba je koja se stvarno trudi pomoci i savjetovati kako treba i profesionalno.predobar je u ovom poslu  svaka cast na tomeThumbs Up i hvala ti na svemu što si napravio za mene i bio strpljiv sa svim mojim kukanjima, budalaštinama ma nema cega nije bilo Big smile 
Premda sam prije pocetka natjecanja dvoumila se dali da se prijavim ili ne sad mi je drago jer sam prezadovoljna svime rezultatima prije svega što se tice snage to mi je bilo najbitnije i da naucim nove stvari kako odradit trening da valja, u ova dva mjeseca naucila  sam puno novih stvari i mogu samo rec da se trud isplati itekako samo treba bit uporan i neposustajat pa makar se nekad osjecaš jadno i neide kako bi ti htijo , ali sve ipak dodje na svoje samo treba vremena
 
mjere su sljedece:
kilaža 55kg -7kg
struk 65 -9 cm
struk na najširem dijelu 73 -9 cm
bokovi 84 - 8cm
butine 49 - 7 cm
 
Pošto nisam strucnjak da napravim usporedbe slika zamolila sam gym girl da mi pomogne pa ce ona da smanji to i napravi da nebi bile gigantske slike, a nigdje usporedbi
Što se tice nje hvala joj na svemu što je ucinila za mene to je jedna iznimna osoba kojih je danas  stvarno malo  u svakom trenutku je voljna pomoc i pružit svima rijeci podrške , nemam rijeci za nju nego same pohvale 
Od samog pocetka svima nama je velika podrška i vjerujem da nas je sve poticala svojim rijecima i davala motivaciju i poticaj da budemo što bolji svaka cast i ostani takva kakva jesi Thumbs UpHug
 
eto slikice cu stavit kad dobijem
 
i svi kandidati su zaista super i drago mi je da smo pokazali da mi to možemo i da nismo iznevjerili ljude koji su nam bili spremni pomoci i uputiti nas i ucinit nešto za nas hvala svimaClap
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:32


Ove slicice definitivno nisu smjele cekati dugo da se vide Wink

Draga Clap Clap Clap, svaka cast, izgledaš predivno! Star Hvala ti od srca na predivnim rijecima Hug (suzica u oku Smile), kada ti god nešto zatreba tu sam, samo da znaš Heart

Bravo! Clap



      Before                                               After

              View Full Size Image      

  
                       View Full Size ImageView Full Size Image             


                       View Full Size Image     


                       View Full Size Image  


                       View Full Size Image                            


 
              View Full Size Image     View Full Size Image        View Full Size Image
  





Edited by Gym_girl - 05 Srpanj 2012 at 00:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:39

hvala puno ja nebi uspjela do sutra navecerHug

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:39
Marija odlicno izgledaš,punjenje nutellom uvijek nosi rezultate LOL 
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:42
hahaha jest jest kako da ne igore
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:45
super, zgodna Wink
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 00:47
hvala jeulz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.