New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:05
Noge i guza iz profila odlicne!Thumbs Up
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:16
Marija rezultati su ti super!! Pogotovo guza Shocked Star
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:44
hvala cure Hug šta da kažem iskoraci rade svoje
 
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 23:08
guza gore Clap bravo, bravo!!!Clap
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:23
Bravo Marija to se vec dobro vidi pomak.
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:42
Mare ClapClap
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 20:58
hvlala igore i lily
 
gledajuci onaj vido igore što si stavio danas sam se ubila na treningu hehehe veoma motivirajuce
Još nas phoenix nije uspio slomitLOL( ja sam gora i gora svaki trening sve više i više forsiram vec me u teretani opako gledaju šta radim i da nisam normalnaLOL) hehehe drži se igore i idemo daljeThumbs Up 
 
a ti lily izgledaš vec odlicno po meni sve nema nešto što bih izdvojila utegla si se pravo, ti i zika odlicno funkcionirate još sad kad pocmete skupa trenirat joj zavidim vam nema vam kraja onda
,sa mnom nitko netrenira, a pretežno sam u muškom odjeljenjuBig smile
 


Edited by marija-mo - 02 Lipanj 2012 at 21:00
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 22:19

Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

hvlala igore i lily  

 
gledajuci onaj vido igore što si stavio danas sam se ubila na treningu hehehe veoma motivirajuce
Još nas phoenix nije uspio slomitLOL( ja sam gora i gora svaki trening sve više i više forsiram vec me u teretani opako gledaju šta radim i da nisam normalnaLOL) hehehe drži se igore i idemo daljeThumbs Up 
 
a ti lily izgledaš vec odlicno po meni sve nema nešto što bih izdvojila utegla si se pravo, ti i zika odlicno funkcionirate još sad kad pocmete skupa trenirat joj zavidim vam nema vam kraja onda
,sa mnom nitko netrenira, a pretežno sam u muškom odjeljenjuBig smile
 

Nemoj samo da kopiraš "tehniku" koju si vidjela na tom videu.


Marija evo nešto za teretanu kad budeš radilaBig smile



Edited by Igor - 02 Lipanj 2012 at 22:29
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 20:31
Evo da nešto napišem
Kod mene situacija super nisam se družila sa svojom vagom do danas pa mi je tjedan bio predobar pun energije motivacije i tako dalje treniralo se na velikoLOL srušila sam svoj rekord prošli tjedan
 
vaga je ostala na istome, ali su cm još malo pali tako da me to pravo veseli
Svi u teretani su zakljucili da nisam dobra i da sam definitivno puklaBig smile
 
Phoenix me zaintrigirao sa jednom vježbom pa sad muku mucim da je savladam na pocetku sam je zvala nemoguca misija i da mu ja nisam superman da to napravim, ali sad me to muci pa hocu da je savladam, a dok ja to savladam ima da sve polomim hehehe sad sam je preimenovala u " što me neubije to ce me ojacat" i samo to ponavljam tako da držite fige da se nepolomimLOLLOL


Edited by marija-mo - 06 Lipanj 2012 at 20:33
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 22:37
Thumbs Up imati ceš pogled kao Johnnie na zadnjem videu šta sam postao LOL.Koja vježba da nije trcanje sa girjama iznad glave?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 10:55
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

Evo da nešto napišem
Kod mene situacija super nisam se družila sa svojom vagom do danas pa mi je tjedan bio predobar pun energije motivacije i tako dalje treniralo se na velikoLOL srušila sam svoj rekord prošli tjedan
 
vaga je ostala na istome, ali su cm još malo pali tako da me to pravo veseli
Svi u teretani su zakljucili da nisam dobra i da sam definitivno puklaBig smile
 
Phoenix me zaintrigirao sa jednom vježbom pa sad muku mucim da je savladam na pocetku sam je zvala nemoguca misija i da mu ja nisam superman da to napravim, ali sad me to muci pa hocu da je savladam, a dok ja to savladam ima da sve polomim hehehe sad sam je preimenovala u " što me neubije to ce me ojacat" i samo to ponavljam tako da držite fige da se nepolomimLOLLOL


Odlicno da su se cm spustili, bas me zanimaju iduce slike........
Zašto su zakljucili da nisi dobra i da si pukla? :)
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 14:29
evo izvješce:
 
Prvo jako sam zadovoljna cm koji su spali i to mi je pokazatelj da se stvarno nešto dešava, vaga manje više svako malo puknem radi nje i eto ti problema jer me ona povremeno zeza za vikend me je bacila u komu, premda nisam skontala da dolazi ženski period kad obicno ona pokaže koji kilogram više pa sam se totalno bila bacila u tugu premda sam vidila na sebi da sam opala tako da evo sad imam te glupe stvari i slikala sam se tako da ce za koji dan situacija sigurno bit i puno bolja samo dok ovo prodje vjerujem da ce i vaga past bar još kilo vazda me ovo potrefi kad je slikanjeBig smile
 
Za nikolu nemam rijeci stvarno je razuman i pokušava na sve nacine da me nekad urazumiLOL i pomogne što je više moguce
A što se tice treninga to koliko mi je on dao ja sam još gora i tu je zaista super napredovala sam opcenito u svim podrucima za nepovjerovat koliko se u kratkom roku sa dobrim treningom može uradit i skidam kapu što se tice plana i programa Thumbs UpClapmislim sad kad mi budu polaganja da necu imat nikakvi problema sa prakticnim dijelovimaBig smile
 
I ona vježba da hehehe sad mi je ona cilj(kad nju savladam idem dalje) i to ne onako nikola kako si rekao vec kompliciranije pucam sad na tri rekvizitaLOL dugo je do jeseni ako se polomim bar cu imat vrenena za oporavak do faxaLOL
 
A što kažu da sam pukla pa ugrožavam im prostor sad LOL nije baš svejedno kad žensko kraj momaka radi hehehe dosta zahtijevnije stvari i teže teško im gledatLOL pa govore ma šta ce tebi to
 
evo mjere:
težina 58 kg -4kg
struk oko pupka 67cm - 7cm
donji stomak 76.50cm -5.5 cm
bokovi 86cm -6cm
butine 51cm -5 cm
 


Edited by marija-mo - 13 Lipanj 2012 at 21:20
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 14:31
pomagajte da ovo smanjim preveliko je a neznam kako?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 14:35
Bravo curoooo!
Preseksi si mi!
LiveStrong
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 14:40
hvala hvala Hugali ovo je ogromno, a napretka ima sigurno
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 15:57
Marija super izgledaš! 
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.