New Posts New Posts RSS Feed - Marija- prijava za natjecanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marija- prijava za natjecanje

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 10:07
Eto ga marija, sad se bolje vide razlike kojih IMA! Clap Wink

Samo tako nastavi, ne sumnjam u uspjeh! Phoenixovo znanje + tvoja volja - savršena kombinacija Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 11:03

Hvala draga!Hug

 Pa i ja se nadam da ce na kraju sve bit dobro stvarno se trudim i ja i trener tako da mora bit bar neštoWink
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:06
Nemoj se uopce dati obeshrabriti, vjeruj da uspijevaš i imaju sliku sebe idealne kakva želiš biti, ali i uživaj u koracima do nje! Super je to!
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 22:51
Osvrt ostavljam za sutra/vikend ako može da bar probam jednom prije ponoci u krevet :) Kod Igora takodjer.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 00:01

Hvala zika vjerujem ja da ce nešto bit jer kad smo imali testiranje prije dva mjeseca i nešto na fax-u i ja nisam mogla ni jedan zgib ja sam sebi rekla da cu do kraja moc napravit bar dva tri kako god i evo ja sam skoro napravila jedan za tjedan dana ce on bit baš pravilan tako da sve se može kad se hoce to ja vjerujem

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 00:47
Nema problema Phoenix Wink

Marija, sve se može kad se hoce i kad se nešto oko toga poduzima - i jedno i drugo je kod tebe na mjestu tako da nemaš ni razloga sumnjati u uspjeh Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 17:16
Evo ga kao što rekoh vrijeme leti
 
Stanje se kod mene malo smirilo heheeh bar nisam više napeta reko phoenix relax marija Big smiledižeš si kortizol hehehe 
uglavnom ide dobro trenira se to je bitno phoenix mi pravo izlazi u susret sa prehranom koja mi paše i super se osjecam, raspoloženje se diglo i idemo dalje!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 09:32
Evo da se i ja javim :)
Sve ide super, kak je Marija i rekla napokon se opustila imam osjecaj jer je bila malo u grcu i zaista se trudila i ispunjavala sve 110% iako sam joj rekao da slaobodno se malo opusti jer da zivciranje joj samo skodi :) 
Komuniciramo svaki dan prek maila, razgovaramo ,izmjenjujemo treninge svakodnevno tako da nikada ne  radi potpuno isti u principu, hranu smo prilagodili njenim zeljama i tako da se osjeca dobro pošto joj nije sjela pocetna , tako da sada je sve sjelo na svoje. vaga nas jos uvijek zeza, no doci ce to na svoje, nije sve niti u vagi i brojci kg. Bilo bi malo lakse kad bi to mogao otpratiti u zivo no vjerujem da rezultat nece izostati na kraju jer ovo je i onako bio period prilagodbe.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 13:47
Auu,vas dvoje ste u istoj situaciji ko ja i Gymka! Udaljeni,ne trenirate skupa,sve dobro radite a vaga ne pokazuje nikakav napredak!
Ali dobro si reko Phoenix,nije sve u vagi,ja se slažem s tim! Tak da marija,nemoj past u depresiju ak vaga ne pokaže ništa,ja sam se dobro zeznula jucer kad sam vjerovala vagi,a zapravo nisam trebala jer si puno bolje izgledam u ogledalu! sretno ti
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 17:04
hvala tina dobro je sad bila sam par dana nekako ono treniraš držiš prehranu  daješ sve od sebe, a vaga nece medjutim sad je prošlo  ja guram treniram držim se sve i ici ce osjetim promjene na sebi ako ništa a to mi je važnije
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:08

evo slike i mjere:

težina 59kg - skoro 3 kg
struk 72cm  - 2cm
struk na najširem dijelu 79cm -3cm
prsa 84 isto
bokovi 90cm -2cm
butine 54.5 -1.5 cm
 





















Što se mene tice ja sam zadovoljna pocelo je nešto da se dešavaLOL 
treninzi su mi super i pravo mi se dopadaju nikola ubaciju puno novih vježbi pa mi je to jako interesantno
cujemo se skoro svaki dan heheh cak kako je prošla kriza  poceli smo malo opuštenije i da se uz usputne formalnosti i zezamo na racun izvodjenja vježbiLOL
Uglavnom ide dobro


Edited by Gym_girl - 30 Svibanj 2012 at 11:53
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:26
Samo uzivaj u vjezbanju! Lepo to ide dolje ;)
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:54
Shocked jesu se to ledja pocela razvijati? Heart!   Samo naprijed, navijam za tebe! Hug

Centimetri ce nastavit' da opadaju, aha-aha Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 11:55
Draga, morala sam ubacit prve slicice jer se tek ovako vidi koliko si napredovala - svaka cast Clap

Ajme, zakon ste...a još je mjesec dana!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 12:35
 hvala  Crazy06, Rahxephon i Gym_girl  i ja sam zadovoljna i vidim razliku na sebi što mi je bitnije puno
 
Jesu ledja su pocela malo da se razvijaju i ramena takodjer što se ovdje baš nevidi, ali vidljivo je drugima koji su to primjetili
 
a vježbanje ma to obožavam i stvarno uživam, a od nikole sam stvarno dosta toga naucila novih vježbi tako da sam presretna
 
hvala gmy girl  ja to neznam uradit pa zato nisam tako stavila, a ovako se bolje vidi sigurno
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 12:44
Bravo Marija, bas lijepo to ide :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.