New Posts New Posts RSS Feed - Malo objasnjenje molim:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Malo objasnjenje molim:)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 10:35
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno



Illy zagovara šok terapiju




Samo bolje mu je da bude pozitivan ishod terapije inace je gotov
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 11:35
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno



Illy zagovara šok terapiju




Samo bolje mu je da bude pozitivan ishod terapije inace je gotov



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 11:38
  ej Shiny...jel Lady Blaze kolegica...;)
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 12:33
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ej Shiny...jel Lady Blaze kolegica...;)


Ne,nije se ona jos reg.Nije bila kod kuce 2-3 dana.Danas dolazi do mene da fino predjemo sta treba a sta ne i vjerovatno ce se reg. ..a od sutra pocinje,uspjesno nadam se
I da te pitam,sta mislis jel bi bilo bolje da ona postepeno povecava unos kcal npr š000,pa kroz dan dva šš00..ili je ok da slozimo jelovnik kako treba i da ga se pocne pridrzavati?
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 12:35
  Ma daj curi nka jede...nahrani ju odmah...;) malo ce biti šok za tijelo.ali neka jede pametno....;)
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 12:44
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ma daj curi nka jede...nahrani ju odmah...;) malo ce biti šok za tijelo.ali neka jede pametno....;)


haha dobro,vazi a znam vec da ce reci ne mogu ja toliko hrane pojesti al morat ce xD jer ona jede kao pticica kako je znam a ja kao vuk:D i opet ja imam viska 6,7kg a ona dosta vise...

I da sad se sjeti koja je tema od Lady Blaze,slicna situacija ali nije ona
Ona je visoka š72cm,7škg. Smrsala je tim smanjenim unosom hrane 4kg i sad mi jedini problem ak natukne koju kilu al hajd valjda uskoro poslije toga krenu kg dole (ili cm )
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 12:56
  ma nece ništa natuknuti....samo neka se i krece i jede...;) Vecinom i je problem sa malo hrane...kad ja svima kažem da sam prije manje jela nego sada...al rijetko tko mi vjeruje...samo im oci ispadnu.....no....
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 13:27
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ma nece ništa natuknuti....samo neka se i krece i jede...;) Vecinom i je problem sa malo hrane...kad ja svima kažem da sam prije manje jela nego sada...al rijetko tko mi vjeruje...samo im oci ispadnu.....no....


hehe ma neka oci ispadaju,ti mrsas sto je najvaznije
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 17:23
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ma nece ništa natuknuti....samo neka se i krece i jede...;) Vecinom i je problem sa malo hrane...kad ja svima kažem da sam prije manje jela nego sada...al rijetko tko mi vjeruje...samo im oci ispadnu.....no....


hehe ma neka oci ispadaju,ti mrsas sto je najvaznije


što je bilo s prijateljicom na kraju?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 17:30
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ma nece ništa natuknuti....samo neka se i krece i jede...;) Vecinom i je problem sa malo hrane...kad ja svima kažem da sam prije manje jela nego sada...al rijetko tko mi vjeruje...samo im oci ispadnu.....no....


hehe ma neka oci ispadaju,ti mrsas sto je najvaznije


što je bilo s prijateljicom na kraju?


a krenulo je...hehehe...ne jede koliko bi trebala...strah od hrane ali je u svakom slucaju PUNO bolje nego prije... udebljala se malo...al nista previse...bit ce ok,nadam se hehe
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.