New Posts New Posts RSS Feed - Malo objasnjenje molim:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Malo objasnjenje molim:)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Malo objasnjenje molim:)
    Posted: 17 Ožujak 2010 at 20:05
Eh trebala bih objasnjenje ili link u vezi jedne stvari
Naime,sta se desava kad je neko na "dijeti",jede malo(i to manje vise nezdravo) ili bolje receno ne jede nikako(i uz to smrsa par kg) a zatim se odluci hraniti zdravo i vjezbati,znaci mora puno vise jesti...
Eh da li postoji mogucnost da u pocetku kg krenu gore? Ili su cinjenice da ce se metabolizam ubrzati i treniranje dovoljne da kg ne krenu gore!?
Ako bi neko mogao ukratko objasniti taj proces...
I da li bi se trebao postepeno povecavati broj kcal ili??

Meni je jasan jo-jo efekat ako se vrati na stari nacin ishrane ali sta se desava u ovom slucaju?

Hvala
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 21:58
Gdje ste strucnjaci
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 22:03
 Evo ja cu odgovoriti, ne toliko strucno, više onako laicki, u pocetku je moguce da netko tko prije nije jeo i nije se kretao...kad krene sa vježbanjem i zdravom prehranom dobije par kg... ali to ce biti dobri kg a ne mast... što bi trebao biti i cilj..a ne vaga...imaš dobar clanak o tome baš tu na fitness od danas...

 Kad se netko pokrene i uz zdravu prehranu, nakon nekog vremena, imat ce cvrsto i zdravo tijelo...ako je ustrajan...
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 10:03
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Evo ja cu odgovoriti, ne toliko strucno, više onako laicki, u pocetku je moguce da netko tko prije nije jeo i nije se kretao...kad krene sa vježbanjem i zdravom prehranom dobije par kg... ali to ce biti dobri kg a ne mast... što bi trebao biti i cilj..a ne vaga...imaš dobar clanak o tome baš tu na fitness od danas... Kad se netko pokrene i uz zdravu prehranu, nakon nekog vremena, imat ce cvrsto i zdravo tijelo...ako je ustrajan...


Ok,hvala
Jos samo da ubijedim da su to dobri kg
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 10:22
  haha...jesu jesu...jako dobri i zdravi kg....
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 11:42
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
haha...jesu jesu...jako dobri i zdravi kg....


Ma znam ja ali tesko je ubijediti nekog ko unosi 700-800kcal dnevno da treba unositi oko š500 i jos(izmedju ostalog) u mesu hhhh

Edited by Shiny
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 11:54
  ja unosim trenutno oko š400 cc kcal..i imam totalni pad imuniteta.... gubim na kilaži i da unosim 700, 800 kcal..mislim da bi se srušila..
Koga pokušavaš ubjediti?
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 12:58
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ja unosim trenutno oko š400 cc kcal..i imam totalni pad imuniteta.... gubim na kilaži i da unosim 700, 800 kcal..mislim da bi se srušila..Koga pokušavaš ubjediti?


Ma prijateljicu
Znas vec otprilike kako to ide Ubijedjena je da ce smrsati jedino ako ne jede.I skoro smo provele cijeli dan zajedno i ona je za cijeli dan pojela ono iz pekare malo sa hrenovkom,vocni jogurt i par napolitanki i kada je dosla kuci pojela je dva mini bureka
Dala sam jos sta treba da iscita,i ovaj i jos jedan forum da lista...ali mi je definitivno najzanimljivije to da ona bas ne moze da vjeruje da mora jesti da bi smrsala i jos se zali kako joj je metabolizam nidje veze i rekla mi je ako se udeblja da cu ja biti kriva pa zato sam postavila ovu temu.
I mislila sam da bi se mogla malo udebljati al eto kako ti kazes bit ce to zdravi kg a i nije ona bas tako tvrdoglava,slozit cemo se mi vec
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:08
  Ajde nek se rega ovdje... neka uci..papa i vježba i sigurno ce biti zadovoljna...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:31
Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:43

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno
 

hah.. grubo receno, ali istinito.

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:49
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno


hahaha necu joj reci,pokazat cu joj ovo sto si napisao
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:52
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno


hahaha necu joj reci,pokazat cu joj ovo sto si napisao


nemoj...prepast ce se...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:52
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno


hahaha necu joj reci,pokazat cu joj ovo sto si napisao


može i tako u tom slucaju joj i porucujem da ako napravio taj težak korak i bude se držala i nebude posustala, garantiram da ce biti sretnija u životu, izgledati bolje, osjecati se bolje, sve
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 23:45
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno


hahaha necu joj reci,pokazat cu joj ovo sto si napisao
nemoj...prepast ce se...


Ajd ba i treba malo da je prodrma
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 10:23
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Reci prijateljici ovako: "postoji jedna izreka, ono si što jedeš, ako jedeš smece, izgledaš ko smece i organizam ti bude smece!! TI jedeš smece!!!!" stoga, opali joj šamar, reci joj to i dovedi je na forum!

sretno



Illy zagovara šok terapiju


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.