New Posts New Posts RSS Feed - Malo o meni :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Malo o meni :)

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Malo o meni :)
    Posted: 09 Rujan 2009 at 20:33
Evo i ja da se malo predstavim.. Zivim u Rijeci sa svojim roditeljima, koji su vegetarijanci, pa ratujemo oko mesa :D ... za mjesec dana sam gotov sa faksom, bavim se boksom 5 god, i idem u teretanu jedno 6 god.. imam š8š cm i oko 94 kg.. kilogrami stalno variraju posto jaaakooo volim jesti.. vidim da ima Rijecana aktivnih pa bi ih pozdravio..

ako koga sto zanima.. slobodno nek pita..

pozz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 20:37
Hej davore23 bok!

Vidim da si aktivan vec duže vrijeme - što kroz teretanu, što kroz boks..
Da li misliš da je 94kg previše na tvoju visinu?

Vidim da si aktivan na blogu i forumu, sve pohvale.. i nadam se da se ugodno osjecaš ovdje!

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 20:44
osjecam se super.. bas je ekipa dobra..
aktivan sam,da.. prije boksa sam trenirao plivanje i rukomet.. pa se nasao nekako u ovome posto mi je tata trener :)

a 94kg.. hmm.. inace sam prirodno sire gradje.. nisam bilderski tip, uzak struk i to.. nego sam vise medvjedja gradja.. cijeli sirok.. tesko skidam za borbu na 90,5.. a ispod toga ni ne pomisljam da bih padao. he he
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:04

 hey davore, da te i jedna sugrađanka pozdravi - pa vidim ja da si mi nekako poznat  u koju teretanu ideš?

..medvjeđa građa

dobrodošao u ekipu!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:39
hej..
ja idem u Studio S.. na Trsatu.. a to mi ispred kuce pa mi najbolje.. samo sto su nabili cijene visoke :(

U kojoj si ti teretani?? viim da si ti veeoomaa aktivna..

Da, medvjeđa... tesko mi pada struk.. ali moj cilj je snaga, a ne tanki strukic i to :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:53
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

osjecam se super.. bas je ekipa dobra..
aktivan sam,da.. prije boksa sam trenirao plivanje i rukomet.. pa se nasao nekako u ovome posto mi je tata trener :)

a 94kg.. hmm.. inace sam prirodno sire gradje.. nisam bilderski tip, uzak struk i to.. nego sam vise medvjedja gradja.. cijeli sirok.. tesko skidam za borbu na 90,5.. a ispod toga ni ne pomisljam da bih padao. he he


Drago mi je da ti je super s nama!

A što se tice kilaže, mislim da je 94kg malo previše za tvoju visinu, no bitno je kako se ti osjecaš, da li se više umaraš, da si okretljiv, izdržljiv i sl.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 21:58
pa cuj.. recimo da se sa 9š najbolje osjecam.. tako da sada polako skidam.. danas sam poceo sa treningom s utezima.. koji sam vidio na fitness.com.hr, kad se trenira pon, ut, sri i cet.. a tri dana odmor, onda idem samo na trcanje.. a prehranu sam srezao uglavnom na proteine.. pa cemo vidjet..

A ti? cime se bavis, visina, tezina?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 22:13
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


A ti? cime se bavis, visina, tezina?

š88cm, 90kg.

Fitness-om se vec bavim cca. 8 godina. Uskoro namjeravam upisati krav magu, no vidjet cemo još za to.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 22:15
Uskoro namjeravam upisati krav magu, no vidjet cemo još za to

tu vjestinu mi je prijatelj trenirao.. kaze da je super..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2009 at 22:56
 I meni bi ta bila najbliža s obzirom da sam s Krimeje ali inace radim u Scorpionu pa i treniram dole! Zato i jesam aktivna, doslovno sam cijeli dan u treninzima i prehrani, svojim i tuđim...ali guštam u tome :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.