New Posts New Posts RSS Feed - Male fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Male fitness

 Post Reply Post Reply
Author
iKaran View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iKaran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Male fitness
    Posted: 17 Prosinac 2011 at 04:27
Pre svega, pozdrav svima na forumu, kao sto mozete da vidite ovo mi je prvi post ovde. Imam 26 godina, dugo vremana sam u teretani, recimo od drugog srednje kada sam poceo sa kosarkaskom ekipom, pa do sada sa veeeeelikim prekidima.
Elem, moj problem je sledeci-misicnu masu pakujem izuzetno brzo, naravno uz dobijanje i masnog tkiva. Iz tor razloga obicno treniram ozbiljno mjesec dana pa dva mjeseca ne radim nista u teretani, stvarno nemam potrebe, genetika mi je takva da bas lako dobijam na masi. Iz tog razloga nikad nisam ni pomisljao na zaobilazne puteve (steroidi). Ono sto je moj problem je definicija. Iako uvijek imam vidljive trbusnjake (mislim da sam sad na nekih š2% tm), to nekako nije za mene zadovoljavajuce. Problem je sto nemam duboku separaciju misica, te mi to stvara problem u definisanom izgledu, morao bih da spustim postotak masti na jos nizi nivo od š0%. Sad trenutno idem 4 puta sedmicno u teretanu plus tri treninga rukometa sedmicno i jedna utakmica.
Odlucio sam da napravim potpuni preokret u treningu i da sa klasicnog bodybuildinga predjem na neki body fitness, znaci bas bas dobra definicija i umjerena misicna masa. Sto se tice ishrane stvarno sve moguce znam, sto sa fakulteta, sto iz magazina. Ono sto meni treba je jak program za body fitness koji ce da mi bude dovoljno interesantan na duge staze-trcanje mi je stvarno dosadilo, kao i vreca i trenazni bicikl. Ako ima neko da se aktvno takmici u kategoriji body fitnessa neka mi poslaje neku ideju za trening ili nesto sto bi mogao da pratim narednih par mjeseci, tezina treninga nije bitna, stvarno sam pun energije svaki dan
PS.Trenutno sam na 96kg mase na š84cm visine. Nemam ja sad neke izrazene pojedinacne misice, pripisujem to nedostatku separacije, jednostavno sam krupan. Pokusacu da uradim upload neke slike pa da dobijem preporuke, podsjecam samo mi koriste ozbiljni savjeti za gubljenje one najtvrdokornije masti (baby fat) :)
Izvinjavam se na duzem postu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.