New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
coja23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coja23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 21 Veljaca 2008 at 14:55
 bok cure i decki moze mala pomoc kupio sam multy gim kucnu spravu nije nesto posebno al dobro, pa me zanima nekakav pravilan plaqn vjezbi za definiciju misica pa  ako neko ima volje da mi nesta savjetuje hvala!!!!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2008 at 10:07
Ne treba ti nikakva sprava. Kupi si par bucica, sipku i ploce i s tim mozes odraditi cijelo tijelo. Ova sprava ti je bezveze. 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 22:13
a kad je covjek vec kupio  
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 22:22
dodaj kompletu jos ovo gore nabrojano pa provodi nekakav kucni kruzni trening , nedavno je bio clanak na naslovnici na tu temu - sa obicnim parom bucica i vlastitim tijelom mozes puno napraviti

Ipak, za nekakve konkretnije uspjehe (a cini mi se da je kupovina ove sprave nuspojava lijepog vremena koje aludira na plaze i kupace) uvijek je na kraju isplativija teretana u kojoj imas pristup kvalitetnim i pravim spravama, vise ih je, a izadje te mjesecno š/š0 multi gym kucne sprave.

prouci svu literaturu na ovoj stranici, pitaj ljude za pomoc, a odabir kod kuce ili teretani je na tebi
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.