New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
marko 87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marko 87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 23 Travanj 2007 at 15:25
Moze li mi netko preporuciti koje proteine kupiti ali da je kvaliteta provjerena,imam neogranicen budzet pa nek mi netko preporuci nesto kvalitetno i sta djeluje i mogu li se proteinski napitci koristiti u kombinaciji sa creatinom...nabavia sam musashi crowling dog creatin i zanima me njegova kvaliteta...
pozzz
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2007 at 19:05
Originally posted by marko 87 marko 87 wrote:

Moze li mi netko preporuciti koje proteine kupiti ali da je kvaliteta provjerena,imam neogranicen budzet pa nek mi netko preporuci nesto kvalitetno i sta djeluje i mogu li se proteinski napitci koristiti u kombinaciji sa creatinom...nabavia sam musashi crowling dog creatin i zanima me njegova kvaliteta...


Pozdrav,
posto ti je budget neogranicen i stvarno zelis kvalitetne proteine, preporucujem svakako pro.nutrition (www.pronutrition.hr) posto su hrvatska firma koja nabavlja sirovine direktno od proizvodjaca (dakle ne od Kineza po 3 puta manjoj cijeni).
Preporucujem njihov whey koji se pravi od ultracistih sirovina (vrlo bitna stvar) i toliko je cist da je cak pogodan za dojenacku hranu.

Za musashi nemam pojma, ali kreatin mozes ubaciti u pwm i ostvariti dobre rezultate (iako neznam koliko je taj kreatin dobar posto nisam cuo za njega)

Nacin primjene je vrlo jednostavan: poslije treninga 2 zlice wheya u pola litre vode, oko 4 zlice glukoze i 5g kreatina.
Odlicna kombinacija, pogotovo ako si na masi.

Toliko od mene za sada, ako ima jos koje pitanje, pitaj.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:27
dobar ti je i Weider. u biti sve je ok osim bio tech-a koji je nekak pre jeftin da bi valjao   
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.