New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
wade33666 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wade33666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 05 Lipanj 2013 at 21:53
imam 15 godina i aktivno se bavim sportom,ali imam malo sala ( ne puno ) i želio bih to skinuti. sada idem 5 puta u tjednu u fitness trcati i voziti biciklo. nakon prvog tjedna nisam vidjeo nikakve rezultate.
evo vam plan prehrane :
7 sati : zobene sa malomasnim mlijekom
10 sati : zeleni caj i jabuka
12 sati : fitness cokoladica i banana
15 sati: rucak ( meso, salata , prilog )
18 sati : puno mlijeka i posni sir i rajcica ili krastavac
20 sati : malo mesa ili šunkarice
kada jedem kruh uzimama ražev , i pijem dosta tekucine ( nikad soka )

evo vam plan vježbi : inace vježbam oko 12 do 2-3
trcanje : 30 min
biciklo : 30 min
trbusnjaci : 200 komada
ledjnjaci : 100 komada


Back to Top
kikigenu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kikigenu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 22:35
zavisi kojim tempom trcis i vozis bic. generalno, za 7 dana ne mozes nista ni postici, ali aktiviraj vece misicne grupe, noge, ledja, jer od 200 trbusnjaka nemas neke vajde.povecanje mase ce ubrzati metabolizam, ali ne pretjeruj jer tek ti je 15god. radi cucnjeve, zgibove i sklekove, bez tegova. pozdrav.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 22:40
trbušnjaci 200 komada? Ubaci težinu...kompliciranije vježbe za trbušnjake....lednjaci su?
30 minuta trcanja i bicikla....sve ovisi kojim tempom to izvodiš...a i kolicinski koliko pojedeš to sve što si naveo...dali je to 500 kalorija manje...sad je pitanje...i dali dovoljan tempo koristiš kod trcanja....ili je to više relaxirajuca ruta na bajsu sve to ovisi....do poslje 8 ne jedeš to bi ti mogla biti pogreška....koristi više komplexnih UH-a bježi od te fitnes cokoladice radije kupi nešto kvalitetno od tog novca za pojesti....puno mlijeka hm ne što se mene tice...nego puno vode puno mlijeka nije obrok...rajcice i krastavci su prilog posni sir navecer jedi poslje 8 sati...znaci obrok u 8 18 sati ne valja...izmjeni...od 7 sati ujutro do 3 popodne ništa ne staviš u usta maltene....zeleni caj i jabuka i fitnes cokoladica? napravi si tu neki posni sir kao medjuobrok....a kada je rucak najedi se pošteno kao i na dorucku....budi što više aktivan....ako treba u trgovinu otici budi prvi prijavljen da ideš po kruh ujutro ili bilo gdje kreci se polako kuda žuriš...ne ocekuj dobre rezultate ako gubiš preko kile tjedno....oko 20 sati malo mesa i šunkarice? Cemu šunkarica? malo mesa kakvog? Malo budi konkretniji....sve u svemu kod mene bi ti prošao dorucak jedino...eto imaš dosta jelovnika na forumu pa citaj ...pozdrav i uci :)
Back to Top
wade33666 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wade33666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 12:20
radim cesto calf raises bez tegova, ponekad i cucnjeve , trcim na traci jako ( oko 10 km/h ) i biciklo rasturam . trbušnjake volim raditi i mogu ih raditi koliko hocu ( inace imam jake trbušne , ali se skoro i ne vide ) , ledjnjaci su isto trbušnjaci samo ležiš na stomaku i dižeš prednji dio gore

pojedem oko 100 grama zobenih uz 300 ml mlijeka i uzmem nekad integralni keks , rucak pun tanjur , meso uglavnom jedem piletinu a ponekad i ribu
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 17:01
Pozdarv svima
Da ne otvaram posebnu temu tu cu postavit pitanje koje nije direktno vezano uz moj trening vec bih to dodala naknadno u danu. imate li savjet kako da vježbam s klupicom za step aerobik, tj preporucate li samo penjanje-spuštanje po njoj npr dok gledam tv? Mogu li time oblikovati (i podignuti) stražnjicu? Noge? Ako da-koliko dnevno? Hoce li se noge dodatno ojacati? (Što mi nije cilj)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 17:55
pojma nemam za te vjžbe kako i što. Evo jedan zanimljivi i koristan clanak
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/vjezbe/10-koraka-do-nove-guze-za-ljeto.aspx

Ono što sigurno znam da tako sigurno neceš "ojacat" noge
pozz
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 19:21
Hvala na odgovoru. No ove vježbe s linka ugl sve i radim u sklopu treninga, pa me zanima da li ovo dizanje spuštanje, nevezano za trening ima kakvog utjecaja (pozitivnog, naravno)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.