New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 09:11
nah kaj one znaju LOL  nemaju pojma kaj propuštaju dok gledaju crne, hehe TongueLOL

neka samo ti uživaj gore i lijepo se zabavi i provedi Wink
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 23:01
Hey ekipa... Stavit cu slike odmah ujutro, ispricavam se sto nisam danas, prospavala sam cijeli dan i uopce nisam imala pojma da je srijeda. Naime, imam ''odlicnu'' novost - imam upalu pluca... Pocelo je kao prehlada/gripa jaca ali sam ocekivala da ce prestat, medjutim evo - doslovno od danas nemam vise snage ni iz kreveta ustat tako da naravno - vjezbanje mi ni ne pada na pamet. Na prehranu pazim utoliko sto nemogu nista jesti ovako-onako -.-
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 23:12
Bas mi je zao :((((((((
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 23:15
Ma brzo ce to Luna prebolit Approve
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:21
Ajooojjj Ouch I moja hakunica je bubana isto pa ce probati danas stavit slicice....ajde cure, brzo mi ozdravite, to je najbitnije! Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2012 at 23:51
Evo i mene konacno sa slikama i izvjestajem.
Dakle, pala sam samo za 1cm od proslotjednog izvjestaja, ukupni pad u mjesec i pol od 4cm.
Biceps i dalje 29 opusten, 31 stisnut.
 Nije ni lose racunam... Stvarno tek sada vidim da sam odusevljena svojim nogama i koliko su se stesale u ovih mjesec i pol, a s obzirom da sam se zaljubila u jogging racunam da ce se i nastavit sredjivati. Kako sam i ocekivala - trbuh mi najsporije pada, a trenutno sam i u pms-u tako da mi je jos vise iskocio... Kada sam bila i najmrsavija - imala sam skembicu, tako da ce najvise truda i vremena trebati da ona nestane.
Zao mi je da se potrefilo sada da sam se ovoliko razbolila, i evo vec 9 dana nemogu maknut iz kreveta koliko mi je lose. Sada dok ne ozdravim vjezbanje ne dolazi u obzir, iako se forsiram makar neke lagane vjezbice da odradim doma. Je da boli, je da se uspusem samo tako ali barem nesto moram...
Trudim se sada odrzavati sa prehranom ovo sto sam napravila do sada, a cim mi bude dobro vracam se vjezbanju, poglavito setanju i trcanju. Tesko je prehranu imati takvu da zamijeni kvalitetnu prehranu i vjezbu, ali radim najbolje sto se moze.

Drzite mi fige da brzo ozdravim pa da se bacim na staro :)

http://imageshack.us/g/577/img1063l.jpg/
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2012 at 13:08
Bas steta :(( 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 13:19
mirovat ako imaš upalu pluca, ne radit nikakve vježbe ni ništa... pa završit ceš u bolnici.. govorim ti to iz iskustva imala sam 4-5 puta upalu pluca, xy bronhitisa i po bolnicama bila zbog toga..
zdravlje na prvo mjesto, izlijeci se, dok te prestane boljet u ledjima i prsima, i kad ne budeš zadihana.. i najvažnije kad doktori dozvole onda kreni dalje s vježbama... 
sad jedino kaj možeš je mirovat.. lijepo to odleži, lijeci se, želim ti brz oporavak Wink
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2012 at 17:14
Konacno sam zdrava... Mozda mi je poprilicno odmoglo u natjecanju, ali nastavit cu biljezit svoj napredak jer sam ful ponosna koliko toga sam postigla uz pomoc Davora. Sada znam na koji nacin trebam balansirati i prehranu i vjezbanje tako da se sve u svemu ovo iskustvo jako isplatilo.
Not to mention da sam i sama sebi sada poprilicno sexy :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 18:03
Mali input i od mene na kraju ovog natjecanja.
Iako nije zavrsilo samo natjecanje onako kako sam ocekivala, a kao tocka na i je bila bolest koja mi je u biti unistila 6. mjesec, iz ovog iskustva sam dobila nesto puno vise kao i svi koji smo gurali kroz 2 mjeseca kako smo znali i mogli.

Ja osobno, kojoj evo i u potpisu pise - tvrdoglava, koja je uvijek mislila da je ''ful sexy i zadovoljna, pa joj ne treba mrsavit radi nekih ispraznih ideala'' je shvatila koliko je zapravo nesigurna zbog tih kilograma i nedostatka tjelovjezbe koji su je doveli na samu granicu pretilosti. I dalje nemam savrsenu bb approved prehranu, ali hranim se dovoljno blizu savrsenom a i znam na koji nacin da gurnem sebe i rijesim se ''gladnih ociju'' koji su me najvise mucili.

Od kada je pocelo ovo natjecanje nisam popila sok osim u par navrata (na prste jedne ruke se moze nabrojati) kada bih bila u restoranu. Kod kuce se hranim cim bolje, ubacila sam posni sir i pureca prsa, izbacila masne namaze, smanjila UH i secere, balansiram prehranu cim bolje. Najvaznije od svega je da ne osjecam neku potrebu za tim stvarima, cak i pms izguram uz kockicu crne cokolade a ne sa nekim kremastim kolacima i slicnim ludostima.
Alkohol - a veliki sam ljubitelj koktela - nisam popila vec mjesec i 10 dana, a i odrekla sam se cigareta u potpunosti.

Ono sto je moj najveci ponos (ovo iznad smatram kao dobrom popratnom stvari, ali ipak popratnom :) ) pocela sam redovito trcati i vjezbati. Svakog dana radim vjezbe sa svojom tezinom tijela ili vjezbe istezanja po 2 puta, nakon budjenja i prije spavanja, a tokom dana (izmedju dorucka i rucka) trcim. Moja ruta za sada je 3km dnevno i to povecavam, guram svoje granice :)

Sada bih se htjela zahvaliti Davoru koji je ulozio toliko vremena i truda, a i volje samnom tvrdoglavom sa bezbroj pitanja - i doveo me do ovog stanja u kojem sam sada. Bez njega bih i dalje uvjeravala samu sebe da sam dovoljno dobra i sa viskom kg-a jer je to predstavljalo liniju manjeg otpora. Cak i da sam uspjela uvjeriti samu sebe da mi je transformacija potrebna - nebih se transformirala jer nebih imala koga gnjaviti sa milijardom pitanja.
Prehrana kakvu mi je Davor slozio a i rezim vjezbanja su bili ispravni za mene, najbitnije je to da sam ubrzala metabolizam i stvorila ispravne navike.

Mozda nisam bila idealni natjecatelj, ali ovo mi je bila prilika zivota, i nema ljepseg osjecaja od osjecaja ponosa zbog ulozenog truda u svoje zdravlje (prvenstveno) a onda i izgled. Ispred mene ima jos posla, ali kada sam ''sredila sama sa sobom'' smatram da je ono sto je ostalo nije toliko tezak posao.
Bez Davora to nebi bilo moguce pa mu se ovom prilikom zahvaljujem od srca.
You are the best Clap

Nakon natjecanja cu otvorit temu u kojoj cu nastaviti sa svojom transformacijom i slikama kao i vjerujem vecina natjecatelja.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 18:57
Šteta da je tako ispalo, ali drago mi je da si ok i da  možeš dalje Wink
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 19:59
cestitam na napretku! 

samo dalje, ništa se ne dogadja preko noci a bome ni u 2 mjeseca (to ti ja iz prve ruke mogu reci) tako da, samo ustrajno!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:44
Lunice, dokazala si samoj sebi da si " Tvrdoglava na putu do vitkosti "
Sretno u nastavku!! Hug
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:46
Hvala ekipica Wink
A vama svima sretno u glasanju, i stvarno svaka cast. Nema jedne osobe koja nije napravila nerealno dobar posao Clap
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 12:03
luno, samo dalje naprijed, sretno u svemu Wink
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:54
Dobila si ono najvažnije iz ovog natjecanja, dobre temelje, predznanje i stvorila dobre navike...sad samo trebaš raditi na sebi, na svom znanju i trenirati, kad jednom kreneš... nema staajanja... :D 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.