New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:33
ma nemogu to ti je moja opsesija što nisam malo viša
 heheh ja svakako volim tenisice tako da ja nebi izlazila iz njih, a ovako se moram malo dic na štikle kad se poželim visineLOL
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 21:49
Ja obozavam svojih 155cm LOL
Jedino sto me smeta je ta debljina, nista drugo... Cak sam uvjerena da dobro izgledam inace, vidim poglede po sebi. Temperament mi takodjer pase onome sto kazu za niske ljude Tongue

Bas me zanima kakav program mi je pripremio Davor Pig
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 00:39
kad smršaviš nece biti kraja tvom samopouzdanju haha
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 07:48
Hehe ma nisam bas toliko umisljena kako je sada ispalo, dapace, ali mi je stvarno debljina bila jedna stvar koja me svaki dan ubijala u pojam. Ljudi rade i teze stvari da ostvare nesto, a ja nemogu smrsavit? Oh no can do :P
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 17:44

 

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Ljudi rade i teze stvari da ostvare nesto, a ja nemogu smrsavit? Oh no can do :P


naravno da možeš. sve se može kad se hoce Wink

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2012 at 20:43
Titra svaki misic u tijelu i sretna sam jer nisam gladna a toga me najvise bilo strah. Zalosno je da se pokazuje da sada jedem vise nego prije, ocito sam usporila metabolizam i hranila se krivo jer drugog objasnjenja nema.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 23:55
Evo mene u zadnjim minutama ponoci...
Zadovoljna sam trenerom, zadovoljna programom. Nisam ni ocekivala da ce biti savrseno lagano, 2 dana sam malo zabusavala ali se trudim slusati maksimalno. Lijepo vrijeme pa puno plivam, setam, ganjam cimericu da samnom jede posni, just for the sake of it, nije ukusan :D

Cimerica donosi kekse, ja ih uspijevam ne jesti :) Ponosna sam, sretna sam da je netko odlucio odvojit dio svog dragocjenog vremena da mene nauci nekim stvarima. Vidim promjene na sebi. Osjecam se uzasno sexy radeci sa utezima, i opcenito viseci u teretani.

Meni je mali problem to sto zadnjih 10 dana imam brdo ispita na faxu jer mi je sam kraj godine. Ovih dana cu napisati detaljni blog, u petak poslije podne ocekujte. Ovo su sada glavne stavke :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:25
Blago tebi, ja kad se uznojim, uspušem, rascupam i zacrvenim sam si sve samo ne sexy LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 17:51
Hahah ma ne, ja si uistinu budem prva liga, nemogu ni opisati :)

Prvi ponosni trenutak - imam jednu poprilicno pripijenu haljinicu koju sam kupila odavno ali je nikada nisam nosila jer sam si bila poprilicno kao sunka u njoj. Jucer sam je navukla da vidim kako mi stoji, i iako jos ima dosta do savrsenog - bila sam si zgodjusna u haljini jer vidim da mi je skemba manja :)

Ma cim vidim makar sitne pomake nitko sretniji od mene. Davor is awesome Hug
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 18:53
Originally posted by Sun Chi Sun Chi wrote:

Blago tebi, ja kad se uznojim, uspušem, rascupam i zacrvenim sam si sve samo ne sexy LOL

LOL
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2012 at 18:15
Ma kakvi, ali sama sebe nakon teretane vidim kao supersexy izdefiniranu zensku, kao da sam u jednom treningu postigla sve :D

Neka, bolje, necu se bunit :)
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 23:57
Trenutno zabusavam sa prehranom, ovo mi je zadnji tjedan 2. godine faxa, sutra imam zavrsni ispit iz mikroekonomije. Ja i 2 cimerice zatvorene u sobu, strebamo kao lude, overdose red bulla i glupave grickalice jer nemamo vremena kuhat. Krava od profesorice se naravno, sjetila jucer da nam zada jos 250 stranica potpuno novih materijala povrh 500 stranica onih starih. Rekla sam da nakon sutra - prvo cu se naspavati a onda se bacit na prehranu kakvu moram imati... Sad idem dalje ucit... Htjela sam ovo podijelit sa vama -.-

Mrzim, MRRRZIM mikroekonomiju, cisto da se zna, hvala :P
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 00:30
Neemoj piti red bull ni burn ni ostale kaloricne napitke za "budjenje". Kupi crni caj, baš smo o tome jucer pisali na chat-u. Meni je pomogao, isto ucim ekonomiju i prava je magija kad me nešto uspije održati budnom
Odvratan je, al djeluje
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 01:57
Oh, ja OBOZAVAM crni caj ali nisam znala da je i on dobar za drzanje budnim :)

Ajmeee ubit ce me ovo, ubit i tell you. I to rekla prekjucer nam je prebacila ispit umjesto za 10 dana na sutra navecer. Ma katastrofa -.-

Imam osjecaj da sve dobro sto sam radila ovih 16 dana i svo moje dobro planiranje vremena, treninga, budjenje i aktivnost i slicno samo pada u vodu... Idem sad malo na zrak, mozak je blokiran -.-
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 11:22
Ne pada u vodu, nemoj samo da te povuku frendice i nemoj imati izgovore. Kad uciš trebaš UH, ali možeš i izabrati malo koje... nemoj ici linijom manjeg otpora :D

Tako bi svatko od nas mogao reci da ne može ovo ili ono.... ali sve su nam to samo izgovori... drži se i sretno na ispitu Smile
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 12:17
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Trenutno zabusavam sa prehranom, ovo mi je zadnji tjedan 2. godine faxa, sutra imam zavrsni ispit iz mikroekonomije. Ja i 2 cimerice zatvorene u sobu, strebamo kao lude, overdose red bulla i glupave grickalice jer nemamo vremena kuhat. Krava od profesorice se naravno, sjetila jucer da nam zada jos 250 stranica potpuno novih materijala povrh 500 stranica onih starih. Rekla sam da nakon sutra - prvo cu se naspavati a onda se bacit na prehranu kakvu moram imati... Sad idem dalje ucit... Htjela sam ovo podijelit sa vama -.-

Mrzim, MRRRZIM mikroekonomiju, cisto da se zna, hvala :P

Nemoj to raditi. 

Mislis da ne mozes izdrzati bez grickalica dok ucis, ali vjeruj mi da mozes. 
Ja to najbolje znam. 

Rasporedi si ucenje na manje periode. Tipa od 15 minuta. 
Cilj ti je, dakle, tih 15 minuta izdrzati da ucis, a da ne grickas. Nakon 15 minuta napravi pauzu od 30 sekundi, ustani, protegni se i onda opet na novu turu od 15 minuta. 

Priusti si svakih sat vremena badem ili dva koji ces pogrickati skroz polako da zavaras mozak. Ili stapic mrkve, stabljiku celera, nesto sto vec volis od povrca koje hrska.  

Red bull zaboravi. I onako je zapravo beskorisan i dovodi ne u stanje neke razbudjenosti i povecane koncentracije, vec u stanje umora, a bez mogucnosti da zaspis. 

Ostati budan kad se uci je isto snaga volje i da se izdrzati bez nekih pomocnih sredstava. Jednom kad to uspijes istrenirati skuzis da je to natakanje red bullom i kavom isto vise manje na psiholoskoj bazi. 

Probaj sa crnim cajem, ali ako imas mogucnosti probaj kupiti onaj iz rinfuze. Ovaj Frankov koji se moze kupiti u obicnim ducanima je bez veze. 
Za poboljsanje okusa u caj ulij jednu zlicu mlijeka.

OK, nema se vremena kuhati, ali postoje zdrave stvari koje ne zahtjevaju termicku obradu. 
Posni sir i sve njegove kombinacije sa purecom sunkom, povrcem, lanenim sjemenkama, maslinovim uljem ne zahtjevaju nikakvu pripremu. 
Tuna iz konzerve sa nekim povrcem je spremna za pola minute.  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.