New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 15:26
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Odlicno, hvala ti Gym Smile

Slusat cu Davora itekako, cijenim da netko ulaze vrijeme i trud u to da mi pomogne da konacno budem kao



 sa izrazenijim absima i opcenito cvrstim tijelom, ali opet da zadrzim obline koje sam imala i do sada.

Eeeeh dreams will finally come true, sigurna sam Pig

ma ne želiš izgledat ko ona LOL kolko sam je vidjala po spotovima ima je dosta u bokovima i nogama. neznam, meni se ne cini zategnuta baš  http://i2.listal.com/image/2028370/600full-nayer.jpg

no da ne budem off. imaš dobru gradju tijela , lijepo oblikovan i struk i guzicu tak da vjerujem da ce to izgledat super kad smršaviš Wink




Edited by pandora - 26 Travanj 2012 at 15:30
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 21:54
Hvala ti Embarrassed
Ma ovaj put moram doseci ono sto zelim. Meni nije problem toliki sto volim klopat, nego mi je problem sto volim znati da stvari radim ispravno a sad kad je gubitak kilaze pao neznam u cemu je stvar, i onda kad je stalo sam rekla sama sebi - ah well, ovako-onako ne mrsavim, zasto onda da ne uzmem onaj red cokolade ili one kekse i tako... Sada znam da u 2 mjeseca necu moci doci do cilja, ali znam da cu naucit ispravan put kako da do cilja dodjem. To mi je glavna motivacija :)

Istina, nije bas zategnuta Nayer, ali onako mi je fora, putena. Meni je dodatni strah da necu u ovom procesu izgubit obline, iako sam uvjerena da mi obline nisu od debljine (uvijek sam, i kao mrsav(ij)a imala odlicne obline). Ne zelim bas biti skinny skinny, iako mislim da to ni nemogu jer bas imam takvu gradju (cisti primjer - prsa i bokovi su mi 105cm, potpuno jednaki, a struk je 80cm).

Ma lako i za Nayer cak, ova slika je motivacijska prije pocetka svega, a onda da vidimo di ce me Davor odvest hehe

Iskreno, ful me zanima kako cu izgledati na kraju cijelog procesa.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 23:02
ma ja vjerujem da ce to bit dobro na kraju. imaš takav oblik tijela da nece nestat te obline. ucvrstit noge i ruke, trbuh izravnat i bit ce to super Smile jedva cekam da vidim promjenu na kraju 
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 11:49
I ja, zato sam uvjerena da cu raditi kako treba 2 mjeseca. Taaako me zanima na sto cu liciti kao mrsava, vec predugo godina se nisam vidila u tom izdanju
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 21:05
ej, došla sam ti zaželit sve najbolje, obje smo kod davora, vjerujem da ce nam puno pomoci i upregnut nas :)

a ti ostvari sve ciljeve koje želiš i samo hrabro, nema odustajanja, bit ce teško al izdržat cemo i uhvatit dobar ritam i dobre navike Wink


Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 21:26
Prvo da zaželim srecu...sretno!!
A drugo, ne mogu ne primjetit da si stvaaarno dobro gradjena, nisi ni svjesna koliko. Ja sam 10-ak cm veca s istom kilažom i izgledam deblje nego ti!! Uvjerena sam da ti nece trebati mnogo vremena za to što želiš.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 19:21
Oooooh hvala cure Hug

Ja sam se raspistoljila za 1.maj i za zadnji dan debele Lune xD , pojela sam mali tanjur njoka sa purecim gulasem, i sladoled i neke napolitanke sa kokosom. Sad sam se namirila za do daljnjeg.

Otvorila sam sezonu kupanja takodjer, napokon, blagodat zivota na moru je da mi je teretana iza kuce, a plaza ispred kuce tako da nakon teretane mogu ici malo plivat :P
Sad kad je zagrijalo dnevna rutina mi bude da se isplivam svako jutro.
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 19:42
oooj jest ti fino blago tebi pa ti more ispred kuce
meni i teretana 10km od meneLOL, a more da nepricamUnhappy i ja sam se oprostila sa svojim željama gotovo do daljnjeg
sad cemo da budemo fine slušamo i pazimoThumbs Up
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 19:59
Meni je prije bilo super jer mi je zagrijavanje bilo odlazak u teretanu, hladjenje mi je bilo vracanje iz teretane. Sada sam se preselila i stvarno mi je cas posla sve. Lokacija mi je idealna, ali i idealna za ljencaranje D:

Prisilila sam i cimericu da me prati sa prehranom. Ona ne treba mrsavit, ima odlicnu tezinu ali se grooozno hrani pa cisto da malo kvalitete dobije.

Iskreno, malo me je strah kako ce to sve izgledati, dali cu biti gladna i slicno, ali stvarno imam takvu neopisivu zelju. Svoju debljinu smatram jedinom manom svojeg izgleda (oh, Luna, umisljena Luna Embarrassed ) ali zar nije ZALOSNO da mi je jedini nedostatak i jedini kompleks nesto sto uistinu mogu promijeniti tako prokleto LAGANO?
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:10
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Meni je prije bilo super jer mi je zagrijavanje bilo odlazak u teretanu, hladjenje mi je bilo vracanje iz teretane. Sada sam se preselila i stvarno mi je cas posla sve. Lokacija mi je idealna, ali i idealna za ljencaranje D:

Prisilila sam i cimericu da me prati sa prehranom. Ona ne treba mrsavit, ima odlicnu tezinu ali se grooozno hrani pa cisto da malo kvalitete dobije.

Iskreno, malo me je strah kako ce to sve izgledati, dali cu biti gladna i slicno, ali stvarno imam takvu neopisivu zelju. Svoju debljinu smatram jedinom manom svojeg izgleda (oh, Luna, umisljena Luna Embarrassed ) ali zar nije ZALOSNO da mi je jedini nedostatak i jedini kompleks nesto sto uistinu mogu promijeniti tako prokleto LAGANO?

ajde nemoj tako bude sve oke...  u istoj smo kaši..loša prehrana i manjak aktivnosti i malo se popunile ;)
sve ce se to popravit..
ja danas gledala dr.oza, ljudi posmršali u prosjeku po 50-60 kila, stvarno impresivno.. kad vidiš da su oni uspjeli tak velike težine izgubit, onda cemo i mi ovo isto promijenit nabolje ;) 


Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:12
meni osim debljine smeta i visina joj kako bi bilo dobro da sam koji cm viša, ali to su vec neostvarive željeBig smile
 
mene iskreno nije strah nicega ja sam prošlo ljepo bila skoro mjesec dana na proteinima i povrcu ponekom vockom, malo ulja bih koristila za pecenje i nikad nisam bila gladna i moram priznat nikad nisam imala više energije znala sam trcat po 20krugova na stadionu sa sprintovima od 100m npr u 10krugova i bilo mi je ok
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:18
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:


ja sam prošlo ljepo bila skoro mjesec dana na proteinima i povrcu ponekom vockom, malo ulja bih koristila za pecenje i nikad nisam bila gladna 


Ovo ti nije baš dobro, znaš? Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:21
znam zato i kažem da kad sam to radila samo sam se upropastilaBig smile
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:22
trudila se i uništavala nesvjesno zato nikad nebi nikome to preporucila
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:27
Marija nemoj žalit za visinom,ja sam 183 cm,i još uvijek rastem.Zamisli me na štiklama kad odem van,skoro 2 metra.Nije ti to nikako dobro

Edited by Tina_07 - 01 Svibanj 2012 at 20:30
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 20:31
zato me sad nije ni strah jer kad sam radila sebi takve gluposti koje su mogle koštat, sad znam da sam u rukama prave osobe koja sigurno zna šta radi i nema me cega bit strah jer ovdje se prvenstveno radi o zdravoj ishrani i onda nema problema
 
šta da kažem moja Gym girl pameti nikad dosta, eto sreca pa postoje ovakvi forumi sa ljudima koji hoce uputit na prave stvari i pomoc da se nešto uradi na pravi nacinThumbs Up 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.