New Posts New Posts RSS Feed - Luna Scarlet prijava :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Luna Scarlet prijava :)

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Luna Scarlet prijava :)
    Posted: 25 Travanj 2012 at 00:00
Evo i zenskog icebreakera.

Imam 21 godinu, Rijecanka koja studira u Dubrovniku, bivsa sam gimnasticarka (preko 8 godina) (iako se po novim slikama nebi reklo Embarrassed ), 4 godine cca na borilackim (ninjutsu) i u slobodno vrijeme tenis. Poprilicno sam nova u teretani (cca 3 mjeseca) i najvise sam do sada biflala na spravama, i novopeceni sam jogger. Kod kuce radim najvise vjezbe istezanja, minimalno 1 dnevno, najcesce 2 puta, ponekad i vise.

Od kraja ljeta pomalo pazim na prehranu zahvaljujuci ovom forumu, skinula sam gotovo punih 8kg no negdje sam stagnirala i sada bi mi stvarno dobro dosao strucni guidance.

Iskreno sam mislila da bolje izgledam, pogotovo jer imam inace jako uspravno drzanje pa si u odjeci izgledam odlicno, a i jer je promjena od onoga u sto sam se dovela bila (i jos je) ocigledna. Sada kada sam se slikala za natjecanje imala sam sok terapiju, sto me jos i vise motiviralo da ostanem ustrajna u natjecanju.
Inace nisam osoba koja odustaje, vrijedna sam i slusam komande. Volim kada mi se direktno kaze sto i kako da radim, a onda kada pokupim princip pocnem i sama davati ideje i prijedloge.

Najvise sam se debljala od grickalica i od kruha/krusnih proizvoda. Nemam problema sa prehranom baziranom na vocu, povrcu, bijelom mesu, posnom siru i zobenim, ono sa cim imam  problema je da gladujem a to ni nije smisao kvalitetne ishrane. Problem mi je i kako si posloziti hranu po obrocima.Sokove ne pijem, samo vodu, zeleni i od mente caj bez ikakvih dodataka.

Inace studiram i radim tako da nemam bas neograniceno vrijeme za pripremu obroka, no volim si za iduci dan spremiti vecer prije jer sam se ''skinula'' sa pekarskih proizvoda.

Imam inace 155cm, 62kg,
Mjere su : 105/80/105
Opseg noge - 45cm (na bedru)

Evo sad i najtezeg dijela Confused





Uploaded with ImageShack.us


   
http://imageshack.us/g/832/img0912wb.jpg/

Help my metamorphose Star

Od trenera bih voljela : Davor 23
i                                     Gym girl    koja je uspjela pobijedit svoju ljubav prema klopi da dobije izgled kakav zeli, a onda mene zainatit da prestanem zderat i kukat i pocnem se mijenjat LOL
 


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 17:54
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 00:13
  Ništa strašno sve se srediti da,davne 1997 i ja sam se okušao u ninjitsu kod Deana Rostohara tada sam živio u ZG.I ne zaboravi nešto - - Ovo jeste Sparta!LOL idem sada vrijeme je za moj beauty sleep.

Edited by Igor - 25 Travanj 2012 at 00:13
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 00:20
O da, bila sam na vise seminara sa Rostoharom, covjek me svaki put iznova odusevi. Ninjutsu zagrijavanja su mi prije topila kcal kao luda, sada cekam da se kilice skinu pa da opet postanem badass Ninja :D
Do tada, slazem se - THIS IS SPARTA Clap
 
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 00:39

sve je ovo ok ništa strašno i što se nemože popravit,  uz dobar trud može bit puno bolje i želim ti puno srece Wink 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 01:18
lunice, Rijecanko moja Wink, super ce to bit, nemaš brige Smile Glavno da su navike vec tu i da je neki put vec prijedjen - stagnacija ce se vec rješit ;) Svaka cast na hrabrosti, odnosno na probijanju leda sa ženske strane, vjerujem da vam nije lako stavljat slicice ovako javno...ali šta cemo, bez njih ne možemo ništa :)

Samo nam napiši još za trenera...može? I slikaj vagu ako si u mogucnosti Wink

A ja cu onda još vidit malo tokom dana što bi bilo dobro dodat još u predstavljanja, da ne pišem svakome poimence, sad sam vec malo sleepy pa trokiram sa idejama :) Lako cete editirat post.

Sretno!


Edited by Gym_girl - 25 Travanj 2012 at 01:18
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 10:33
Ok, sad ubacujem u 1. post za trenere, a za vagu mi je jedini problem sto neznam kada cu doci do nje. Kako zivim u domu jucer sam cijeli dan pokusavala nazicat nekoga vagu i metar da mogu ovdje ubacit mjere. Vagu nisam nasla pa se ravnam po tezini koju sam izvagala doma za Uskrs, a metar sam na kraju kupovala Thumbs Down
Prije smo imali jednu u teretani pa je ''misticno'' nestala. Potrudit cu se cim prije Smile
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:51
ja te odabirem, vec smo se bili dogovorili ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 16:59
luna, samo polako, nemoj se mucit ako ne uspiješ s tom vagom - bilo bi dobro ali nije neophodno ako se baš ne može!

I slušaj mi Davora Big smile

p.s. ovo si dobro rekla - da sam uspjela pobjedit ljubav prema hrani - bome...jesam...bome..može se Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 17:59
luna, evo stavila sam ti prvu sliku - stavila bih sve ali toliko velike ispadnu da je totalno nepregledno, a ima ih 5 - da ih je manje još bih i stavila. Ovako neka bude samo ta 1. pa neka se ove druge gledaju posebno. Kod katniss mi je isti slucaj, samo ajde, ona ima 3 slike pa ne dodje toliko puno....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 23:58
Odlicno, hvala ti Gym Smile

Slusat cu Davora itekako, cijenim da netko ulaze vrijeme i trud u to da mi pomogne da konacno budem kao



 sa izrazenijim absima i opcenito cvrstim tijelom, ali opet da zadrzim obline koje sam imala i do sada.

Eeeeh dreams will finally come true, sigurna sam Pig


Edited by Gym_girl - 26 Travanj 2012 at 00:54
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:29
Vidim, ima puno studosa koji rade. 
Skoro pa da nam je to izgovor za izgled LOL
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:41
Ako nisu ispiti onda je posao... prva stvar koju sam polozila na faksu je smisljanje izgovora, hahahaha :D

Btw svidja mi se wish-slika :)
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:54
Meni je redovno izgovor bio da sam preumorna za vjezbanje nakon x sati na faksu i x na poslu. 
Dok nisam shvatila da se uz vjezbanje puno bolje i odmornije osjecam. 
Ako nista, kvalitetnije spavam i bioritam mi je ujednaceniji. 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 01:04
Potpis ko kuca ;)

You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 05:41
Meni je to izgovor bio za - a kaaad cu ja jadna naci vrijeme za kuhanje kad sam STAAAALNO na faxu. Ok, stvarno budem po cijele dane, evo sada sam vec budna, danas 12 sati radim i pisem ispit 2 sata. Ovaj tjedan je extrem ali pokazuje da ne pretjerujem. However, prestala sam koristit izlike, koristim zdravije varijante klope i spremam noc prije :)

Evo sad si tocam zobene npr. haha :D
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 14:23

Odlicna wish fotka Thumbs Up sretno u ostvarivanju želja Wink

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.