New Posts New Posts RSS Feed - Lubenica - ljetno osvježenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lubenica - ljetno osvježenje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2011 at 17:47
ja je obožavam,imam srece pa je bude doma na vrtu,i preeefina je,bez problema pojedem cijelu,sa košticama naravno Smile
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2011 at 18:38
Ja je ne volim, ali zato dinju smazem cijeeeeeeeeeeeluuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...hihii ( kao npr.sada)

Btw cula sam da ovakve vocke, poput dinje i lubenice ciste organizam i da ti nikako stomaku ne moze naskodit sto si pojela mnogo...Naime, odrzava vitkost, redovnu probavu, ravan stomak...tako daaa...navalite
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2011 at 02:20
hmm joj nebi se hvalio ali lubenica od š0 kg danas malo ujutro popdne i navecer i nema je,kažu idealna za bubrege fakat je ok,ali ove godine ih baš nema konzum neki drugi trgovacki centri nije neka ponuda nisu slatke ka prošle godine a ove iz neuma metkovica sve ode za izvoz a nam uvoze ove kaj se beru zelene pa kad dojdu do nas sazriju ali nemaju slada
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.