New Posts New Posts RSS Feed - ljudi pomažite...trebam na masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljudi pomažite...trebam na masu

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 21:20
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by niXa niXa wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  to sam kupio u dm...das gesunde plus eiweiss 90..ok pogledat cu tam..i dok si treniro savate box jel si dobio na masi?kakav ti je to kruµni trening?imam oko š84 i 70kg..tak da bih stvarno trebao poraditi na masi
pa skoro si visok kao ja(š88) ,ali imam 5 kila vi±e nego ti , ne uzimam nikakve dodatke masi , jer jednostavno ne µelim , samo zdrava prehrana i to je to . kruµni trening mi je ne±to najbolje , vjeµbe se izvode na svakoj stanici (zaovisi koliko nas trenira ,toliko i stanica)npr radimo nabacaj izbacaj , biceps , trbu±ne , skok cucanj , sklekove sve ovisno o programu
 


nixa netreba njemu kruzni trening hebiga hoce masu a s kruznim treningom to ne bu dobil  to je vise za skidanje sala


ok , oprostite na krivom savjetu
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 21:22
Originally posted by niXa niXa wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by niXa niXa wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  to sam kupio u dm...das gesunde plus eiweiss 90..ok pogledat cu tam..i dok si treniro savate box jel si dobio na masi?kakav ti je to kruµni trening?imam oko š84 i 70kg..tak da bih stvarno trebao poraditi na masi
pa skoro si visok kao ja(š88) ,ali imam 5 kila vi±e nego ti , ne uzimam nikakve dodatke masi , jer jednostavno ne µelim , samo zdrava prehrana i to je to . kruµni trening mi je ne±to najbolje , vjeµbe se izvode na svakoj stanici (zaovisi koliko nas trenira ,toliko i stanica)npr radimo nabacaj izbacaj , biceps , trbu±ne , skok cucanj , sklekove sve ovisno o programu
 


nixa netreba njemu kruzni trening hebiga hoce masu a s kruznim treningom to ne bu dobil  to je vise za skidanje sala


ok , oprostite na krivom savjetu
 

ma nemas frke  tu smo da raspravljamo kakav bi to forum bio da smo uvjek u pravu

Rijeąeno na PM.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 17:13

 e soner od opreme imam: sva utega po 5kg,dva uztega po 3kg,jedan uteg na kojem se može namještati masa (od šdo š0kg),dva ona mala od pola kile što možeš zakacit na zglob,jedan od š0kg,jedan od 25kg (ako treba izbetoniram si ja veci) šipku za zgibove,expander,ono malo za stiskanje šake,vrecu za udaranje..to bi bilo sve..pa ako možeš malo mi uskladit trenige

stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 17:41
Originally posted by belay belay wrote:

 e soner od opreme imam: sva utega po 5kg,dva uztega po 3kg,jedan uteg na kojem se moµe namje±tati masa (od šdo š0kg),dva ona mala od pola kile ±to moµe± zakacit na zglob,jedan od š0kg,jedan od 25kg (ako treba izbetoniram si ja veci) ±ipku za zgibove,expander,ono malo za stiskanje ±ake,vrecu za udaranje..to bi bilo sve..pa ako moµe± malo mi uskladit trenige

 

hehe ono osnovno ti je univerzalna klupica, bucice s kilazom koju mozes namjestat,neka sipka i ovo vratilo za zgibove..ovo sve ostalo ti je nepotrebno.. da ne govorim o ovim utezima od pola kile

trening: posto ne stojis najbolje s opremom najbolje bi ti bilo u teretanu ali ako ne mozes, radi sklekove (uske,siroke,s nogama na stolici,s dodatnom tezinom..ima ih milijun..) , nabavi neku klupicu pa radi bench press, zgibovi ( siroki,uski,podhvat,nadhvat...), veslanja razna (bucicom,sipkom) ,cucnjeve,iskorak(isto s nekom dodatnom tezinom ) ,millitary press(bucicama,sipkom)..ima toga treba malo mastu ukljucit i sve se da sredit

 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 01:55
  hvala..ineternet mi je šteko ovih dana pa nisam odg..ukolopit cu to sve u trenig..pa cemo vidit kako ide
ma trebo bi krenit u teretanu,samo da škola završi
stipo...
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 02:00
  a za ove utege od pola kile..to je glavno..to mi je pišu.. moram i to vježbat
stipo...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 02:15
Originally posted by belay belay wrote:

  a za ove utege od pola kile..to je glavno..to mi je pišu.. moram i to vježbat


haa???
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 08:23

Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  a za ove utege od pola kile..to je glavno..to mi je pi±u.. moram i to vjeµbat


haa???
 

ja mislim da je htio napisat: to mi je za pišu...moram i to vjezbat...hahaha

Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 12:49
 Koji car  hebo bicepse i prsa, treba vježbat pišu
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 13:04
 piso se drukcije vjezba,za to ti triba asistentica,ili losija verzija tvoja ruka
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 13:35

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 piso se drukcije vjezba,za to ti triba asistentica,ili losija verzija tvoja ruka
 

To je onda za defku, za masu trebaju utezi

Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 15:16
 sje*o sam se..evo ispravak:to mi je za pišu..ma vježbo sam s asistenticama..al moram izbjegavat monotoniju..s tim utezima odradim jedan HIIT trenig..
rezultati su fascinantni..haha
stipo...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 15:38
  eh na šta su sve ljudi spremni iz ocaja
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 17:35
 sta ti stvarno virujes da on to radi lega
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 17:40
 ovaj Belay je takav kralj......samo ti vjezbaj pišu-radi 3 serije po š0-š2 ponavljanja a mozes i 5x5 al povecaj protejine  ..
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 21:08
Originally posted by belay belay wrote:

  a za ove utege od pola kile..to je glavno..to mi je pišu.. moram i to vježbat


I, koliki je RM za alatku?
 

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.