New Posts New Posts RSS Feed - ljudi pomažite...trebam na masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljudi pomažite...trebam na masu

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 00:03
  e ljudi imam još koje pitanje...jel postoje vježbe za širenje ramena (da se dobije pravi trokut) i koje su to?
stipo...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 00:22
Originally posted by belay belay wrote:

  e ljudi imam još koje pitanje...jel postoje vježbe za širenje ramena (da se dobije pravi trokut) i koje su to?


Trokut inace obuhvaca ledje misice.. a za ramena mozes radit lateralno odrucenje.,.,
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 00:29
  samo to?a šta je sa zgibovima?
i primjetio sam da vecina koji konzumiraju proteine dobiju i stomak..jel to nužno ili se može izbjec?
stipo...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 00:44

Originally posted by belay belay wrote:

  samo to?a šta je sa zgibovima?
i primjetio sam da vecina koji konzumiraju proteine dobiju i stomak..jel to nužno ili se može izbjec?
 

ne moze... to je uobicajna nuspojava.

sala...

ajoj, previse bi trebalo pisati da se sve objasni... ajmo skratiti i reci da proteini ne uzrokuju povecanje trbuha u smislu debljine. eventualno te mogu napuhnuti, ali to rijesis s par vjetrova

Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 00:50
  hahahah..a onda je jedini lijek da jedem grah..
stipo...
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 10:12
za trokut : siroki zgibovi i veslanje u pretklonu. najbolji impact na ledja imaju. a sto se proteina tice, od njih neces dobit skembu, to sto si ti vidio mozda je posljedica konzumacije nekog mass gainera, iliti nekog u fazi mase, ko je u konstantnom kalorijskom suficitu, pa se dobije svega po malo...  

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:32
  hvala..a šta je najbolje za plocice?
stipo...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:33
 zasto ne i uski zgibovi?
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:34
  u vezi plocica znam da je jako bitna prehrana..al koje vježbe?osim svakojakih trbušnjaka
stipo...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:38
 kardio vjezbe su najbitnije za definiciju cijelog tijela,pa tako i plocica. mozes ti š000 trbusnjaka pravit,ako nije sredena prehrana i salo se ne gubi onda nema koristi neke
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:45
Originally posted by belay belay wrote:

  u vezi plocica znam da je jako bitna prehrana..al koje vježbe?osim svakojakih trbušnjaka


..ustvari sve osim klasicnih trbušnjaka

zgibovi, cucnjevi, mrtvo i leg raises me najbolje pogađa
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:47
siroki vise pogadjaju terese, a uski latove, koliko sam ja upucen, a i koliko osjetim kad ih radim. a ljudi vcinom pucaju na taj gornji dio, sto bi se reklo da ledja razmaknu ruke. a sto se six-packa tice, sto puta receno, sredjena prehrana i cardio. bilo kome tko je fizicki aktivan da ogulis salo, zaprepastio bi se izgledom trbusnjaka. tako da, vilica, noc, zlica i cardio, pa da vidis trbusnjaka. vjezbe za trbusni zid ce ocvrsnuti i povecati misice, a ne izbacit ih na povrsinu
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:50

Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  u vezi plocica znam da je jako bitna prehrana..al koje vježbe?osim svakojakih trbušnjaka


..ustvari sve osim klasicnih trbušnjaka

zgibovi, cucnjevi, mrtvo i leg raises me najbolje pogađa
 

ja i kad radin t-bar row pogodin trbusne donji dio,valjda zbog stava u kojem se ta vjezba izvodi

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 13:56
da, upravo tako, za najbrze izgaranje masnih naslaga treba ukljucit najvece potrosace u tijelu, a to su noge i ledja. kad se pogledaju barbell complexi da se primjetit koi se misici iznova i iznova ukljucuju. samo vjezbe koje pogadjaju velike misicne skupine. a u svim tezim vjezbama rade i trbusnjaci.
 

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 14:04
  znaci da sve to radim..a ne klasicne trbušnjake?
stipo...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 14:07
Originally posted by belay belay wrote:

  znaci da sve to radim..a ne klasicne trbušnjake?


Naravno, nemoj izostavit HIIT trcanje.. sprintevi su najbolji...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.