New Posts New Posts RSS Feed - ljudi pomažite...trebam na masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljudi pomažite...trebam na masu

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ljudi pomažite...trebam na masu
    Posted: 01 Travanj 2010 at 20:43
  prvi put sam na nekom forumu...brate jedva se ovdje snalazim :D
u biti imam problem...trebam poraditi na masi..redovito vježbam i krenio sam uzimat proteine 90..cuo sam kako ti proteini mogu oštetit jetru..jel to istina?
i još me zanima da li da idem u teretanu ili da treniran tai boks i brazilski yiu yitsu?koja ce biti razlika?
stipo...
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:44
pa možeš i teretanu i trenirat jedno od to dvoje...ako imaš
vremena zašto ne.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:50

Originally posted by belay belay wrote:

  prvi put sam na nekom forumu...brate jedva se ovdje snalazim :D
u biti imam problem...trebam poraditi na masi..redovito vjeµbam i krenio sam uzimat proteine 90..cuo sam kako ti proteini mogu o±tetit jetru..jel to istina?
i jo± me zanima da li da idem u teretanu ili da treniran tai boks i brazilski yiu yitsu?koja ce biti razlika?
 

ako hoces poradit na masi onda odi u teretanu jer su thai boks i jiujitsu crobni sportovi i tu ne mozes dobit na masi tj jako tesko

ma nemogu proteini ostetit jetru, samo u ako unosis previse proteina(450-500g ) dnevno

Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:54
  hvala...znaci da nastavim vježbat i unosit proteine (samo 30 grama poslje vježbanja)?
a nemam baš vremena za to sve..pa zato pitam..
stipo...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:56
 ako ces masu radje teretanu. jel to neki hy pro 90 ako je slobodno uzimaj
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:57

Originally posted by belay belay wrote:

  hvala...znaci da nastavim vjeµbat i unosit proteine (samo 30 grama poslje vjeµbanja)?
a nemam ba± vremena za to sve..pa zato pitam..
 

vjezbaj u teretani,tih 30 g uzmi poslije treninga i dodaj tu 50-60 g grožđanog secera

btw:za dobivanje na masi trebas i odgovarajuci program prehrane jer tih 30 g  proteina nije dovoljno ...pogledaj u FAQ

Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 20:57
ja sam trenirao savate box, i najcešce radio kružni trening i naravno išao u teretanu
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 21:05
  to sam kupio u dm...das gesunde plus eiweiss 90..
ok pogledat cu tam..
i dok si treniro savate box jel si dobio na masi?kakav ti je to kružni trening?
imam oko š84 i 70kg..tak da bih stvarno trebao poraditi na masi
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 21:14

Originally posted by belay belay wrote:

  to sam kupio u dm...das gesunde plus eiweiss 90..
ok pogledat cu tam..
i dok si treniro savate box jel si dobio na masi?kakav ti je to kruµni trening?
imam oko š84 i 70kg..tak da bih stvarno trebao poraditi na masi
 

hmm ajmo rec da je to trening za skidanje sala i takav trening tebi nije preporucljiv ako hoces masu, radi rađe  prsa/biceps....leđa/triceps...noge/ramena ili nesto slicno  

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 21:22
Originally posted by belay belay wrote:

  prvi put sam na nekom forumu...brate jedva se ovdje snalazim :D
u biti imam problem...trebam poraditi na masi..redovito vježbam i krenio sam uzimat proteine 90..cuo sam kako ti proteini mogu oštetit jetru..jel to istina?
i još me zanima da li da idem u teretanu ili da treniran tai boks i brazilski yiu yitsu?koja ce biti razlika?


U teretani ces definitivno prije dobit masu.. ali naravno da moras srediti prehranu.. najvaznije da budes u kalorijskom suficitu (unos veci od potrosnje)..
Ubaci kreatin koji ce ti dati snage..
Imas na t-nation brdo programa za masu, te na building-body.com..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 21:31
  aha...onda idem u teretanu..samo se moram rasteretit malo škole..i jel trebam odma ujutro vježbat? ili u toku dana?ti svi napitci nisu štetni za zdravlje (ipak je to ispred svega).. hvala ljudi
stipo...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 21:35

Originally posted by belay belay wrote:

  aha...onda idem u teretanu..samo se moram rasteretit malo ±kole..i jel trebam odma ujutro vjeµbat? ili u toku dana?ti svi napitci nisu ±tetni za zdravlje (ipak je to ispred svega).. hvala ljudi
 

ma ne brini nije stetno ...dapace zdravije je od vecine hrane koju jedemo inace

preporucuje se vjezbat barem dva sata poslije ustajanja jer su u jutro kralježnjaci nabubreni i postoji veca opasnost od ozljeda..

 

Edited by soner_9393
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 22:22
  super onda jel se sad preporucuje ili ne?malo si recenicu iskompliciro
stipo...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 22:37
Originally posted by belay belay wrote:

  aha...onda idem u teretanu..samo se moram rasteretit malo škole..i jel trebam odma ujutro vježbat? ili u toku dana?ti svi napitci nisu štetni za zdravlje (ipak je to ispred svega).. hvala ljudi


Bolje ti je popodne odradit utege.. dok uneses dovoljno hrane u sebe..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 23:19
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  prvi put sam na nekom forumu...brate jedva se ovdje snalazim :D
u biti imam problem...trebam poraditi na masi..redovito vježbam i krenio sam uzimat proteine 90..cuo sam kako ti proteini mogu oštetit jetru..jel to istina?
i još me zanima da li da idem u teretanu ili da treniran tai boks i brazilski yiu yitsu?koja ce biti razlika?


U teretani ces definitivno prije dobit masu.. ali naravno da moras srediti prehranu.. najvaznije da budes u kalorijskom suficitu (unos veci od potrosnje)..
Ubaci kreatin koji ce ti dati snage..
Imas na t-nation brdo programa za masu, te na building-body.com..


Davore, proteini su odlicna stvar, ali kreatin- među lijecnicima i farmaceutima ti je trenutno velika debata oko toga jel ga dobro unositi umjetnim putem---povecan kreatinin (njegov metabolit) u krvi moze dovesti (kako sumnjaju) do ostecenja bubrega i na tome se trenutno vrše istraživanja.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 23:35
Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by belay belay wrote:

  prvi put sam na nekom forumu...brate jedva se ovdje snalazim :D
u biti imam problem...trebam poraditi na masi..redovito vježbam i krenio sam uzimat proteine 90..cuo sam kako ti proteini mogu oštetit jetru..jel to istina?
i još me zanima da li da idem u teretanu ili da treniran tai boks i brazilski yiu yitsu?koja ce biti razlika?


U teretani ces definitivno prije dobit masu.. ali naravno da moras srediti prehranu.. najvaznije da budes u kalorijskom suficitu (unos veci od potrosnje)..
Ubaci kreatin koji ce ti dati snage..
Imas na t-nation brdo programa za masu, te na building-body.com..


Davore, proteini su odlicna stvar, ali kreatin- među lijecnicima i farmaceutima ti je trenutno velika debata oko toga jel ga dobro unositi umjetnim putem---povecan kreatinin (njegov metabolit) u krvi moze dovesti (kako sumnjaju) do ostecenja bubrega i na tome se trenutno vrše istraživanja.


Ma nece ti doci do ostecenja bubrega ako konzumiras 5g dnevno i 3L vode.. bez brige... A opet snaga ce ti porast, pocet ces dizat vece tezine i s kvalitetnom prehranom, eto mase
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.