New Posts New Posts RSS Feed - ljeto nam se vratilo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ljeto nam se vratilo

 Post Reply Post Reply
Author
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ljeto nam se vratilo
    Posted: 06 Srpanj 2007 at 18:32

ej ljudi novi sam na forumu al ne i u teretani i po pitanju prehrane al me zanima kaj cete vi radit prek ljeta kaj se tice treninga?

 

Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2007 at 19:44

 Ja nastavljam da treniram...pa leti je lakse,meni bar....

 Leto pruza toliko mogucnosti...pa ko hoce da smrsa moze vrlo lako. Sva hrana koja je zdrava i ne goji nam je na dohvat ruke,pijace su sada pune voca i povrca! Dalje...voznja bicikla,rolera,plivanje u moru ili reci,...na kraju krajeva i trening u sali,sto da ne? Jos ako je klimatizovana,kao sto je moja,e pa to je super!

 Nema odmora dok ne postignem sta zelim,mada naravno,leti je sve malo opustenije...

 Pozdravcic

Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2007 at 02:12
Trenira se evo, ja bio napravio malu pauzicu od dva tjedna prije, ali sad ovaj tjedan sam bas ono in, uzivljen totalno , tako da sada krecem malo zesce

Jedino sta mi je malo bed po ljeti sta imam uvijek nekako osjecaj da mrsavim, a i inace  sam jako zeznut tip za dobit mase

Al eto papa se kako treba i sve, trenira se, spava se dugo, super je to kad nema skole
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
D.R. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D.R. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2007 at 13:07
 Ja obavezno laganini fitness, ali posto sam na moru radije se isplivam i nauzivam u moru, odbojka na pjesku i to...
Nista vise...
Kvaliteta je dostigla svoj najpotpuniji oblik: pro.nutrition
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2007 at 14:31

 IVE, KAKVA SLATKA MICA MACA!!!!!

Zene si osvojio!

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2007 at 15:01
Originally posted by Theia Theia wrote:

 IVE, KAKVA SLATKA MICA MACA!!!!!

Zene si osvojio!

 

 

 a muskarce razocarao?????? 

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2007 at 22:05
Ma imam jedan super avatar, isto s macom , ali je gif, ali je prevelik po kriterijima foruma, moram ga samo smanjit a da ostane gif (animacija) pa cu ga stavit

Uglavnom , to je jedan mali macak koji radi sklekove , ful zakon

A inace ful volim zivotinje, tako da uvijek imam neke zivotinje na avatarima



 

Edited by Ive_ri
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2007 at 01:59
Evo, malo sam se poigrao sa velicinom avatara i sad je ok

Kako vam se ovaj svidja?

To je taj o kome sam govorio , onaj prije bio samo privremeno hehe
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2007 at 17:58
 OVAJ JE JOš BOLJI!!!!! SLATKICAAA!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2007 at 21:01
Originally posted by Theia Theia wrote:

 OVAJ JE JOš BOLJI!!!!! SLATKICAAA!


Imam ja macka doma pa dodji k meni, znas kak je sladak !!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2007 at 23:03
Imam i ja macka, moj je isto ful cakani 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2007 at 09:48

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:



Imam ja macka doma pa dodji k meni, znas kak je sladak !!!
 

SRAM TE BILO!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2007 at 14:30


E sta sve necu ovdje cut 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.