New Posts New Posts RSS Feed - Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 00:26
Jako lijepo, mozda i prije ljeta savrseno

Vidi se da Zikino budno oko cuda radi
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 07:57
Lily
LiveStrong
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 10:43
Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:


 
 Blagi Bože, ne vjerujem... Shocked   
Djevojke, svaka cast!  Ovo je...ma ni nemam komentar,šok. Wacko                                                                   

Od onakvog iverka do cuda...Jadna ti kad vikendima izadješ van! :)
Nemam pojma u kakvoj je Zika formi jer nisam viio fotke ali i ovo mi je sasvim previše,stvarno mislim da ne želim znati.
p.s.Hvala! Embarrassed



Edited by rioso - 19 Veljaca 2013 at 10:44
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 11:37
Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:




Potpisujem da si Lily definitivno napravila super rezultat i vidi se da i dalje radiš na sebi što je jako pohvalno, nadam se da ti je cijelo putovanje od pocetka do sada bilo zabavno i da si ponosna na sebe jer ponosni su i drugi kojima daješ motivaciju a pogotovo zika koja ti pomaže cijelo vrijeme :) p.s. pripazi na muški rod vani jer i mi smo slabog srca ;)

Zika vjerujem da si i ti motivirana jer nema ljepšeg vec kad vidiš da pomoc koju pružiš daje rezultate i znaš da nije bila još jedna od osoba koja je samo govorila hocu hocu pa da je stala a samim time što ste u kontaktu i dalje dokazuje baš suprotno.

Cestitam cureke :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 12:15

Bravo LilyLily, gledam slike s prve stranice, ogroman pomak!!!

Vodjena strucnom osobom, ali ipak najveci trud je tvoj, svaka cast!


Zika, može rezervacija za natjecanje 2014. LOL

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:10
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Zika, može rezervacija za natjecanje 2014. LOL



Prodano!
LiveStrong
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 15:44
Bravo Lily, svaka cast na oooogromnoj transformaciji. Moram ti reci da su me tvoje fotografije motivisale da se prijavim za ovo natjecanje i da odaberem Ziku za trenericu Smile Bila bih presrecna kada bi i od mene uspela da napravi ovako nešto Big smile
Zika i tebi svaka cast, vidi se da tacno znaš šta radiš Wink
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
Marre View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 22:14

Znam da je tema odavno i pocela i 'završila', ali moram komentirati, ovu transformaciju...jednostavno savršeno, pratim te Lily vec dva dana i razmišljam kako ja to hocu :D.


Svaka cast...i treneru ;))...možda budem i ja te srece pa uspijem ovo postici jednom ;)

Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 16:01
Hvala Marre.

Samo vjeruj u sebe i možeš postici sve Big smile
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.