New Posts New Posts RSS Feed - Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)

 Post Reply Post Reply Page  123 14>
Author
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lily_20 - kojoj je trenutno zablokiran account ;)
    Posted: 26 Travanj 2012 at 00:18
Pozdrav!

Ja sam iz Zagreba i imam 23 godine.
Vec sam pisala o sebi u prošloj temi, pa cu prvo staviti neke copy-paste natuknice Wink

Vježbam vec 2-3 godine, ne profesionalno, vec sam radila Insanity, Chalean Extreme, Jullian Michaels Rip in 30... i tako te komericijalne programe, ali su mi pomogli da sam koliko toliko zadovoljna svojim tijelom, obzirom da sam prije imala 67 kg, a sad imam 57.

Od opreme imam: orbitrack, leg magic, ab rocket, bucice od 1 kg, 3 kg, 5 kg; podesive bucice do maksimalno 10 kn jedna (4 kom) i one male utege od kilu što idu oko ruku;imam trake male, velike, cvrste, labavije (6 razlicitih komada), pilates loptu i rimsku klupu. Stvarno sve, tako da mislim da ni tu nece biti problema, ako treba ja nabavim bilo što, za to mi nije teško dati novce ;)
I da, nemam, niti sam ikad imala, bilokakvih problema, tegoba, povreda i sl.

Studiram, radim, ali za vježbanje uvijek imam vremena jer bez njega ne mogu, a za hranu cu se snaci (hvala tetama u menzama i restoranu na posluSmile)

Mjere: 
prsa: 85 cm
struk: 69 cm
bokovi: 95 cm
bedro: 53 cm
nadlaktica: 26,5 cm
bisina: 172,5 cm
težina: 57 kg

Želim se fino izdefinirat do ljeta, a onda naravno i nastaviti tim tempom i sigurna sam da ce mi moja trenerica pomoc Embarrassed

To je ukratko to...
Veeeeliki pozz Ziki koju želim za trenericu i ona to zna Embarrassed


Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 00:29
Evo i slike -.-' , nadam se da vide..




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us






Edited by Gym_girl - 26 Travanj 2012 at 01:22
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 01:23
Sredjeno Wink

Sretno Lily!! Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 07:42
Lily

LiveStrong
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 14:13
Mala zbunila si me LOL ali "plavuša" je ipak skužila LOLWink
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 20:32
Originally posted by Zlatokosa Zlatokosa wrote:

Mala zbunila si me LOL ali "plavuša" je ipak skužila LOLWink


U pa nismo valjda obje plave? :))
Back to Top
Mala123456789 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mala123456789 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 20:32
Pardon, zlatokose :))
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 21:08
Sve znaš
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 01:03
Idem i ja nešto napisat, kad svi pišu ;)

Meni je super za sad, svidja mi se trening i najviše sam sretna jer sam napokon oborila svoju mentalnu blokadu i pojela tunu ;) - hvala mojoj trenerici na tome!

Za sad to... Napredujem!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 14:02
Evo 1. osvrta..

Prvo sve pohvale mojoj trenerici jer po njezinom režimu niti ne gladujem, niti mi što fali, vježbe su mi odlicne i uživam u cijelom procesu. Iako se ona  naglašava da je tek pocetak..

Što se tice prehrane, sve mi namirnice odgovaraju, samo se borim s tunom, al' i to se da riješiti s puuuuuno salate. Nisam do sad pila proteine i to mi je zakon, fini su :) Jedino bi htjela više krumpira jer mi je on bio nezaobilazan u dosadašnjoj prehrani, ali da se i bez njega..
Vec sam se navikla svuda nosati svoje nove posudice i bocice koje sam si kupila ovom prilikom..:)

Vježbe odlicne. Dobro osvježenje jer dosta od njih u dosadašnjim treninzima nisam radila. Još samo da si sama uspijem povecati težinu utega i bit cu skroz zadovoljna.
Još uvijek vrebam po ducanima što još od opreme da si kupim, da kupim još utega, baš sam nabrijana :P

Osjecam se super, ništa mi nije teško, sve se da izdržati, samo da je mrvica cokolade bilo bi savršeno :D

To je ukratko to.

Spremna sam za nove izazove! Thumbs Up
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 23:15
Da i ovdje napišem svoj dio price

Mene je Lily naprosto oduševila svojom pozitivnošcu i energijom, super mi je raditi s takvom osobom koja izvršava sve što joj se kaže bez izmotavanja i izgovaranja te proguta i tunu koja joj miriši po macjoj hrani !

Sasvim sam zadovoljna kako je prica pocela, imam very dobar feeling da ce Lily tako i nastaviti nakon ova 2 mjeseca režima i biti najbolja što može.

Cokolada je nagrada...a ja nagradjujem one koji dobro naprave posao! Ne cesto, ali kad me pukne onda je to to... Možda baš uskoro, tko to zna



LiveStrong
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 20:20
Evo mojih slika.
Na poslu sam pa nemogu staviti usporedbu slika.
Nadam se da se vidi.

http://imgur.com/bMoP1
http://imgur.com/szrXg
http://imgur.com/A5sN5

Pozdrav svima Big smile
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 20:21
E da, i sutra cu stavit mjere zajedno sa izvještajem..
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 20:34
Lily, ne znam je li to do kvalitete slika, ali meni ove od danas izgledaju fenomenalno!
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 21:47
Originally posted by hakuna-matata hakuna-matata wrote:

Lily, ne znam je li to do kvalitete slika, ali meni ove od danas izgledaju fenomenalno!

Mislim da nije do slika, stvarno super izgleda. Thumbs Up
Back to Top
Andrej_93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrej_93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:08
Samo napred
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.