New Posts New Posts RSS Feed - lijepi pozdrav svima :D eto i mene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

lijepi pozdrav svima :D eto i mene

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: lijepi pozdrav svima :D eto i mene
    Posted: 22 Veljaca 2012 at 17:28
Party sretna ti, sretna ja! Smile

Ma kakvo pretrpavanje...laganim hodanjem ga sigurno neceš zaradit Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kalea88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kalea88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 16:52
ajme super, sad si me baš razveselila!! Big smile
 
pokušavam se pridržavati svih tih raznih pravila, što prije, što poslije i ovo me baš kocilo jer sam se kao malo odvikla od pretrpavanja navecer (puno UH obavezno, to je i razlog nakupljanja kila)i ne traži me.... sad sam baš sretna!  Big smile Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 14:53
aa tako kasno navecer, onda pogotovo ne....veceraj prije isto nešto lagano tipa P+M, i povrce naravno...a onda prije spavanja možeš još malo posnog sira ili jogut recimo...

...Embarrassed hvala ti...baš ste mi super Hug Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kalea88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kalea88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 08:34
ok, hvala....mislim nekad su te šetnje neplanirane i u razlicito doba dana, nekad cak navecer 21-22h, tako da me zanimalo, ali super ako ne moram.... trudim se ne prekrcavati sa UH, ali naravno pojedem u prvom dijelu dana, a poslije pokušavam da ne... hvala gym_ girl, puno sam odgovora i postova procitala od tebe i stvarno si ogromna motivacija...ali to vec znaš.... Smile 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 00:13
...da mi ne cuciš sama tu Wink

Dobrodošla kalea Hug 

Kratko cu ti odgovoriti na pitanje: nakon lagane aktivnosti slobodno pojedi P+M obrok..ipak tijelo nisi izložila nekom vecem intenzitetu, UH-i nisu potrebni. Da li ce mali komadic tosta naškoditi ili ne pitanje je tvog ukupnog dnevnog unosa, trenutnog stanja, ciljeva, dobu dana......ako je kalorijski unos izreguliran i imaš prostora za to, nece naškoditi....još ako je to negdje u prvom dijelu dana, pa i trening nakon toga.... kužiš, nije sve crno-bijelo i na svako pitanje ti se može dati više odgovora ovisno o raznim stvarima koje ne vidimo iz par recenica Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kalea88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kalea88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 19:20

...i ja sam vam se odlucila pridružiti i na ovaj aktivniji nacin, citam vas mjesecima pa da ne ostane samo na citanju jer svaki dan mi padne neko pitanje na pamet i pocnem tražiti po forumu  onda me zaineteresira nešto drugo i zaboravim što sam htjela.... :D

znaci naravno da se pitanje odnosi na što efikasnije mršavljenje :) pocela sam vježbati - kombiniram vježbe (cucnjevi, iskoraci, sklekovi....kod kuce), orbitrek, šetnje i nekakav kružni fitness trening(magic well) zahvaljujuci kojeg sam zagrizla toliko za vježbanje....
 
e sad što se tice prehrane  i treninga više manje kužim, medjutim zanima me što je dobro pojesti nakon recimo sat vremena šetanja, hodanja... znaci da li se i nakon neke takve laganini aktivnosti trebaju kombinirati P+UH -pokušavam smanjiti UH pa ne znam jel baš potrebno ili mali komadic tosta sa sjemenkama nece naškodit ako se ukombinira sa posnim??
 
 inace željela bi skinuti 6-7 kg, odnosno stanjiti se malo neovisno o kilama, i naravno da ne ocekujem na brzinu rezultate, ali kad sam vec zabrijala htjela bi to odraditi pravilno....
 
Unaprijed hvala, malo sam se raspisala, a mogla bi još :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.