New Posts New Posts RSS Feed - Lijep pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lijep pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Duugi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Duugi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lijep pozdrav!
    Posted: 02 Veljaca 2013 at 12:13
Ipak sam se odlucio registrirati jer u posljednje vrijeme cesto pratim ovaj site, i svidja mi se ovaj izvor kvalitetnih informacija :)

Da ne duljim, moje ime je Petar, mislim da imam 23 god., visok sam 193 cm i imam 93 kg, a posljednjih 7 mj. pokušavam dovesti svoje tijelo u red, medjutim ne ide mi baš. Usudio bih se reci da je moj omjer visine i težine poželjan, ali kad se pogledam u ogledalo vidim osobu koja je cijeli život izložena katabolizmu.

Nemam problema sa mastima, naprotiv, volio bih, ono što me najviše ubija, i što stvarno više ne mogu gledati na sebi su duge i tanke ruke (33 cm opseg oko sredine nadlaktice), te trup koji izgleda kao stup (94 cm opseg prsa preko cica i 89 cm trbuh preko pupka).
Prije 7 mj. sam imao istu visinu uz 89 kg (trup mi je izgledao kao Always uložak), i žderao sam zob, posni sir, tjesteninu, rižu, tunu... izbjegavao sam masti, a nakon treninga bi unosio mjericu wheya. Prvo sam krenuo sa trcanjem i dogurao do 6 km bez prestanka, a nisam mogao 500 m pretrcati. Od vježbi sam radio zgibove, propadanja, sklekove, sve to u raznim izvedbama. Definicija se primjeti na rukama, prsima i ledjima te nogama, ali sve to izgleda smješno i "djecije."

Trenutno se trudim nauciti pravilno hraniti da bih se mogao fokusirati na sam problem i cilj, a cilj mi je dobivanje pravilnih proporcija, naravno uz povecanje mišicne mase. Eh da, u teretanu idem 22 dana, 3x tjedno i vec sam se pretrenirao...

Malo sam se rapisao, ali ovo cu koristiti kao bazu o meni. Big smile


Još jednom Vas pozdravljam, i želim pridonostiti kvaliteti foruma.
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 13:29
Dobrodošao ;)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:14
dobrodosao
Back to Top
Loky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Loky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 14:23
Originally posted by Duugi Duugi wrote:

 mislim da imam 23 god.

Dobro dosao LOL
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 16:28
Originally posted by Duugi Duugi wrote:

 mislim da imam 23 god.



:D Dobrodošao, ako želiš nabit masu nemoj baš tolko trcat jer radiš upravo suprotno.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:47
Smanji kardio na minimum !
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.