New Posts New Posts RSS Feed - Lega - 90  [5.str. slike; 7.str. program]
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lega - 90 [5.str. slike; 7.str. program]

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 16:11

Htio bih napisat par rijeci o legi prije nego pocnu znam vec kakvi komentari.

I prije nego je krenio na ovo natjecanje, lega je za vecinu cura bio pojam idealnog i svaki pomak na više vjerojatno bi im bio too much. I vec zbog same te cinjenice njemu je ujedno bilo tim teže nego drugima - teže u smislu ocitih promjena koje su u ovome slucaju minimalne u odnosu na nekog tko ce skinit cca 5kg i razlika u slikama ce biti ocita.

No lega ima neke druge prioritete, mlad je, dobro genetski potkovan, što su sve faktori koji ulaze u igru, pored onih dakako još bitnijih a to su sredstva za prehranu i suplemente i svakako nadziranja tijekom treninga. Ako ne sad, u ovom natjecanju, lega ce kad tad napraviti odlicnu stvar od sebe jer to može i kad posloži neke prioritete u glavi siguran sam da ce to biti tako.

Lega zna što treba jest, kako vježbat, al vjerujem da bi napredak bio još bolji i ocitiji kada bi nas dvojica "živjeli jedno s drugim" gdje bi on imao maltene stalni nadzor jer ruku na srce, s takvom građom najbolja je motivacija "face to face"

Nadam se da lega nece zamjeriti na ovim rijecima

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 17:27
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 18:01
 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 18:37
 sve si nesto mislin tribalo bi nabavit neku kucu u sklopu koje je teretana stavit 50 kamera nekoliko trenera i š0ak kandidata,potpisat s novon tv ugovor i napravit reality show. koja farma sta bi ovde sve bilo.i normalno napravit izolaciju 90 dana niko vanka ni unutra,hranu i suplemente dobivas od sponzora u kolicinama koje ti tribaju. pa na kraju isto bi se neko svadja,neko sexa i pravi show bi bija
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 20:32
predobra ideja! mogo bi ju prodat novoj tv ili rtl-u
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:02
Nego, Lega, kak se napreduje, kak si zadovoljan?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:34
Stvarno dobra ideja!
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Htio bih napisat par rijeci o
legi prije nego pocnu znam vec kakvi komentari.


I prije nego je krenio na ovo natjecanje, lega je za
vecinu cura bio pojam idealnog i svaki pomak na više
vjerojatno bi im bio too much. I vec zbog same te
cinjenice njemu je ujedno bilo tim teže nego drugima -
teže u smislu ocitih promjena koje su u ovome slucaju
minimalne u odnosu na nekog tko ce skinit cca 5kg i
razlika u slikama ce biti ocita.


No lega ima neke druge prioritete, mlad je, dobro
genetski potkovan, što su sve faktori koji ulaze u igru,
pored onih dakako još bitnijih a to su sredstva za
prehranu i suplemente i svakako nadziranja tijekom
treninga. Ako ne sad, u ovom natjecanju, lega ce kad tad
napraviti odlicnu stvar od sebe jer to može i kad posloži
neke prioritete u glavi siguran sam da ce to biti
tako.


Lega zna što treba jest, kako vježbat, al vjerujem da
bi napredak bio još bolji i ocitiji kada bi nas dvojica
"živjeli jedno s drugim" gdje bi on imao maltene stalni
nadzor jer ruku na srce, s takvom građom najbolja je
motivacija "face to face"


Nadam se da lega nece zamjeriti na ovim rijecima





can't buy me looooove looooove.. love love looooove
ooouuuuoooou..   ljubav wuhuhuhuuuuhuu... .
hehehehehheehhee ('')
"živjeli jedno s drugim"

Edited by ena:)))
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:44
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



(...)

Nadam se da lega nece zamjeriti na ovim rijecima



Haha, pa tko bi zamjerio na ovakvom komentaru
Bome si me lijepo nahvalio..


Priznajem, dio razloga zašto sam slabo pisao u ovoj temi su stvarno ti vidljivi rezultati
Gledam kako pršte brojke, centimetri, kilogrami na sve strane.. i stvarno mi je drago!
A ja ono, skoro pa na mjestu

Rekao sam ti neki dan, malo me to frustrira i demotivira. Naravno, ne govorim o drugima, vec sam i ja ocekivao barem malo veci napredak od ovoga.
Ne mogu reci da sam š00% u ovome, i sam si primijetio da pored ovog 'challengea' imam još barem 2,3 svoja 'celinđa' kojima posvecujem jednako pažnje.. i apsolutno nemaju veze sa sportskim životom Al opet je dosta truda uloženo..
Glupa prispodoba, ali za ovu lovu koju sam od š.3. potrošio na sportsku klopu i whey, mogao sam se komotno obuci od glave do pete

Ali šta je tu je... nisam ni trenutka odustao niti sam o tome pomišljao..

Mene više, najiskrenije, ne zanima neka pobjeda... jer sam u ovih mjesec i po dana shvatio da je vecina ljudi uložila puno više sebe u ovu pricu, što je i normalno za pocetnike, a ja ipak imam i nekoliko godina u teretani iza sebe

Znaci kad pratim te ljude, skroz mi je glupo da itko od njih izgubi, a netko pobijedi. cak sam i mislio iznijeti jedan prijedlog Zokiju, pošto evaluacija još nije (javno) definirana.


Jedino što ne shvacam u tvom postu je dio o mentorstvu 'kao da živimo zajedno'.
Po tom pitanju nisam ništa drugaciji od ostalih kandidata, znaci i nije mi neka isprika.. Ja sam skroz zadovoljan s našom komunikacijom i dobio sam odgovor na svako pitanje




šta je - tu je... pola igre je prošlo, maloprije sam težio 7škg (zbog bolesti startao sa 68), nisam se mjerio ali moglo bi biti i tu napretka..

Neka do š.6. bude 73,74kg... do š8 rođendana nek bude 75,76...
Ma nagodinu cu ja na definiciju pa se vi samo zezajte






Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:47
  a cuj ovu Enu

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

  koja farma sta bi ovde sve bilo.i normalno napravit izolaciju 90 dana niko vanka ni unutra,hranu i suplemente dobivas od sponzora u kolicinama koje ti tribaju. pa na kraju isto bi se neko svadja,neko sexa i pravi show bi bija


..što mi nešto padaju ideje tko bi s kim

Originally posted by Furai Furai wrote:

Nego, Lega, kak se napreduje, kak si zadovoljan?


ima nova fotka na dnu 2. stranice
Back to Top
Siren View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siren Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 21:59
ne vidi se fotka, popravi to
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:01
Originally posted by Lega Lega wrote:

ima nova fotka na dnu 2. stranice

Nema, u tome je trouble.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:03
  Hahahaha, jel me netko od forumaša prijavio za nudity content?


23. ožujka



pokušaj dva
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:07
A hebem ti zivot koji BF

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:08
  a ruku na srce, i tom BFu pomaže ovaj reflektor na plafonu
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 22:13
Ma što se vidi, vidi se. Reflektor daje touch za foto, ali BF ne laže.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.