New Posts New Posts RSS Feed - Laura Michelle Prestin - motivacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Laura Michelle Prestin - motivacija

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 19:59
Originally posted by Asia Asia wrote:

Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...
Meni je žena super,od frizure,ali boja kose ona tamnija...
da mi je samo saznat velicinu silikona


velicina?? i'd say full D :)
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 20:02
Full HD Ready :)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 20:13
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

Originally posted by Asia Asia wrote:

Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...
Meni je žena super,od frizure,ali boja kose ona tamnija...
da mi je samo saznat velicinu silikona


velicina?? i'd say full D :)




Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 20:51
Originally posted by Asia Asia wrote:

Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...
Meni je žena super,od frizure,ali boja kose ona tamnija...
da mi je samo saznat velicinu silikona


Bila je ona i crna
Ja te podupirem oko silikona, svaka žena izgleda puno ljepše s grudima, bile one prave/fake danas je svejedno (barem meni)!
Prestinka je D!!!
LiveStrong
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 21:25
Meni je smesno kako zene raznih gradja turaju silikone bez imalo razmisljanja sta bi na njihovu konstituciju stajalo, pa gotovo uvek zavrse izgledajuci totalno neproporcionalno i karikaturalno Realno, nije ni svako zensko telo za velike grudi.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 12:21
slažem se, na nižoj curi male izgledaju puno bolje. inace, žena mi je superšto se tijela tice
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 12:37
Originally posted by Asia Asia wrote:

Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...


to što ih gledamo ne znaci ništa.. muški jednostavno moraju gledati u boobs :)

što se tice samih silikona, ok su.. ali ako je pre nizak bf onda se vidi razlika pa ne izgleda fino.. stavi ispod mišica a ne iznad
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 12:38
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

slažem se, na nižoj curi male izgledaju puno bolje. inace, žena mi je superšto se tijela tice



nije stvar u visini, stvar je u overall građi.. po meni znaci da bude u skladu s građom tjela
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 13:34
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Asia Asia wrote:

Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...


to što ih gledamo ne znaci ništa.. muški jednostavno moraju gledati u boobs :)

što se tice samih silikona, ok su.. ali ako je pre nizak bf onda se vidi razlika pa ne izgleda fino.. stavi ispod mišica a ne iznad


Da vjerojatno cu staviti ispod,ne znam jedino kako ce to izgledati poslije definicije,navodno da se duže oporavljaš ako se reže mišic,pa ne možeš 2 mjeseca pošteno vježbati
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:01
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

slažem se, na nižoj curi male izgledaju puno bolje. inace, žena mi je superšto se tijela tice



nije stvar u visini, stvar je u overall građi.. po meni znaci da bude u skladu s građom tjela


a niže cure su uglavnom sitnije građe, tj najcešce su ili sitne/mršave ili manji gornji dio, širi donji i na obje građe bolje izgledaju manje. po meni. zato sam dakle rekla niže, upravo zbog tipa građe.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:12
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

slažem se, na nižoj curi male izgledaju puno bolje. inace, žena mi je superšto se tijela tice



nije stvar u visini, stvar je u overall građi.. po meni znaci da bude u skladu s građom tjela


a niže cure su uglavnom sitnije građe, tj najcešce su ili sitne/mršave ili manji gornji dio, širi donji i na obje građe bolje izgledaju manje. po meni. zato sam dakle rekla niže, upravo zbog tipa građe.


ja nisam primjetio taj uzorak... ali dobro ja sam muško pa ne gledam cure baš, valjda   

u biti.. što želim reci... rijetko grudi odstupaju na nacin da su vece ( iako se i to zna dogoditi) plus obicno donekle prate bodyfat pa s time i "građu".. zato kažem... nisam nešto primjetio recimo malih cura koje imaju neproporcionalno velike grudi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:27
uglavnom si u pravu, ja sam ovo rekla jer sam vidjela par takvih primjera, ali samo par pa sam se nadovezala na morrighaninu recenicu da nije svako žensko tijelo za velike grudi, odmah sam se ovog sjetila.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2011 at 14:01
Laurica:




Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2011 at 15:43
Ja sam visoka... i n isam ni sitna..i mislim da bi na meni vece grudi stajale užasno.... cak ako stavim neki grudnjak koji je previše podebljam se osjecam fujavo i ogromno T&#ššš;ngue Prije sam mislila da bi htjela vece grudi... no u biti ih ne želim.... LOL 

Recimo cura iznad bi bila puno zgodnija sa manjim grudima..po mom ukusu Wink
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2011 at 15:46
Hahha, ma meni ne bode oci toliko ni velicina koliko taj neprirodni natakareni oblik grudi...Kao lopte neke posred mrsavog grudnog kosa...
Inace jbn stomak i struk, zgodna je jako jako!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2011 at 15:55
Mislim da su joj ove taman , zapravo nemogu si je zamisliti sad s manjimaBig smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.