New Posts New Posts RSS Feed - Laura Michelle Prestin - motivacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Laura Michelle Prestin - motivacija

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:57
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A silikoni..


što s njima?



Ja volim sve prirodno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 12:08
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:

Nema prirodno ružnih ljudi, stvar je prezentacije, stava, i td. Ona je lijepa kad je gledaš izdaleka ( i u Photoshopu), cim malo bolje pogledaš sredila si je facu s previše šminke. Nemam pojima koliko ima godina, no izgleda "staro i potrošeno" u licu, a onda kad dodaš našušurenu metlu, onda je to tako kako jest. Moje je mišljenje da žene koje se profesionalno natjecu trebaju izgledati lijepo u tijelu i glavi, odnosno imati stav, da nešto zraci iz nje, biti njegovane. Iz ove gospodicne mi samo zraci nešto hm.... ali to muškarci bolje osjete od žena...


mislim da pretjeruješ...

meni je frizura ok sasvim kao i lice, ne vidim tu starost i potrošenost!

a to što si ju ti percipirala kao da je "slut" zbog slika, to je vec stvar tvoje podložnosti


ova zadnja recenica ti uopce nije trebala...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 12:11
Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:

Nema prirodno ružnih ljudi, stvar je prezentacije, stava, i td. Ona je lijepa kad je gledaš izdaleka ( i u Photoshopu), cim malo bolje pogledaš sredila si je facu s previše šminke. Nemam pojima koliko ima godina, no izgleda "staro i potrošeno" u licu, a onda kad dodaš našušurenu metlu, onda je to tako kako jest. Moje je mišljenje da žene koje se profesionalno natjecu trebaju izgledati lijepo u tijelu i glavi, odnosno imati stav, da nešto zraci iz nje, biti njegovane. Iz ove gospodicne mi samo zraci nešto hm.... ali to muškarci bolje osjete od žena...


mislim da pretjeruješ...

meni je frizura ok sasvim kao i lice, ne vidim tu starost i potrošenost!

a to što si ju ti percipirala kao da je "slut" zbog slika, to je vec stvar tvoje podložnosti


ova zadnja recenica ti uopce nije trebala...


zašto? ako sam pogriješio, možeš reci, pogriješio si jednostavno sam dobio takav feeling pa prokomentirah
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 12:51
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:

Nema prirodno ružnih ljudi, stvar je prezentacije, stava, i td. Ona je lijepa kad je gledaš izdaleka ( i u Photoshopu), cim malo bolje pogledaš sredila si je facu s previše šminke. Nemam pojima koliko ima godina, no izgleda "staro i potrošeno" u licu, a onda kad dodaš našušurenu metlu, onda je to tako kako jest. Moje je mišljenje da žene koje se profesionalno natjecu trebaju izgledati lijepo u tijelu i glavi, odnosno imati stav, da nešto zraci iz nje, biti njegovane. Iz ove gospodicne mi samo zraci nešto hm.... ali to muškarci bolje osjete od žena...


mislim da pretjeruješ...

meni je frizura ok sasvim kao i lice, ne vidim tu starost i potrošenost!

a to što si ju ti percipirala kao da je "slut" zbog slika, to je vec stvar tvoje podložnosti


ova zadnja recenica ti uopce nije trebala...


zašto? ako sam pogriješio, možeš reci, pogriješio si jednostavno sam dobio takav feeling pa prokomentirah


Oprosti Tinkerbell, ali ja sam isti dojam dobila iz tvojih komentara
Još kad cujem da tako netko pljuje, više mi zvuci ljubomoran nego išta drugoo...
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 12:53
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Samo jedino što nikad nije radila neke workout videos, kao bude, al... ocito dobro zarađuje drugim stvarima
Zarađuje od slikanja ili?


Pretpostavljam, da! Znam da je bila najtraženija sad, a i skoro uvijek je na prvom mjestu na onim WBFF natjecanjima, sad nisam upucena kolika je novcana nagrada.

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 14:39
prezgodna je ženska
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 15:46
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

prezgodna je ženska


Obje glave misle ti jednako jelda?
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 16:25
 zenska zavist is a bitch...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 16:48
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 zenska zavist is a bitch...


Baš to.. Uvijek se nekaj nađe da ne štima..
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 17:34
Ako je ovdje kazivanje svoga mišljenja ljubomora i zavist onda ne znam koji je smisao bilo kojeg foruma.

Zašto se stvari spuštaju na osobnu razinu kad se nije komentirala osobnost ( doticne na slici ili daljnjih komentatora)?

Zahvaljujem na razumijevanju.

Pozdrav,

Tink



Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 17:43

 zasto mi muski ne govorimo takve gluposti? al ozbiljno. uvijek su zene te koje ce tracati i na svakoj zeni naci manu. ne morate kretati od sebe, al daj, cemu komentiranje necije kose, muskobanjastog lica ili klempavih usiju na BB forumu?

jedno je kritika, jedno je pljuvanje u manjku pravih razloga (iz zavisti). mozda je to u zenama usadjeno, a one toga nisu niti svjesne. mozda...

 

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 18:11
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 zasto mi muski ne govorimo takve gluposti? al ozbiljno. uvijek su zene te koje ce tracati i na svakoj zeni naci manu. ne morate kretati od sebe, al daj, cemu komentiranje necije kose, muskobanjastog lica ili klempavih usiju na BB forumu?

jedno je kritika, jedno je pljuvanje u manjku pravih razloga (iz zavisti). mozda je to u zenama usadjeno, a one toga nisu niti svjesne. mozda...

 


 
a komentar tipa: super defka ali može još malo kila... ne spada u tu kategoriju komentara????? ajd, nemojte bit licemjerni...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 18:13
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 zenska zavist is a bitch...


ženska zavist... hahahahahhahaa samo zato jer ne možemo šutit , generalizirate naše komentare... samo cekajte svoj red... ubuduce cu vam boldat svaki komentar koji jedan drugom prišijete a da niste ni svjesni koliko to mi 'žene' kužimo... kao , samo su žene zavidne... jeh, right ...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 20:04
Originally posted by Žiga Žiga wrote:


Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

prezgodna je ženska

Obje glave misle ti jednako jelda?

haahhaahhahaha
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 20:16
Nikad ne bih rekla da joj je struk ispod 60, meni deluje kao da je na 65, mozda malo jace.

Ima dobro dupe, sto jes jes!
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 17:19
Ja uopce ne kužim zašto svi pljujete po tim silikonima?
Evo,ja ih namjeravam staviti nakon defke,i to baš tu velicinu
Kao svima je koma i grozno,a svi ih gledaju...
Meni je žena super,od frizure,ali boja kose ona tamnija...
da mi je samo saznat velicinu silikona
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.