New Posts New Posts RSS Feed - Lasersko skidanje dioptrije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lasersko skidanje dioptrije

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 23:05
  Da ja sam baš pricala s covjekom koji je baš bio tamo i reko je da su stvarno kvalitetni,jer ipak su to oci u pitanju tako da i s popustom i bez rađe bi u Rusiju išla jer sam ipak cula od ljudi koji su bili tamo
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 23:07
  meni je jedan frend bio u Beogradu, tamo su dolazili ti neki iz rusije, navodno su super..i tamo su mu oni skidali tu dioptriju i tako... nažalost..on ima puno vecih problema..pa nije sa vidom baš ok.... ali bio je jako zadovoljan sa Rusima..a imam još par poznanica koje su tak bile pred par god..pa cu pitati..pa ti javim.....
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 23:11
  Super,hvala Jedva cekam jer to je stvarno spas,i naravno da se ne vrati na staro dioptrija....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:32
što je u Rusiji jeftinije ili oni to duže rade pa su iskusniji?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:47
Mene zanima u cemu je fora? Neko se tužio na ove u hrvatskoj?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 21:55
  Iluvatar nije loše ni u Hrvatskoj nego su rusi ti koji su prvi pokrenuli sve to.Ustvari kod njih je sve pocelo pa se proširilo na ostale zemlje.Tako sam ja cula od ljudi s kojima sam pricala.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 23:50
Originally posted by janja janja wrote:

  Iluvatar nije loše ni u Hrvatskoj nego su rusi ti koji su prvi pokrenuli sve to.Ustvari kod njih je sve pocelo pa se proširilo na ostale zemlje.Tako sam ja cula od ljudi s kojima sam pricala.


Znaci iskustvo + povoljna cijena vuce ekipu u Rusiju.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 00:02
Koliko to uopce košta? :D

Meni je dioptrija -3.25 na desnom i -3.75 na lijevom oku. Nosim meke tromjesecne lece i prezadovoljna sam njima. Niti jedna infekcija, ne žuljaju, ne smetaju, ne osjecam ih! Sjajne su. Naocale nosim samo doma, imam komplekse zbog njih još od drugog razreda osnovne.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.