New Posts New Posts RSS Feed - kupujem role
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kupujem role

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kupujem role
    Posted: 10 Svibanj 2008 at 16:59

naime, kupujem role. ali, stvar je u tome sto nazalost ne mogu dat vise od 500kn za njih.

citala sam puno i po drugih forumima i dosla do ovog zakljucka:

- roces su dobre al su dosta teske, i kopca lako pukne.

- rollerblade su takodjer dobre, spark model valjda najbolji..

- k2 i salomon su jako dobre.

no sve su skupe ko sam vrag

jel zna tko di ima kupiti role za 500kn? ja nosim broj 4š..

jel prodaje tko od vas..

H@ley
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2008 at 21:22
 ja imam role iz metroa i cisto su mi ok.. a nisu bile ni skupe.. cca300-400kn..
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 09:56
Ako mislis kupovati po takvoj cijeni, pricekaj š2. mj i rasprodaje u K2. Vec sam rekla da su mi K2 ipak naj naj, a u š2. mj ti imaju rijesavanje pa ih nades i po 500 kn.

Strpi se onda jos ovu sezonu.
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 21:29
neznam da li smijem napisati ali ja prodajem role...

prosle godine pala sam i slomila ruku pa mi ne pada napamet  stati ponovo na njih usprkos velikoj zelji (pomisao na bol je jaca)...

imam salamon siam 7.0, broj 38 (inace nosim 37)...

ako ima zainteresiran neka mi se jave
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2008 at 23:10

 hvala theia..

di je uopce k2? (nisam iz zagreba pa pojma nemam)

probat cu se strpiti. dotad cu koristiti svoj orbitrekic

H@ley
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 09:30
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

di je uopce k2?



Na Radnickoj cesti (kod autobusnog kolodvora) i u Preckom (Shopping centar Precko).
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 14:45
hello!e ja sam bila prosli tjedan u zg i u maksimirskoj(tam di je onaj dublin pub:)valjda to je maksimirska )imas salamonke na popustu za 500kn u turbosportu.i sad jel mi neko moze rec di mogu kupit k2?u zgu,prosla sam sve zivo i nis nisam nac od k2.ni k od k2.a u mom gradu(ck)imaju samo jedan tip rola nazalost i to neka marka za koju nikad cula nisam,a u vz isto ne bash neki izbor.po koliko ti prodajes te salamonke i u kakvom su stanju?
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2008 at 14:47
da htela sam rec da sam bila u radnickoj i da nema,a do preckog bilo predaleko
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:58
jel netko zna dali ima u vzu u turbosportu k2?ili salamonke
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 15:31
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

naime, kupujem role. ali, stvar je u tome sto nazalost ne mogu dat vise od 500kn za njih.

citala sam puno i po drugih forumima i dosla do ovog zakljucka:

- roces su dobre al su dosta teske, i kopca lako pukne.

- rollerblade su takodjer dobre, spark model valjda najbolji..

- k2 i salomon su jako dobre.

no sve su skupe ko sam vrag

jel zna tko di ima kupiti role za 500kn? ja nosim broj 4š..

jel prodaje tko od vas..




imaš akciju u hervisu..rollerblade za 599 kn
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:42
Originally posted by bekica bekica wrote:

da htela sam rec da sam bila u radnickoj i da nema,a do preckog bilo predaleko


šta nema?

Pa tamo im je glavni duckas + servis.
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2008 at 16:41
e bila sam i jucer opet.PO ONOJ KISI. i dodem u ducan i veli mi ne uopce nemamo role u cijelom zg vec neko vrijeme ,ja ono KAJ?i zena me posalje u mercator intersport dodem tamo,a kad tam imaju samo rolerblade,neke znjmnj i roces i to tako ruzne da nisam htjela ni pogledat..i da bila sam u radnickoj kod kolodvora...e sam da ti kazem da sam iz ck i da nemogu svaki dan setat po zgu...daj mi reci molim te GDJE š00%mogu nac dobre role po mogucnosti k2 ili salamon i da ne izgledaju ko bljuvotina.hvala
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2008 at 22:55
oce mi ko odgovorit vise ili ne
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2008 at 14:30
A jooooooj....

Ja sam pobornik K2 rola, i nema konpromisa. Dugo se rolam i ovo ti govorim iz iskustva. A znam da ih imaju SAMO u Radnickoj i u Precko shopping centru. Za druge role ne znam....
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2008 at 19:01
dobro.bila sam u radnickoj draga,ali reci mi kako se zove taj ducan i blizu cega je.jer sam bila u radnickoj...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2008 at 11:46
.....i nisi našla ducan (u radnickoj)? ili? 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.