New Posts New Posts RSS Feed - Kupnja bicikla - preporuke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kupnja bicikla - preporuke

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 22:58
ma de ti reci jel planiras ti u brdo s njim?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:06

Originally posted by Furai Furai wrote:

ma de ti reci jel planiras ti u brdo s njim?
 

Naravno da ne, ali ponuda cross i treking bajkova je osjetno skuplja tak da za te pare jedino montic dolazi u obzir

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:24
pa onda je manje vise svejedno, mislim ne u smislu da sad uzmes limexa, ali bilo koji kvalitetniji bajs ce odradit svoj posao. Da sam na tvom mjestu, ja bih isao na author solution. But it's just me...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:11

 Evo sam da javim kako sam se ipak odlucio i kupio ovaj bajk, cisto zbog klasu bolje opreme od gore navedena dva pa se nadam da ce durati više od njih heh, 2250kn je cijena:

http://2009.fujibikes.com/Mountain/HardtailSport/Nevada20.as px

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 21:36

http://groups.google.hr/group/hr.rec.bicikli/browse_ thread/thread/5f54dca3bdašb8df

 Ja sam kupila ovaj biciklic prošle god i zadovoljna sam....sad još da krenam ga malo više voziti kad bude lijepše vrijeme i bit cu još zadovoljnija...
 

Edited by dalila
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 14:47
Dalila, ne radi link!

Thorn - mislim da ce super biti.
Author Solution je isto ok, to je 2. bike koji su mi ukrali, pa sam ga preboljela s Meridom (s kojim više nigdje ne idem (ducan i sl.), osim u vožnju).
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 21:00

Originally posted by Ann Ann wrote:

Thorn - mislim da ce super biti.
Author Solution je isto ok, to je 2. bike koji su mi ukrali, pa sam ga preboljela s Meridom (s kojim više nigdje ne idem (ducan i sl.), osim u vožnju).
 

I ja mislim da ce biti super, jer u ova 2 dana sam ga mal furao i stvarno se cini ok

Ukrali ti solution? Uhh, da je ne znam kakav bicikl u pitanju krađa je krađa. Ni sam bog ne zna šta bih ucinio da vidim nekoga kako mi pokušava maznut bajk - mislim da bi mu bilo bolje da se nakon što ga vidim sam ode prijavit na policiju jer bi mu tamo bilo sigurnije nego u mojim rukama i nogama.

Nego, ann slicno i ja razmišljam što se tice voženja. Al ipak sam si uzeo neku mrcinu od lokota, 2.5cm debel za svaki slucaj i uvijek ga vežem za neku ogradu, stup i sl.

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 22:47
Da i to stari Author sa sjedalicom za dijete gore. MA za zadaviti nekoga.
Najgore mi je bilo izdržati 2 tjedna bez bicikla, po ljetu. Užasno.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 10:31
  A ne kužim kak ne radi....;) Nema veze..uglavnom... Nakamura cliff lite, kupila u mercatoru, sam što sam slabo ga vozila prošlo ljeto..ovo bi to promjenila.....;) Inace sam jako zadovoljna sa bicikolom..i držim ga u stanu.... ;)na balkonu...;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.