New Posts New Posts RSS Feed - Kukulele jedne lijencine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kukulele jedne lijencine

 Post Reply Post Reply
Author
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kukulele jedne lijencine
    Posted: 22 Rujan 2011 at 15:03
Pozdrav svima!
 
Vec par mjeseci mjerkam ovaj forum i odlucila sam se pridružit.
 
Bavila sam se karateom 7 godina i još duže sam ne aktivna tako da mi fali neki borilacki sport, samo ne znam koji  (kronicno sam neinformirana) nadam se da cu ovdje doci do koje dobre informacije. Mom tijelu u korist ide cinjenica da imam averziju prema ZET-u, pa kad moram do grada lepo pješacim ili sjednem na bajk, koji je moja opsesija.  Heart  
Sada, treninzi snage... ma treninzi opcenito su mi nepoznanica, radi ciste nediscipline i motivacije koje nemam ni za kruh. Tako da moj cilj je to promjeniti, u dnevni raspored uvest vježbanje i riješit se averzije prema trcanju i teretani. :)
visina: š78cm, težina 63kg.  
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 20:57
Welcome, welcome!

jao..karate...! Moj neostvareni san.

Bez brige, na treninge ceš se itekako brzo naviknuti, kad jednom kreneš i nađeš onaj tip treninga koji kod tebe najbolje funkcionira postaneš pozitivno ovisan, navuceš se a da nisi ni trepnuo.

Preporucam detaljnu pretragu i kopanje po ovom portalu/forumu, ima fenomenalnih clanaka, izvrsnih forumskih rasprava iz kojih se da mnogo toga nauciti. Pokupiš ono što ti se najviše sviđa, istražiš malo razne vježbice i posložiš to na jedan kvalitetan nacin za koji isprobavanjem skužiš da ti odgovara (baš kao i bicikl) i onda raspališ po treningu.
Dakako, potrebno je s vremena na vrijeme isprobavat i neke nove stvari, uvodit promjene u raspored i intenzitet treninga, cisto da uzdrmaš tijelo, da postižeš bolje rezultate i da ti ne padne motivacija jer ponavljanje uvijek jednog te istog ti može postati dosadno, a ne želiš izgubit volju za vježbanjem, ne?

Ponekad je dovoljno i pola sata dnevno da se covjek solidno razgiba, najvažnija je redovitost i individualan pristup jer ono što kod drugog pali, ne znaci da ce i tebi bit dobro.
Uglavnom, kreci se, to je najbitnije, osluškuj svoje tijelo - a s vremenom ceš doc do svog idealnog treninga




Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 21:54
Dobrodošla k nama! 
Definitivno je plus što ne voliš ZET, a voliš bike! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 22:31

Hvala na dobrodošlici i prvom savjetu  Handshake

Eto, malo sam kopala i naišla na krav magu. Iduci tjedan idem vidjet kakvi su treninzi.

citamo se! ;)
Back to Top
unidos_zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote unidos_zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 08:46
Oi , krav maga je definitivno jedna od boljih disciplina smoobrane ,,, preporucam
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 12:37

Zvuci fora, drago mi je kaj sam našla u Zagrebu. Ja bi najrađe Kalarippayattu al nekak mi je dalek put do Indije LOL

Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 14:06
ne mora bit. sigurno neki bas vozi za tamo...
U mirin brah?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.