New Posts New Posts RSS Feed - Kuda moj trening vodi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kuda moj trening vodi?

 Post Reply Post Reply
Author
Drasko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Drasko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kuda moj trening vodi?
    Posted: 23 Travanj 2011 at 12:42
Visina : š89
Težina : 80kg

Trcim 3 puta tjedno(svako drugi dan) laganim tempom po 30tak minuta
Jednom tjednom vozim biciklo,cirka 2 sata jakim intezitetom,vecinom uzbrdo jer takvo mi je okruženje.

Jednom tjedno radim s tegovima od š0kg
- kosi potisak 3 serije po š5
- sklekovi 3 serije po 20
- ravni potisak 3 serije po š5
- razvlacenje s tegovima 3 serije po š0
- trbušne mišice 2 serije po 80

što se tice prehrane,trudim se što više jesti ribe,riže,voca...ali naravno ponekad zakazem

Prošlo ljeto sam samo od laganog trcanja smršao š5kg,imao 88kg,dosao na 72-73...I onda sam se zapustio i vratio na 80kg...

Zanima me šta mislite o ovakvom tjednu treninga,te dali da pocnem raditi HIIT trcanje umjesto laganog trcanja,jer su mi neki preporucili?



     

Edited by Drasko
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2011 at 13:14
  Slicni smo, ja sam š90cm i 82kg.
A sto ti je cilj, smrsaviti ili dobiti na masi? jer vidim da dosta radis cardio pa pretpostavljam da hoces smrsavjeti, mada na tvoju visinu to nije potrebno.
Back to Top
Drasko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Drasko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2011 at 13:40
Trenutno mi je jedini cilj da se riješim suvišne masti na trbuhu,pa sam onda planirao raditi na mišicnoj masi...Osim toga,radim vjezbe za prsa,posto su mi reci cemo deformirana.
citao sam mnogo razlicitih mišljenja od razlicitih forumaša,najcešce sam dolazio do zakljucaka da se nemože mršati i dobivati mišicna masa,tako da...
 

Edited by Drasko
Back to Top
Onix View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Onix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2011 at 17:06
Možeš probati i HIIT, možda ti više paše a možda i ne, to moraš sam viditi. Ako si u mogucnosti probaj 3xtjedno brzo hodati na tašte 45-60 min ili biciklom ali ne prevelikim intezitetom i ne više od 60 min, jer ce doci do katabolizma pa ceš imat više štete nego koristi. To vrijedi samo za jutarnje kardije, ove popodne možeš i po 2-3 sata samo opet umjereni intenzitet.
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2011 at 09:49
.

Edited by josipr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.