New Posts New Posts RSS Feed - Kucnuo je cas!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucnuo je cas!!!!

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2013 at 17:47
Kako bi rekao Mamic:Ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:14
danas mi je stigao whey protein(ON 100% whey gold standard),e sad me zanima kako ga vi uzimate
npr. sutra u jutro idem u teretanu i popijem ga odmah poslije vježbanja i to je to za taj dan?
mene zanima kad ga popijem dali mogu još doruckovati pošto idem natašte vježbati ili mi je on dovoljan za u jutro do medjuobroka?
i još me zanima u danima kad ne vježbam popijem ga u jutro kad se probudim i jeli to dovoljno za dorucak(znam da ga mogu kombinirati sa svim i svacim)
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 20:20
Originally posted by biankoneri biankoneri wrote:

danas mi je stigao whey protein(ON 100% whey gold standard),e sad me zanima kako ga vi uzimate
npr. sutra u jutro idem u teretanu i popijem ga odmah poslije vježbanja i to je to za taj dan?
mene zanima kad ga popijem dali mogu još doruckovati pošto idem natašte vježbati ili mi je on dovoljan za u jutro do medjuobroka?
i još me zanima u danima kad ne vježbam popijem ga u jutro kad se probudim i jeli to dovoljno za dorucak(znam da ga mogu kombinirati sa svim i svacim)


ne znam kako drugi, ali ja ujutro uz dorucak smuckam jednu rundu wheya (dakle 25 grama s vodom) i iza vjezbanja isto tak. 
djelomicno mi je on kompeznacija sto ne jedem odvec mesa tako da mi dobro dode 40 grama proteina iz njega dnevno :)




Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 10:46
jel može još netko pomoci,hvala damjna
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:26
Nakon vježbanja pojedi nešto naravno i popiješ 30g whey + banana (dex ili drugi uh) u shake
Ja nakon vježbe popijem shake banana i whey odem pod tuš i nakon cca sat vremena pojedem pravi obrok (tebi je to dorucak ako sam dobro shvatila)

Ista stvar ti je ujutro s doruckom kombiniraj whey s hranom koju jedeš u dorucke
To je dodatak prehrani, ne može ti biti kompletan obrok.

Nadam se da sam jasna;))

Pozz
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:36
Hvala,a jel mogu ja sutra npr kad radim cijeli dan da u pola 6 doruckujem i da na poslu tamo oko 10h popijem skahe?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:37
popiji sheake (ako ovdje podrazumjevas whey protein) i pojedi neku vocku i par orasastih i imas potpun meduobrok
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 17:40
Moze kao sto A kaže prolazi pod medjuobrok;))
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:02
Da,tako cu napraviti,prije posla doruckovati kao obicno pa oko 10 shake sa kojom vockom i malo badema pa oko pola 14 rucak i dalje po starom...
Ma zanimalo me samo u danima kad ne treniram kako sa wheyem
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:07
Dobar plan
Ne moraš se toliko brinuti to ti je samo dodatna stvarcica koja ti po meni jako olakšava izbalansirati obrok ili medjuobrok di ti fali proteina (kad ti tuna i svježi sir pocnu izlazit na uši)
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:29
išao bih kupiti dekstrozu,vidim da ima u dm-u,dali ima još gdje za kupiti(konzum,kaufland,...)i na mojih 95 kg koliko ide grama uz whey za pwm?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:45
hmm, neznam ima li u konzumu ili kauflandu, ali sumnjam.. Na defki si jel? onda mozes omjer 1:1 whey/dekstroza, ali ovisno o makronutrijentima uzetim u danu mozes i vise/manje..
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:54
da na defki sam,citao sam da ide 1 gr dekstoze na1 kg težine??
znaci po meni 95 gr dekstroze,a meni se cini to ipak malo previše?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 11:56
ma nou, kakih 100 g, ne treba ti toliko koliko UH uzimas na dan?
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 12:28
kako kada,krece mi se izmedju 50gr do 100 gr
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2013 at 12:29
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

hmm, neznam ima li u konzumu ili kauflandu, ali sumnjam.. Na defki si jel? onda mozes omjer 1:1 whey/dekstroza, ali ovisno o makronutrijentima uzetim u danu mozes i vise/manje..
po ovom mi ispada 30 gr wheya i 30 gr dekstroze
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.