New Posts New Posts RSS Feed - Kucnuo je cas!!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucnuo je cas!!!!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 11:24
Sretno! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Reminiscence View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Reminiscence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 11:36
Sretno! Nadam se da ceš uspjeti izgurati do kraja. Big smile
“I'm selfish,impatient and a little insecure.I make mistakes,I am out of control and at times hard to handle.But if you can't handle me at my worst,then you sure as hell don't deserve me at my best."
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 11:44
Bravo i želim ti uspjeh u ostvarivanju ciljeva
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 12:05
Samo tako, polakoi ustrajno :-)
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 11:48
Znate da je jucer poceo moj preobrazaj i dan je prosao izuzetno dobro s obzirom na moje radno mjesto i smjenu,to smo savladali...e sad danas radim nocnu smjenu pa sam obroke pomaknuo za 2 h kasnije pa mi je dorucak bio oko pola 10,u13h cu maznut meduobrok,a rucak ce mi biti oko 17h i u 18,30 na posao i maznem tam oko 23h opet meduobrok
Jel ok tako da malo pomaknem da me ne uhvati kriza u noci?
Dodem kuci oko 8 i maznem dorucak i dalje jedem kako spada.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2013 at 12:11
Smile

Možeš ti komotno i ubacit obrok oko 20-21h ako imaš mogucnosti i onda neki manji lagani tamo oko 1h recimo....posni sir i neki orašasti bi ti bili ok, ako imaš u rezervi ;) Tako ce ti manje pauze bit, odnosno manja opasnost da ceš ogladnit previše :)

Sve ovisi koliko pojedeš u 1 obroku, odnosno koliko kcal uspiješ nagurat odjednom i koliko si sklon napadima gladi nakon par sati nejedenja :)






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 14:29
Ljudi book!!

Slabo sam bio aktivan na forumu ali sam svaki dan citao vaše postove.
Kao što znate prošla su mjesec dana od pocetka mog ajmo reci vracanja na mene starog pa da vam ukratko opišem kako napredujem...

Pa za pocetak u mj dana sa 102 na 97,4 kg, onda što kažete?????(jeli to ok?)
Vježbanje u teretani 3 do 4 x tjedno(zavisi od posla),obavezno 30 min trake ili orbitreka ili stepera i zatim prelazim na sprave po 3 serije svaka.Radim trbušnjake,vježbe za noge,ramena,ledja,ruke, rekao mi je trener da za pocetak tako radim da mi se tjelo navikne i da mi mišici "prorade".Uskoro ce mi dati plan treninga ili ce mi ponuditi ako hocu da probam grupne vježbe(da krenem na body fat drill ili nešto slicno i mogu reci da mi se ideja jako svidjela).

Što se tice prehrane,derem po povrcu,piletini,junetini,ribi,posni obavezno sa zobenim,jaja,maslinovo ulje u svaku salatu,pojedem si koji puta integralno pecivo sa sjemenkama,itd. itd.,pocetak dana ne mogu zamisliti bez dorucka.
Uspio sam si izorganizirati prehranu na poslu(svi znate za moje smjene) i jako sam zadovoljan time,moji deru po picama,hambicima i cevapima,a ja po riži,piletini,povrcu....

Evo toliko od mene zasada,moj cilj ide dalje i nadam se uspjehu.
Za one nove koji imaju isti problem kao i ja nadam se da ce vam moj post pomoc i biti motivacija za dalje jer KUCNUO JE CAS da se pokrenemo.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 14:32
Svaka cast ...5 kila pa uredu je što ne...pazi samo da ne ejdeš pre malo da mišice ne pocnemo gubiti jel to je tu negdje sve na granici..:)

Opiši nam malo jelovnik mislim kolicinski ovako od namirnica je super :)

Svaka cast na volji na vremenu kojem pronalaziš za vježbanje samo tako nastavi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 15:00
Jelovnik bi bio ovakav npr kad radim na poslu:
za dorucak u pola 6 znam pojest integralno pecivo sa sjemenkama od 100gr sa 10 dkg pilecih prsa i sa krastavcima, jogurt light 0,9 m.m. ili 3 kuhana jaja sa pecivom,kavu bez šecera sa mrvicu mlijeka, 
medjuobrok posni 250gr,jabuka,banana ili tko nešto,rucak oko pola 2 tu najcešce ide piletina sa salatom oko 200 ili 300gr ili integralna riža ili tijesto sa povrcem
oko 5 malo badema ili oraha  oko pola 8 kad dodjem s posla povrce kuhano na vodi,riba,meso ako ostane
to bi bilo od prilike tako ali još se ucim što se tice prehrane i kombiniram
bitno je da nisam gladan
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 12:55
jedno pitanje..
ako je meni moj bmr 2121, a tdee 2545 bio prije mj dana,a nisam ništa vježbao,a danas imam npr 5 kg manje i vježbam 3x tjedno dali da ponovno izracunam moj bazalni i tdee sa novim kilama i da se ravnam po tim novim kalorijama?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 12:59

Dokle god želiš deficit...i mršaviti...da morat ceš racunati da ti kcal unos bude manji...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:02
Originally posted by biankoneri biankoneri wrote:

Ljudi book!!

Slabo sam bio aktivan na forumu ali sam svaki dan citao vaše postove.
Kao što znate prošla su mjesec dana od pocetka mog ajmo reci vracanja na mene starog pa da vam ukratko opišem kako napredujem...

Pa za pocetak u mj dana sa 102 na 97,4 kg, onda što kažete?????(jeli to ok?)
Vježbanje u teretani 3 do 4 x tjedno(zavisi od posla),obavezno 30 min trake ili orbitreka ili stepera i zatim prelazim na sprave po 3 serije svaka.Radim trbušnjake,vježbe za noge,ramena,ledja,ruke, rekao mi je trener da za pocetak tako radim da mi se tjelo navikne i da mi mišici "prorade".Uskoro ce mi dati plan treninga ili ce mi ponuditi ako hocu da probam grupne vježbe(da krenem na body fat drill ili nešto slicno i mogu reci da mi se ideja jako svidjela).

Što se tice prehrane,derem po povrcu,piletini,junetini,ribi,posni obavezno sa zobenim,jaja,maslinovo ulje u svaku salatu,pojedem si koji puta integralno pecivo sa sjemenkama,itd. itd.,pocetak dana ne mogu zamisliti bez dorucka.
Uspio sam si izorganizirati prehranu na poslu(svi znate za moje smjene) i jako sam zadovoljan time,moji deru po picama,hambicima i cevapima,a ja po riži,piletini,povrcu....

Evo toliko od mene zasada,moj cilj ide dalje i nadam se uspjehu.
Za one nove koji imaju isti problem kao i ja nadam se da ce vam moj post pomoc i biti motivacija za dalje jer KUCNUO JE CAS da se pokrenemo.


super za kile mozda je malo puno 5 kg u mjesec dana, ali normalno da ce na pocetku ici brze. Ovdje samo da te ispravim s ovim orbitrekom prije vjezbi snage--radi tih 30 min poslije utega, nikako prije. Prije se trebs samo zagrijati 10ak min nekim laganim tempom+ dinamicko zagrijavanje zglobova+ 10 ak ponavljanja s malim tezinama sretno i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:03
Originally posted by biankoneri biankoneri wrote:

jedno pitanje..
ako je meni moj bmr 2121, a tdee 2545 bio prije mj dana,a nisam ništa vježbao,a danas imam npr 5 kg manje i vježbam 3x tjedno dali da ponovno izracunam moj bazalni i tdee sa novim kilama i da se ravnam po tim novim kalorijama?

nope, ravnas se po onome na pocetku, s metabolizom s kojim si krenuo u borbu koliko trenutno unosis kcal?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:05
Izgleda da sam dao onda krivi savjet :S ups ! :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:07
evo par podataka:
u mj dana skoro 5 kg manje,

01.09.: prsa 111 cm
            trbuh 121 cm
            
01.10.: prsa 108 cm
            trbuh 116 cm
2 rupice manje na remenu....
jeli to dobro,po vama kako napredujem?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:11
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Izgleda da sam dao onda krivi savjet :S ups ! :(

pa nisi, treba i dalje biti u deficitu
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.