New Posts New Posts RSS Feed - Kristy Gallacher-lifestyle
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kristy Gallacher-lifestyle

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 10:42
Iz clanaka gdje govorimo o celebrityima se da nauciti takodjer nešto.
Neki od FITovaca su fanovi raznih zvjezdica koji su aktualni na našoj HR sceni pa dobro dodje mišljenje / jelovnik / stil života ponekih tih osoba cisto da vidimo kako oni žive.

To su primjeri koje vi ne morate prihvatiti, tako oni žive / vi tako ne morate / mi ne sugeriramo to. To je kao da na indexu osvane clanak - lindsay lohan je skocila kroz prozor i sada index citatelji se pocinju bacati kroz prozore...

Ljudi koji su željni dobiti mnogo zdravih informacija moraju procitati puno puno više clanaka od onog gdje mi govorimo o primjerima nekih ljudi iz HR.

Mislim da na našem portalu postoji š000x više clanaka koji konkretno obrađuju tematiku, ovih nekoliko koji se pojave u rubrici "kako to rade poznati" su samo sitnica gdje ukazujemo na -kako to rade poznati- i to dio FITovaca voli.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 10:44

 

Drago mi je da se slažete jer je tužno da netko za 5 min procita jedan takav clanak, pogleda sliku i vidi da sve štima i pokupi sve to bez razmišljanja. Pogotovo uzet nekog slavnog (tu više mislim na svjetski poznate i prebogate zvijezdice) za primjer je smiješno s obzirom da mi nemamo pojma šta oni sve zapravo rade da bi tako izgledali....

Nisu samo Hrvati lijeni ,  vecina ljudi opcenito ima taj problem da idu linijom manjeg otpora - svi bi najrađe da postoje male šarene pilulice za sve pa da je sekunda dovoljna za sve...a ostatak dana bi tupo ležali hehe..

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

  To je kao da na indexu osvane clanak - lindsay lohan je skocila kroz prozor i sada index citatelji se pocinju bacati kroz prozore...

 
  

 baš to, samo malo zdravog razuma treba....

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 11:52

 Hm...nacelno se slažem i sve to stoji, vrlo je mali omjer loših clanaka naspram dobrih, ali me zanima, stavit cu sad anketu po strani jer rezultati su ocito...zanimljivi (tj.govore puno o hrvatima ), zašto bi uopce i stavljali takve clanke? Daleko jeveci broj kvalitetnih, ali zašto ne bi bili svi kvalitetni.

Ali ne govorim to zbog divnih hrvata koji procitaju jedan clanak i onda ce se tako hraniti jer tako jede XY (taj tip ljudi ionako nisu skupina na koju se ovdje cilja jer s  takvim (ne)razmišljanjem nece postici nikave rezultate i iskreno uopce ni ne brinem za te ljude (ono tipa-Jadni ljudi, mislit ce da je to dobro pa ce se tako hraniti. Bas me brige iskreno, ako zbilja žele biti FITovac  nece stati na jednom clanku)) nego...zbog samog fitness.com.hr-a...da na toj stranici bude samo najbolje. Dakle nije uopce poanta da ce ljudi krivi savjet uzeti zbog toga clanak nego da fitness.com.hr podigne klvalitetu na nacin da se takva sr**a od nacina prehrane ne mogu uopce naci na stranici.

što se tice...'Neki od FITovaca su fanovi raznih zvjezdica koji su aktualni na našoj HR sceni pa dobro dodje mišljenje / jelovnik / stil života ponekih tih osoba cisto da vidimo kako oni žive.'...pa što onda što su FITovci fanovi. Takve stvari ce naci na još š0000 mjesta na netu. Zna se što mogu naci na fitness.com.hr, a sto na drugim stranicama. Tu se i dalje mogu stavljati prehrane poznati, ali stavit ce se od onih koji znaju sto rade,a ne od voditeljice Golih vijesti . Jer ima sigurno i onih koji se zdravo hrane , a isti ti su ljudi sigurno nekom fanovi tako da...

što se tice usporedbe s Index.hr-om....po meni ta usporedba ne stoji jer Index.hr i fitness.com.hr su skroz drugi tip stranica i mislim da bi se tu trebali svi složiti. Fitness je specijalizirana stranica i zna se za sto je i za koga je i tu nece svatko pronaci nešto za sebe dok na indexu hoce.  

 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 12:17

 

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mislim da na našem portalu postoji š000x više clanaka koji konkretno obrađuju tematiku, ovih nekoliko koji se pojave u rubrici "kako to rade poznati" su samo sitnica gdje ukazujemo na -kako to rade poznati- i to dio FITovaca voli.
 
  

...i tih par sitnica (govorim o lošim primjerima) naspram ovih š000x više kvalitetnih clanaka u kojima se sigurno ne mogu naci takva sr***a od prehrane, sigurno nece smanjit kvalitetu portala petra..

Slažemo se da je index.hr. drugi tip stranica ali usporedba stoji zato što je rijec o tome da svatko može sam za sebe prosudit što valja, a što ne. Ako netko u takvom clanku procita da spomenuta voditeljica golih vijesti jede šx dnevno - na njemu je da ukljuci svoj razum i sam prosudi koliko je to pametno, odnosno da nakon procitanih kvalitetnih clanaka zakljuci " ha, vidiš kakve gluposti radi, procitao/la sam da to nije nikako dobro" i shvati to kao nešto što se ne treba raditi!  

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 13:41

Ma naravno da nece smanjiti kvalitetu portala, bar ne drasticno, ali zasto uopce to imati na portalu ako se svi koji znaju nesto o prehrani slazu da unutra pisu sr**a. Ne kuzim tu logiku.

Dakle, ako te sitnice NE TREBAJU biti ovdje, zašto bi bile uopce? Koja korist od njih? Samo da netko tko voli voditeljicu Golih vjesti vidi kako se ona hrani? Mislim da takvav tip ljudi uopce nije ciljana skupina ove stranice. Koristi nikakve, a šteta je moguca. A moguce je to izbjeci... 

U današnje vrijeme su upravo sitnice te koje razlikuju bolje od najboljih.

Meni je osobno ovo jedna od boljih stranica, ali svaki put kad procitam takve clanke pitam se...'što im treba objavljivanje ovakvog sadržaja?'

Ponavljam....ovaj dio...svatko sam treba prosuditi što valja,a što ne...slazem se, ali to je u mojoj prici ne bitno. Ja smatram da fitness.com.hr ne bi trebao objavljivati takve clanke zbog samog sebe, zbog svog imena, reputacije, zbog samom fitness.com.hr-a, a ne zbog ljudi. 

Da nisam upoznata s ovom stranicom i da naletim na nju i prvo da procitam jedan od tih clanaka...odustala bi od stranice. Našla bi neku stranicu koja pokriva istu tematiku, a nema takvog clanka. I ok, možda bi pogriješila jer je ova stranica X puta bolja, ali nikad to ne bih saznala.

Ne bih voljela da ovo opet preraste u neku raspravu nego ja samo želim dati jednu kritiku iz kojeg bi po mom moglo izaci nesto dobro tj.stranica bi bila jos bolja.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 13:48
Originally posted by petra petra wrote:

Ne bih voljela da ovo opet preraste u neku raspravu nego ja samo želim dati jednu kritiku iz kojeg bi po mom moglo izaci nesto dobro tj.stranica bi bila jos bolja.



Ovu tematiku ekipa voli citati. U iducim celebrity tekstovima, potrudit cemo se obraditi ekipu koja je u fitness / sportskom svijetu jako poznata odnosno oni su nekima primjer - npr. to bi mogli biti Renata Sopek, Mario Valentic, Duje Draganja, atleticari neki i sl.
Oni sigurno svojim nacinom života mogu biti nekima primjer i od njih se da ponešto pozitivno otkriti.

Uvijek su sve rasprave dobrodošle. Mi uvijek slušamo.
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 14:05

 

Upravo tako!!! Ima poznatih koji su zbilja uzori u svim segmentima...ja sam prva koja cu iz više razloga detaljno procitati prehranu Maria Valentica

I tako ce sve biti zadovoljeno. Tematika je tu, a clanci su kvalitetni.

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 14:32
Originally posted by petra petra wrote:

 

Upravo tako!!! Ima poznatih koji su zbilja uzori u svim segmentima...ja sam prva koja cu iz više razloga detaljno procitati prehranu Maria Valentica

I tako ce sve biti zadovoljeno. Tematika je tu, a clanci su kvalitetni.



Slazem se.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 14:56
Originally posted by petra petra wrote:

 

Upravo tako!!! Ima poznatih koji su zbilja uzori u svim segmentima...ja sam prva koja cu iz više razloga detaljno procitati prehranu Maria Valentica

I tako ce sve biti zadovoljeno. Tematika je tu, a clanci su kvalitetni.



Eto riješeno.  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:19
Originally posted by petra petra wrote:

 

Upravo tako!!! Ima poznatih koji su zbilja uzori u svim segmentima...ja sam prva koja cu iz više razloga detaljno procitati prehranu Maria Valentica

I tako ce sve biti zadovoljeno. Tematika je tu, a clanci su kvalitetni.

 

a ja sam druga

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:28
Curke, pazite ovo..

Ovo je pocetak:
Mario Valentic slike i trening 

Prvo jedna pa druga...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 15:56
 ma to je to, pravi pocetak - hvala Zoki! 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 21:08
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Curke, pazite ovo..Ovo je pocetak:Mario Valentic slike i trening  Prvo jedna pa druga...



Not good. Not good.

Ja sam treca, mene bi, kao, izostavili/izbacili iz igre?


Ah, kad se bojite konkurencije...

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 21:44
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Curke, pazite ovo..Ovo je pocetak:Mario Valentic slike i trening  Prvo jedna pa druga...



Not good. Not good.

Ja sam treca, mene bi, kao, izostavili/izbacili iz igre?


Ah, kad se bojite konkurencije...



Svi možete navaliti na Marija.
Sad znamo što podhitno moramo obraditi.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2009 at 23:22

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Curke, pazite ovo..Ovo je pocetak:Mario Valentic slike i trening  Prvo jedna pa druga...



Not good. Not good.

Ja sam treca, mene bi, kao, izostavili/izbacili iz igre?


Ah, kad se bojite konkurencije...

 

Ko prvi njegovo!    Ma neee Kate, i cekamo te da nam se pridružiš 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2009 at 09:31
Imate još neke zanimljive licnosti koje bi htjele vidjeti odnosno procitati o njihovom sportskom / zdravom životu? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.