New Posts New Posts RSS Feed - Krenula i ja ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krenula i ja ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 09:59
I sad pitanje (OPET )  :
Da li bi bilo OK za dorucak ispeci palacinke od zobenih (zobene,mlijeko,jaja,malo soli) i lijepo si na njih namazati posnog i tu i tamo šniticu purece?  


Ne vidim razlog zašto ne :) Odlicno Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 12:25
mmmmmmmm....
Woooooohoooo!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 13:07
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

mmmmmmmm....
Woooooohoooo!!


možeš ujutro i s vocem praviti iste te palacinke, samo u smjesu dodaš borovnice npr. i bacis na tavu..divota za nepce ja isto neki dan imala "team building" u Baranji pa sam ponijela svoju integralnu tjesteninu i raženi, a ostalo meso sam tamo jela
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:15
S voooooocem- odlicna ideja, mljac!

Mislila sam samo meso jest u subotu, makar sad kad si spomenula raženi, u biti mogu uzeti koju šniticu svojeg kruha, i to bum si domaci ispekla

E a dal je OK u ovoj prehrani domaci kruh od integralnog bracna u koji stavljam samo malo soli, mlaku vodu i kvasac?

Btw. da li postoji kakva "zdravija" zamjena za kvasac?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:17
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

S voooooocem- odlicna ideja, mljac!

Mislila sam samo meso jest u subotu, makar sad kad si spomenula raženi, u biti mogu uzeti koju šniticu svojeg kruha, i to bum si domaci ispekla

E a dal je OK u ovoj prehrani domaci kruh od integralnog bracna u koji stavljam samo malo soli, mlaku vodu i kvasac?

Btw. da li postoji kakva "zdravija" zamjena za kvasac?


jes, ja si pravim sa graham brasnom, malo soli, voda i kvasac i bude super pa da, ja sam uvijek za to da se dan zapocinje sa vockom- brzi šeceri su idealni nakon cjelonocnog posta i tijelo ce ti biti zahvalno. Mozes ti jesti i ovu slanu varijantu ppa odmah iza pojest jednu vocu i opet super..ili je jednostavno ubacis u palacinke

Edited by avangarde - 30 Rujan 2013 at 14:18
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:19
da, postoji, zove se AGAR ili tako nekako, ja ga nisam koristila, moje kolegica vegetarijanka je ali je jako skup

Edited by avangarde - 30 Rujan 2013 at 14:22
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:23
ups, ne u krivu sam, on je zamjena za želatinu za kvasac jedina zamjena je pivo..a sad šta je bolje pivo ili kavasac to procijeni sama
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:53

Nekad možda i pivo

Ma bum onda kvasac koristila!
Al integralno brašno je OK, jel?
I naravno, u kruhu malo more sjemenki   

Danas sam ponijela rucak na posao (piletina+šampinjoni+brokula- sve kuhano) i sad neznam kaj bi pojela za veceru.
Tuna možda? I malo bjelanjaka? Neznam kaj bi, malo mi se sad poremetio raspored obroka s ovim nošenjem u ured...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 14:57
neznam kakvo je to integralno, ja prvo pogledam sastav kad pise integralno jer cesto oni tu svast nest ubace, na kraju ispadne da je 90% bijelog brasna, a 10% razenog. Zato ja radim s cistim razenim ili graham. Ja ne stavljam previse sjemenki zbog masti, eventualno gore pospem suncokret ili sezam. Pa zast ne, tuna u vodi iscjedis, pomješaš s 1 jajetom i 2 bjelanjka i napraviš si palacinku od tune dodaš hrpu povrca, malo maslinovog i etogac
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 15:26
Ti si fakat puna ideja! Palacinka od tune, vec mi sline cure!!

A to cisto raženo i graham mogu kupiti ovak, npr. u Sparu? Nisam nikad baš pozornost obracala pa neznam dal ima...

E a kaj je s alkoholom?
Taman se u firmi pokrenula zezancija na temu alkohola na "team buildingu", svi se bruse kak ce piti i baš mi skomentira kolegica da ja nesmijem ništ jer cu si uništiti sav trud.
Znam da je alkohol odvratno kalorican, ali bi li tolko pogrešno bilo popiti koju (par) caša vina?
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 15:27
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 15:32
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

Ti si fakat puna ideja! Palacinka od tune, vec mi sline cure!!

A to cisto raženo i graham mogu kupiti ovak, npr. u Sparu? Nisam nikad baš pozornost obracala pa neznam dal ima...

E a kaj je s alkoholom?
Taman se u firmi pokrenula zezancija na temu alkohola na "team buildingu", svi se bruse kak ce piti i baš mi skomentira kolegica da ja nesmijem ništ jer cu si uništiti sav trud.
Znam da je alkohol odvratno kalorican, ali bi li tolko pogrešno bilo popiti koju (par) caša vina?


ima za kupit i cisto raženo i graham u intesparu. A ne znam šta da ti kažem za alkohol, znaš sve i sama..al caša do dvije cistog crnog vina nece nikog ubit pa ni tebe nemojte tako fatalno shvacati stvari-"na dijeti sam pa nesmijem ništa inace ako pojedem upropastila sam sve..a kad sam vec sve upropastila onda cu nastavit jesti dokle god stane" - to je krivo razmišljanje. Pojedi i popij u granicama normale, trudi se da to bude najbolji i najzdraviji izbor i idemo dalje, sutra je novi dan, držiš se svog jelovnika i treninga i kao da ništa nije bilo

Edited by avangarde - 30 Rujan 2013 at 15:32
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 15:53
Vidjet cu kakva ce biti atmosfera, pa možda i popijem koju cašu, al mislim da necu ništa, probat cu piti samo vodu i malo papati
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 15:58
evo sta ja radim kad idem na neko slavlje koje je npr. navece. Cijeli dan jedem P+povrce+malo zdravih masti, popijem 1 ili 2 sheakea i na taj nacin osiguram da sam unijela dovoljno proteina za taj dan u slucaju da na slavlju nece biti proteina Onda navece jedem sve u ogranicenim kolicinama naravno. S obzirom da tijekom dana nisi unjela previse kcal s proteinima i povrcem nema previse bojazni da ces prekrdasit s kcal taj dan..osim ako naravno ne divljas eto, probaj tako ili kako ti vec odgovara, samo nemoj osjecat se poslije kao da si sve krivo napravila
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 16:07
Odlican savjet...
Mislim da cu se moci držati reda i obavit to kak spada
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 16:08
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

Odlican savjet...
Mislim da cu se moci držati reda i obavit to kak spada


javi kako je proslo
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.