New Posts New Posts RSS Feed - Krenula i ja ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krenula i ja ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 15:50

Znam, znam.... been there, done that
Sreca kaj vježbam doma
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 14:59
Evo meee
Zadnja dva dana sam malo zastranila u pogledu krušcica, napravila sam onakav sendvic za užinu na poslu...
Od ponedjeljka nosim svaki dan piletinu i povrce na posao i grijat cu si!

Nego, što smo rekli za onaj coko mus? Zdravi coko mus... Za vikend, ha?

Uspjela sam malo pojacati trbušnjak, cucnjeve i traku, i super mi je kak me svaki dan sve steže u trbuhu , ALI ja bi još neke vježbice jednostavne.. Imam doma one utege od kilu i dvije, dal da s njima probam malo cucnjeve i takve varijacije?

Svaki dan sam uzbudjena kad krenem doma jer idem vježbat, dajte zamislite!!!

Danas imamo neku belu kod kleti u plau, a to znaci grickalice i samo grickalice i kola- moram se oduprijeti, ali ono što je dobro, odradit cu trening prije tog i još mislim ici pješke lijepo a ne autom!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:34
neznam za coko muss dok ne vidim recep pa dobro kakav je sendvic bio? ako je raženi kruh, pileca prsa i povrce nema tu nist lose.. Naravno, dodaj si na cucnjeve i iskorake, ustvari di god možeš te 2 tj 3kg utega. radis po nekom programu ili? samo drži u glavi svoj cilj i objavi svima taj cilj pa te nitko nece nutkati tim s****
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:49
Coko mus- med, stevia, kokosovo mlijeko, kakao, vanilija...

Sendvic je onaj od dorucka: crni kruh+posni+pureca

Zasad vježbam po svom programu dok ne dodjem na red kod trenera: znaci traka, orbitrek, trbušnjaci, cucnjevi, razna istezanja odnosno sve kaj mi padne napamet

P.S. Avangarde vidim da si svima dostupna za savjet i prava si podrška! Hvala ti na tome
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 16:52
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

Coko mus- med, stevia, kokosovo mlijeko, kakao, vanilija...

Sendvic je onaj od dorucka: crni kruh+posni+pureca

Zasad vježbam po svom programu dok ne dodjem na red kod trenera: znaci traka, orbitrek, trbušnjaci, cucnjevi, razna istezanja odnosno sve kaj mi padne napamet

P.S. Avangarde vidim da si svima dostupna za savjet i prava si podrška! Hvala ti na tome


pa sendvic je ok a koliko vidim sve ok i sa coko mussom nabaci receptic kad isprobaš da isprobam i ja
uvijek
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 11:06
Hi, evo upravo sam se izvagala, 2,5 kg manje

Nisam uspjela još kupiti kokosovo mlijeko, tak da neznam dal cu uspjeti ovaj vikend napraviti mousse

Ugl, presretna saaaaam!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 11:11
jesssssss, tako se to radi! u koliko vremena je to?
cookies are for pussies
Back to Top
Rok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 18:56
Sretno prema cilju.U prvih 2-3 tjedna ce ti kilaža ici brzo dolje.
To ti je vecinom voda tako da ce ti nakon toga kilaža ici sporije dolje.Kad se to dogodi nemog gubiti nadu nego samo stisni i idi dalje.S vremenom ce ti to postati nacin života i sve ce biti lako
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 20:04
U roku od 2 tjedna... :-)
Znam da idu najprije brze i svjesna sam da bude islo nesto sporije ali nisam gladna, svaki dan vjezbam i postalo mi je to gust i maloprije mi je trener javio da bude me uskoro mogao ugurati na trening ujutro prije posla.
Jedva cekam, treba mi malo vise hard treninga B-)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 20:20
ok, malo je voda, malo miscic, a nadajmo se da je ostalo mast ;) super za treninge, onda ces nastavit lijepo gubit :) samo kvalitetno i dovoljno papaj da ne bi usporila metabolizam (ako budes jela premalo to bi se moglo dogodit)
cookies are for pussies
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 14:53
Skuzika sam da ak manje jedem, metabolizam zaspi! Ma zadovoljna sam i nis me nebude odvratilo od cilja! Btw. Na beli nisam pojela bas nis od s**** dok su se drugi davili B-)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 14:59
Originally posted by iwy55 iwy55 wrote:

Skuzika sam da ak manje jedem, metabolizam zaspi! Ma zadovoljna sam i nis me nebude odvratilo od cilja! Btw. Na beli nisam pojela bas nis od s**** dok su se drugi davili B-)


iduci put ponesi nasjeckano voce i orasaste, izvadi na stol i jedi pa da vidis onda iscudavanja e onda si ti ko ja-- sto manje obroka jedem to sam gladnija, sto vise (6 na dan) to mi metabolizam bolje reagira
cookies are for pussies
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 20:53
Cestitam na odluci koju si odlucila napravit u svom zivotu. Ako i dalje pijes antibaby pilule. Prestani, zato sto te pilule posemere hormone. Gdje radis, koji tip posla. Ako ti je problem jesti meduobroke i nemozes otic na 10 min na odmor jel ti se sef ljuti. Ono sto sam ja radila je. Isla sam na wc jest. Nisam imala drugog nacina. Sretno i ti to mozes.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 21:04
hahhah, ja sam isto to radila dok sam provodila jedno istrazivanje pa mi bilo glupoo prekidat "jer moram jest". onda odem na wc i tamo jedem. a inace studentima dam pauzu kad ogladnim, oni sretni ja sita
cookies are for pussies
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 21:58
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

hahhah, ja sam isto to radila dok sam provodila jedno istrazivanje pa mi bilo glupoo prekidat "jer moram jest". onda odem na wc i tamo jedem. a inace studentima dam pauzu kad ogladnim, oni sretni ja sita


Pa no, uvijek ima rjesenje za sve.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
iwy55 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwy55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 09:41
hahaaaaahaha!!!

Na antibeby pilulama nisam vec cca 4 godine, al nikako se nisam cvrsto odlucila na skidanje kila do sada.

Radim u uredu, ekonomist sam po struci i u petak sam obavijestila sve kolege, ukljucujuci direktora da sam na dijeti i neka me s nicim ne nutkaju i da cu stalno jesti.

Svi su izrazili podršku i rekli da ako sam se odlucila na to, nitko nece donosit ništa slatkog i nezdravog.

Jedino mi je direktor zaprijetio da moram jesti ovu subotu normalno, buduci da imamo "team building", a kod nas znaci 0% rekreacije, 100% jela i pica


Al moram se bar malo probati suzdržati....

Nego, ja probala jucer za rucak recept za "zdravi složenac" koji sam našla u topicu gdje pišete recepte i odušeeeevljena saaaaaam..

I sad pitanje (OPET ) :
Da li bi bilo OK za dorucak ispeci palacinke od zobenih (zobene,mlijeko,jaja,malo soli) i lijepo si na njih namazati posnog i tu i tamo šniticu purece?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.