New Posts New Posts RSS Feed - Krenimo od pocetka :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krenimo od pocetka :)

 Post Reply Post Reply
Author
opop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krenimo od pocetka :)
    Posted: 31 Listopad 2012 at 21:26
Bok svima! Prvo da napisem neke opcenite stvari pa cu onda prec na bit svega :)
21 godina,168cm,53kg. Nikad nisam pazila sta jedem,koliko jedem(kalorije,dijete),prirodna mrsavica. No,to mi je pocelo smetati jako i odlucila sam se trgnuti. Posto na faksu nemam tjelesni,uljenila sam se skroz. Odlucila sam uvesti neke promjene u svom zivotu kako bi se osjecala bolje i izgledala bolje radi sebe,naravno. Znaci,moje ajmo ih tako nazvati 'zelje' su sljedece;utegnuti se,probuditi tijelo(koliko god to smijesno zvuci),promjeniti prehrambene navike. Moje mogucnosti vjezbanja:svaki dan navecer posto sam svaki dan do popodneva na faksu. Htjela bih od vas dobiti,ako je moguce,savjete po pitanju prehrane za pocetak i naravno cime uopce zapoceti vjezbanje.Najveci naglasak stavljam na straznjicu i trbuh. Eto,toliko od mene Tongue
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 18:16
Pozdrav i tebi i dobrodošla
Na ovom sajtu imaš dva programa u trajanju od 5 tjedana svaki, od extremefita koje možeš doma raditi bez problema.
Oba programa daju odlicne rezultate.
Što se tice prehrane izbaci junk food, ubaci zdrave namirnice (posni sir, piletina, riba, ostalo meso, zobene, integralni kruh s cjelovitim žitaricama, voce, povrce što više, jaja, orašasti plodovi...) podijeli ih u 5-6 obroka u danu.
Prije toga se zabavi brojkama (imaš kalkulatore na ovom sajtu) izracunaj koliko ti dnevno treba kalorija prema tvojoj kilaži treba ti cca 1400 kalorija dnevno (133g proteina, 133g UH, 30g masti) podijeli koliko kalorija treba imati svaki obrok (trudi se da u svakom obroku budu zastupljeni proteini 40%, UH 40% i masti 20%)
Poigraj se malo namirnicima i složi jelovnik po svom guštu. Za primjere imaš na ovom forumu dnevne jelovnike forumaša pa probaj kopirati za pocetak.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.