New Posts New Posts RSS Feed - Kreatin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kreatin

 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516>
Author
heat View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 15:36
 Ovako uzimao sam tjedan 20 grama,pa 3 tjedna š0 grama sad tjedan pauza,pa to onda opet jos 2 puta tako,pa cu uzet pauzu od 40 dana,mislim da je to uredu,Ja osjetim da mi daje snagu definitivno,nezz jel od kreatina ta snaga ili od togfa sta ipak vjezbam svaki dan,vjerojatno oboje .Dakle,zna li netko nekoga tko uzima kreatin jako dugo ili  nema takvih?hvala
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 17:18
Originally posted by heat heat wrote:

 Ovako uzimao sam tjedan 20 grama,pa 3 tjedna š0 grama sad tjedan pauza,pa to onda opet jos 2 puta tako,pa cu uzet pauzu od 40 dana,mislim da je to uredu,Ja osjetim da mi daje snagu definitivno,nezz jel od kreatina ta snaga ili od togfa sta ipak vjezbam svaki dan,vjerojatno oboje .Dakle,zna li netko nekoga tko uzima kreatin jako dugo ili  nema takvih?hvala


nema ti to smisla previše, uzimaj 5 grama dnevno i to je sva filozofija
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 20:04
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by heat heat wrote:

 Ovako uzimao sam tjedan 20 grama,pa 3 tjedna š0 grama sad tjedan pauza,pa to onda opet jos 2 puta tako,pa cu uzet pauzu od 40 dana,mislim da je to uredu,Ja osjetim da mi daje snagu definitivno,nezz jel od kreatina ta snaga ili od togfa sta ipak vjezbam svaki dan,vjerojatno oboje .Dakle,zna li netko nekoga tko uzima kreatin jako dugo ili  nema takvih?hvala


nema ti to smisla previše, uzimaj 5 grama dnevno i to je sva filozofija


Tesko je ljudima objasnit da je dovoljno 5g dnevno.. svi odradjuju te faze punjenja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 20:44

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Tesko je ljudima objasnit da je dovoljno 5g dnevno.. svi odradjuju te faze punjenja..
 

haha pravi se javija, a zaboravljas na svoje postove di si govorija da tebi 5 gr nista nije djelovalo i da si pija po 20

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 21:02
  Ali ja sam imao š4 god tad.. a sada osobe od 25 god i dalje cine takve greske,,,
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2010 at 17:30
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Ali ja sam imao š4 god tad.. a sada osobe od 25 god i dalje cine takve greske,,,


nemaju godine s tim puno veze, tako se proširilo, slicno kao i da je whey zlo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 11:04
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Ali ja sam imao š4 god tad.. a sada osobe od 25 god i dalje cine takve greske,,,


nemaju godine s tim puno veze, tako se proširilo, slicno kao i da je whey zlo


Pred š0god svi su radili ta punjenja.. i sto se tice "mase", dobije se 4,5 kg.. ali snage.. i ne bas.. a sada ima jako puno studija koje potvrdjuju da je dovoljno 5g dnevno, samo treba malo traziti po internetu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 12:48

 pocele su mi se grudice stvarat u kreatinu,sta da radin. nadan se da ga netriban bacit jer zaj mi je bacit po kila kreatina

neznan jeli pokupija sta vlage,ali uvik je zatvoreno stvarno mi je to malo u k*rcu

Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 13:21
Originally posted by BorG BorG wrote:

fotko sam se prije, pa cu od ponedjeljak pocet uzimat, pa
se fotkam za mjesec ;)


ajde di su fotke xD
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 14:15
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pocele su mi se grudice stvarat u kreatinu,sta da radin. nadan se da ga netriban bacit jer zaj mi je bacit po kila kreatina

neznan jeli pokupija sta vlage,ali uvik je zatvoreno stvarno mi je to malo u k*rcu

 

bit ce da je star.. baci ga..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 14:19
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pocele su mi se grudice stvarat u kreatinu,sta da radin. nadan se da ga netriban bacit jer zaj mi je bacit po kila kreatina

neznan jeli pokupija sta vlage,ali uvik je zatvoreno stvarno mi je to malo u k*rcu

 

bit ce da je star.. baci ga..

 

a kupija ga prije 4 miseca od pronutritiona kilo. ostalo mi pola steta mi bacit

Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 21:11
nadam se da tema nece odumirt prije nego što dobijem bitan
savjet po mene.gledam di se prodaje taj kreatin na par
stranica da nije dobro da uzimaju djeca,negdi piše do š4
godina,negdi dica,a ja imam š6 god.bi li ja smija to
uzimat,cuja sam da nije baš siguran kao whey?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 21:56
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

nadam se da tema nece odumirt prije nego što dobijem bitan
savjet po mene.gledam di se prodaje taj kreatin na par
stranica da nije dobro da uzimaju djeca,negdi piše do š4
godina,negdi dica,a ja imam š6 god.bi li ja smija to
uzimat,cuja sam da nije baš siguran kao whey?


A gledaj i ja sam mislio da nema smisla uzimat prije š8, ali bio sam u krivu.
Ako imaš novca uzmi kreatin, nemože ti ništa bit, 5 g dnevno i to je to.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 22:00
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

nadam se da tema nece odumirt prije nego što dobijem bitan
savjet po mene.gledam di se prodaje taj kreatin na par
stranica da nije dobro da uzimaju djeca,negdi piše do š4
godina,negdi dica,a ja imam š6 god.bi li ja smija to
uzimat,cuja sam da nije baš siguran kao whey?

Da, možeš uzimat kreatin bez beda.
cek, jel ti nisi rekao jednom prilikom da si digao š40kg na benchu? Sad kad vidim godine, nekak mi ta slika ne štima


There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 22:12
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by fedanov fedanov wrote:

nadam se da tema nece odumirt prije nego što dobijem bitan
savjet po mene.gledam di se prodaje taj kreatin na par
stranica da nije dobro da uzimaju djeca,negdi piše do š4
godina,negdi dica,a ja imam š6 god.bi li ja smija to
uzimat,cuja sam da nije baš siguran kao whey?

Da, možeš uzimat kreatin bez beda.
cek, jel ti nisi rekao jednom prilikom da si digao š40kg na benchu? Sad kad vidim godine, nekak mi ta slika ne štima




Ma nema tih š40 kg veze s godinama, kolega s ufc-a je sa š7 digao š35 kg, ja sam mu spotao

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 22:15
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Ma nema tih š40 kg veze s godinama, kolega s ufc-a je sa š7 digao š35 kg, ja sam mu spotao


Ne ne, nije problem, ja nekažem da nije podigao, samo nekako momak je baš mlad, s koliko je poceo vježbat kad sa š6 izvaljuje š40kg. Kakav li je cucanj, DL?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.