New Posts New Posts RSS Feed - kreatin i šecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kreatin i šecer

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:19
Originally posted by opasni opasni wrote:


pa i nije ti bas najbolji izbor za prije spavanja


što... radi mljeka ili nešto drugo ne valja?
Who dares wins!
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:36
  radi mlijeka , a i bjelanjak je dosta brz protein s obzirom da ces 8h biti bez hrane.
mrtav hladan
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:41
Originally posted by opasni opasni wrote:

 
radi mlijeka , a i bjelanjak je dosta brz protein s obzirom da ces 8h biti bez hrane.

Ma radi mljeka se ne sekiram jako... pokušavam podic masu tako da se ne opterecujem cime mješam whey ili bjelanjke.

Inace bjelanjci idu u sredinu što se tice "brzine"... a baš i ne spavam 8 sati u komadu... kako god... ujutro kad se probudim nemam osjecaj gladi ili da mi nešto fali        !
Who dares wins!
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:52
  a sto te nebrine visok inzulinski index kod mlijeka,,,Kazeinska komponenta nije odgovorna za dizanje inzulina kod mlijeka (tekuce stanje i whey komponenta su odgovorne).Whey komponenta se apsorbira brze nego laktoza, pa znacajnije utjece na porast inzulina. no dobro ako to tebe nebrine samo naprijed,,,ja ni na masi ne pijem mlijeko, a o defki necu ni pricati... djelovanje bjelanjaka na stabilizaciju glukoze i AA u krvi kratkotrajno (ali ipak daleko bolje od posta preko noci) ok sporije nego whey ali isto ne bas pretjerano sporiji. Kazein je bolja opcija.


mrtav hladan
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:57
Dobro zboriš ... korisni podaci i savjeti na koje budem obratio pažnju     !
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:06
@ Psyho
Ako si ekto i teško dobivaš na kilaži, pici po mlijeku, u svakom drugom slucaju izbjegavaj mlijeko, eventualno u jutro uz zobene,em ceš pit kalorije koje te nece previše zasitit em ce ti inz. kako ti opasni kaže skocit u nebo, em što možda ne podnosiš laktozu pa to nebu završilo dobro
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:14
Ma nemam problema sa laktozom... mljeko, sir, jogurt... šta god... sve podnosim bez brige... jedino mi je sirutka u prahu dala "gasa"    ... ali je poslije toga ne konzumiram i nemam problema!

Iskreno receno... ne vjerujem da sam do sada uspio neku kilu... zapravo 2 kile nabacit zahvaljujuc mljeku... u svakom slucaju ga budem pokušao izbjegavat... osim ujutro sa zobenim... sa vodom mi neidu i gotovo    !
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:22
Originally posted by Psyho Psyho wrote:


Iskreno receno... ne vjerujem da sam do sada uspio neku kilu... zapravo 2 kile nabacit zahvaljujuc mljeku... u svakom slucaju ga budem pokušao izbjegavat... osim ujutro sa zobenim... sa vodom mi neidu i gotovo    !


Ovisi koliko si mlijeka pio, ako si konzumirao vece kolicine, moguce je.
Npr. 2 litre mlijeka imaju 700-800 kcal, uz dobar jelovnik i 2 l mlijeka možeš dosta kila nabacit
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:25
Paaa... kad zbrojim... zobene, kava, bjelanjci... a vrtim se negdje oko litre dnevno!
Who dares wins!
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:34
ti si sada na masi , jesi li endo ekto??? koliki ti je bf
mrtav hladan
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:39
Originally posted by opasni opasni wrote:

ti si sada na masi , jesi li endo ekto??? koliki ti je bf

Ma imam dosta velike oscilacije u kilaži... vezano je iskljucivo uz psihu... tako da sam "nagurao prije 5-6 godima na 96 kila pa sam u godinu dana pao na 67... lani sam koncem godine imao 88 pa sam u 4-5 mjeseci pao na 72... to me je i "poguralo" da ponovo krenem u teretanu i pokušam ishranu dovest u red... a bome sam se i fizicki jaaakooo zapustio !

Inace... jel ima neka formula za izracunavanje bf-a?
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:44
Originally posted by Psyho Psyho wrote:


Inace... jel ima neka formula za izracunavanje bf-a?


Ove fore izracunavanja bf-a preko stranica i sl. nisu mjerodavne, dosta dobar izbor je kaliper i one vage u ljekarnama
Rijeąeno na PM.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:45
  a najtocnije ti je sa kaliperom, neznam odakle si ali vjerovatno imas negdje di se moze izmjeriti,,,ma htio sam ti reci ako imas visok bf da neides na masu, jer ces vecinom dobivati salo, prije se trebas sto vise spustiti bf i tek onda ici na masu...a imas na netu vjerovatno neke formule sada koliko je to tocno neznam ali mozda bude bar priblizno da mozes imati neku osnovu...
mrtav hladan
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 21:13
Našao sam neku Thorn-ovu formulu... ako sam dobro racunao... ispada mi -2667š.š67... necega    !?
Who dares wins!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 21:21

Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Našao sam neku Thorn-ovu formulu... ako sam dobro racunao... ispada mi -2667š.š67... necega    !?
 

Krivo si izracunao  inace, ako dobro izracunaš, pokaže ajmo rec približno

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 21:35
Sad mi je ispalo... 3š2.5š!?
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.