New Posts New Posts RSS Feed - kreatin i šecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kreatin i šecer

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 16:45
  Ja sam pio HorsePower... to mi je definitivno najbolji preparat sto se tice utjecaja na snagu i poticaja za trening..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 17:46

cini se ok taj horse power i ok mu je cijena za 50 doza.kakav mu je okus

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 18:03
 bas san cita danas u gymu neki katalog tih proizvoda,i cini se i meni ok horsepower iako nisan vidija cijenu,ja cu vjerojatno nakon sta potrosin ovaj monohidrat uzet ethil ester,je cijena paprena al cujen da je dosta bolji
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 21:10
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 bas san cita danas u gymu neki katalog tih proizvoda,i cini se i meni ok horsepower iako nisan vidija cijenu,ja cu vjerojatno nakon sta potrosin ovaj monohidrat uzet ethil ester,je cijena paprena al cujen da je dosta bolji


oko 270kn za 25 dana.. ali osjecaj je kao od efedrina.. jednostavno osjecas trnce po cijelom tijelu i moras se kretat ili vjezbat..  okus neki vocni, ne sjecam se tocno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 22:59
 to za HP govoris jel,pa i virujen da je takav osjecaj,necu ga ja uzet bar ne josmiako i u njemu ima ethyl estera
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 07:13
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 to za HP govoris jel,pa i virujen da je takav osjecaj,necu ga ja uzet bar ne josmiako i u njemu ima ethyl estera


Za HP da.. ja ga recimo ne namjeravam pit, jer cu se drzat samo proteina i dekstroze.. ali ako bi netko htio nesto za snagu, eksploziju itd, preparat je stvarno odlican..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 10:03
 zasad necu,neprivlace me ti trnci po tijelu
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 14:20
Ja sam jednom zgodom u nedostaku adekvatne "kemije" uzeo ecstasy... peru te trnci, letiš od sprave do sprave... jedino su me cudno gledali kad sam od ravne napravio "Z" šipku !

Mislim da je to "dizanje" iskljucivo stvar naše psihe... ako nemaš volje... ni Bog te nemože dic... ne želim rec da su preparati koje navodite loši ili štetni... samo mislim da se može i bez toga... koncentracija i trening odrađen s voljom su zakon ... ovo mi nekako dođe kao "silovanje" samoga sebe!?
Who dares wins!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 14:57
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Ja sam jednom zgodom u nedostaku adekvatne "kemije" uzeo ecstasy... peru te trnci, letiš od sprave do sprave... jedino su me cudno gledali kad sam od ravne napravio "Z" šipku !

Mislim da je to "dizanje" iskljucivo stvar naše psihe... ako nemaš volje... ni Bog te nemože dic... ne želim rec da su preparati koje navodite loši ili štetni... samo mislim da se može i bez toga... koncentracija i trening odrađen s voljom su zakon ... ovo mi nekako dođe kao "silovanje" samoga sebe!?



e umjesto da si otišao na party....


Ne koristim ništa od svih tih dodataka...ionako vec sada ljudi u mojoj okoplini nekako ostaju iza mene....ono....morat cu tražiti novo društvo...
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 15:24
Ma to ti je party... pustim u teretani neki techno ili trance... i opleti... ko nije za sebe... nije ni za druge !
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 17:26
 a cuj,ima danas tisuce dodataka,ja koristin najosnovnije samo i to mi je ok.whey,eventualno kreatin ponekad i dextroza. i jos omega koja neme veze s treninzima jer ja bi je svima preporucija bez obzira treniraju li ili ne,jer zna se cemu sluzi
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 22:28
glava,glava cini cuda
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 22:54
Nekome ne treba ništa, nekome glazba, nekome trening partner a nekome droga!

Iskreno, ja najbolje radim uz dobrog trening partnera! Mislim da ovi suplementi za dizanje energije imaju svoju svrhu pogotovo kad trenirate preko 5 x tjednoili imate hrpe obaveza sa strane ili su vam treninzi bitni jako (mislim kao profi sportaši, ljudi koji žive od treniranja opcenito i sl)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 23:18
Originally posted by dalila dalila wrote:


Ne koristim ništa od svih tih dodataka...ionako vec sada ljudi u mojoj okoplini nekako ostaju iza mene....ono....morat cu tražiti novo društvo...


e živa istina... ja se polako mirim s tim jbga....sreca da radim di radim pa se ekipa koja može trpit mene i moje teorije lako našla

da ostanem pri temi....meni ne treba niš, osim ponekad malo kofeina da me digne ako sam krepandus..al inace jedva cekam da krene trening..

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 14:29

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Nekome ne treba ništa, nekome glazba, nekome trening partner a nekome droga!

Iskreno, ja najbolje radim uz dobrog trening partnera! Mislim da ovi suplementi za dizanje energije imaju svoju svrhu pogotovo kad trenirate preko 5 x tjednoili imate hrpe obaveza sa strane ili su vam treninzi bitni jako (mislim kao profi sportaši, ljudi koji žive od treniranja opcenito i sl)
 

slažem se

Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 22:24
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Ja PWM miksam sa vodom... a tek navece prije spavanja uzimam bjelanjke u prahu koje mješam sa mljekom... to je period od nekih 4-5 sati poslije treninga.


pa i nije ti bas najbolji izbor za prije spavanja
mrtav hladan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.