New Posts New Posts RSS Feed - kreatin i šecer
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kreatin i šecer

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kreatin i šecer
    Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:21
 šta kažete na mješanje kreatina s vodom i obicnim šecerom? dali je to dobro? teoretski je ok
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 16:55
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 šta kažete na mješanje kreatina s vodom i obicnim šecerom? dali je to dobro? teoretski je ok


teoretski je ok, ali sa dekstrozom je kvalitetnije.. ionako je dekstroza jako jeftina..

A ja sam prije pio bez ikakvog secera,samo s vodom i osjecao sam djelovanje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 23:08
koliko se sjecam i ja sam ga pio samo s vodom ali to je bilo prije deset godina,tad je sve djelovalo :-)
sad bi ga oped htjeo uzimat al bez punjenja,nekih 5,6 grama dnevno,tek toliko.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 23:11
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

koliko se sjecam i ja sam ga pio samo s vodom ali to je bilo prije deset godina,tad je sve djelovalo :-)
sad bi ga oped htjeo uzimat al bez punjenja,nekih 5,6 grama dnevno,tek toliko.


dobra odluka, 5 grama dnevno, šecer nije potreban
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 23:20
Može bez šecera, samo procitah negdje da ga je bolje uzimat sa nekim jednostavnim ugljikohidratima, a ionako ga je najjednostavnije smuckat u PWM.

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 23:32
Originally posted by Furai Furai wrote:


Može bez šecera, samo procitah negdje da ga je bolje uzimat sa nekim jednostavnim ugljikohidratima, a ionako ga je najjednostavnije smuckat u PWM.


svaki dan piješ pwm?

p.s naravno.. ako se pije pwm onda ide kreatin u njega.. ali da se pije sam šecer zbog kreatina, ne vrijedi.. pogtovo što moraju biti znacajnije kolicine šecera
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 00:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


svaki dan piješ pwm?

p.s naravno.. ako se pije pwm onda ide kreatin u njega.. ali da se pije sam šecer zbog kreatina, ne vrijedi.. pogtovo što moraju biti znacajnije kolicine šecera

Jep, samo bez kreatina trenutacno...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 08:43
Zanimaju me vaša iskustva sa creatinom... odnosno koliko brzo djeluje... ja ga uzimam nekih tjedan dana... svaki dan natašte i poslije treninga po 5 grama!

Poanta je da sam "podigao" težinu željeza kod izvođenja vježbi... npr. potisak bucicom iza glave u sjedecem položaju za 5 kg kod vježbi za triceps... povlacenje na lat mašini za leđa za š5-ak kila... vježbe za trbušnjake sam radio bez opterecenja a sad udarim š20-š40 komada sa "šajbom" od š0 kg na prsima... izvodim isti broj serija i ponavljanja kao i prije uzimanja creatina!?

Jel je moguce da je to ucinak creatina ili je to samo brija u glavi... do sada sam radio sa max. opterecenjima i nisam "varao" kod izvođenja vježbi... upalu mišica nisam dobio i poslije treninga se osjecam super... umorno ali... super      !?
Who dares wins!
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 09:17
gle ako više dižeš i ako se osjecaš bolje baš te briga dali je kreatin zaslužan za to ili psiha
nekad davno sam ga koristio u fazi punjenja 4 puta po 5 grama dnevno a u fazi održavanja 5grama dnevno i ucinak je bio jako dobar što se tice snage,bio sam oduševljen ali sam i dobio puno sala,što od kreatina što od toga što sam jeo kao krme
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 09:28
ja ga nebi koristio kao pwm,zato što mi u pwm ima mlijeka.da ne koristim mlijeko kao pwm definitivno bi kreatin uzimao poslije treninga.mislim da je to najbolje vrijeme za uzimanje kreatina.
sad kad razmišljam ,možda bolje da izbacim mlijeko iz pwm a ubacim kreatin
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 09:47
Ja PWM miksam sa vodom... a tek navece prije spavanja uzimam bjelanjke u prahu koje mješam sa mljekom... to je period od nekih 4-5 sati poslije treninga.
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 10:37

 mozes i bjelanjke s vodon

ifa nisi dobija salo od kreatina,nego zato sta si zdera ko krme

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 10:47
Ma mogu... al sa mljekom mi imaju "puniji" okus... nisu ni sa vodom loši... kako god... meni su ukusni i odgovaraju mi prije spavanja !
Zapravo su to nijanse... ovo sa creatinom mi je malo zanimljivija stvar... zapravo... ko ga hebe... glavno da ja napredujem    !
Who dares wins!
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 10:50
Btw... radi se o BioTech-ovom creatinu za koji mi je decko u teretani rekao "ako se mene pita, ja ga nebi uzeo"!?
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 11:32
 ja san isto sad uzea bio techov jer nije bilo drugih.ljubicasta kutija onako
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 11:40
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja san isto sad uzea bio techov jer nije bilo drugih.ljubicasta kutija onako

To je taj... uzeo bi možda i Incosporov ali mi je bio u tom trenu malo "dalek" sa cijenom a mirovina još dalja    ... BioTech me je došao š23 kune.
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.