New Posts New Posts RSS Feed - Krav Maga seminar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krav Maga seminar

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 00:14
Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

 Pa, vec kad nisam dosadan... Tko si ti, mislim kakve veze imaš sa svim ovim, nadam se da nisam pretjerao sa ovim pitanjem. I drugo, kako se trebam pojaviti na seminaru, mislim u cemu, osim cistim tenisicama?


Haha... sve ok.
Ja sam samo jedna cura koja trenira KM i obožava je, pa i baratam ovakvim informacijama jer se informiram i poznajem trenere. A pošto na ovom forumu nema puno mojih kolega, zašto da ti ne pomognem kad mogu?

Edit: tenisice, donji dio trenirke i T shirt jer sve što ti treba. Boca vode i rucnik po želji i potrebi :)

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 13:11
 jel se organiziraju ovakve stvari i malo juznije konkretnije split ili tako nesto,i koliko to traje taj seminar otprilike,znan jednog tipa koji je to trenira i reka je da je stvar pre dobra
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 14:58
Koliko ja znam, o seminaru u St zasad ništa. Ali biti ce seminar u Zadru prije lita pa cu najaviti tu na forumu ako te zanima. što ti se to zaletit do Zd, ura vrimena vožnje
Seminari ti traju po par sati, npr. ovaj u Zg na kojem sam ja bila trajao je 4 h (od š0 to š4 h) + polaganje do š7h koje je u pravilu zatvoreno za javnost, znaci vi koji bi sudjelovali samo na seminaru- tada morate ca

Viruj mi, stvar je vrhunska. Treninzi ubitacni, tehnika ubojita.

Ugl, pošto u St još uvik nema KM kluba, imaš rusku Systemu (Link), nešto slicno krav magi. 

Edit:sređen link


Edited by Zoki
Strong is the new skinny.
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:43
  trenirao godinu i pol al mi je bilo preskupo.. nakraju sam se odlucio ipak za teretanu:( al prejeneni trening i sve... steta
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 11:50
 Lega jel ti dolaziš na seminar?
www.fitness-trening.com
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 14:25
Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Lega jel ti dolaziš na seminar?

Mislio sam doci s jednim deckom, al upravo sam u krevetu i kao da cu se razboliti, pa cu vidjeti kakav cu biti u nedjelju..

Jel ima mjesta, hocu moci platiti tamo na 'upadu'?
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 17:37
 Ima još mjesta, možeš i tamo platiti.
www.fitness-trening.com
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 15:35
kako je bilo??
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 20:38

 Na seminaru je bilo super. Svidjela mi se Krav Maga. Ako sam dobro cuo, jedan instruktor je rekao kako ce se uskoro organizirati grupa u Osijeku koju bi trebao voditi instruktor koji se zove Hrvoje, inace, iz Zagreba covjek, ako se ne varam. Ako netko zna nešto o ovome, molim da podijeli informaciju. Hvala!  

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 11:00
Baš mi je drago da ti se svidjelo.

Tvoj buduci trener zove se Hrvoje Krep, i da, IKMF zaista pocinje s redovitim treninzima u Osijeku. Prijave na 09š3333003 ili na [email protected]

Uživaj

Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 19:19
 Ti si prilicno dobro upucena u stanje u IKMF-u. Nigdje nisam našao ništa vezano za Krav Magu i redovite treninge u Osijeku, pa ni na službenim stranicama. Nigdje još ništa. Je'l znaš možda kada bi ta grupa zapocela s radom? Hvala na pomoci.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 09:01
Rekla sam ti da poznajem trenere koji su ti držali seminar i Domagoj mi je rekao da krece KM Osijek.
A Hrvoje ti uređuje ovaj link i tu sam vidjela konkretno napisano. Baci look
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 00:27

 Ha-ha! Kakav sam ja blesan, da mi nisi dala taj link, ja bih vjerojatno propustio priliku. Pa hvala, djevojko! ciniš se kao vrlo ljubazna i prijatna osoba.

Sigurno bi bila i dobar sparing partner. Ha-ha! šala mala. Vjerojatno bih batina dobio svjetskih. Hvala još jednom i cuvaj se!  A sad idem nabijat kondu...

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 08:32
Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Ha-ha! Kakav sam ja blesan, da mi nisi dala taj link, ja bih vjerojatno propustio priliku. Pa hvala, djevojko! ciniš se kao vrlo ljubazna i prijatna osoba.

Ne bi, mogao bi se ukljuciti i naknadno, ali bi bio u zaostatku, tako da evo odmah savjet - ne propuštaj treninge jer se uvijek uci novo, grupa brzo napreduje, a ako fališ- kaskaš.

Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Sigurno bi bila i dobar sparing partner. Ha-ha! šala mala. Vjerojatno bih batina dobio svjetskih.

Haha... nije šala, ja ionako više spariram s muškima nego sa ženama. I bih te dobro složila , ali stici ceš ti mene ubrzo, a možda i prešišati.

Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Hvala još jednom i cuvaj se!  A sad idem nabijat kondu...


Ideš nabijati kondu u ponoc i po?? Beeep! Wrong.
Javljaj dojmove, cuvaj se i zapamti: udari i ubij, udari i onemoguci, udari i bježi!!


Pozdrav
Strong is the new skinny.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:40
Originally posted by chaxy chaxy wrote:


Ideš nabijati kondu u ponoc i po?? Beeep! Wrong.
Javljaj dojmove, cuvaj se i zapamti: udari i ubij, udari i onemoguci, udari i bježi!!


Pozdrav


Zašto ne valja nabijati kondu u ponoc i pol?    
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:47
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Zašto ne valja nabijati kondu u ponoc i pol?    

Dang. :kicks self:
Strong is the new skinny.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.