New Posts New Posts RSS Feed - Krav Maga seminar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krav Maga seminar

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Krav Maga seminar
    Posted: 11 Sijecanj 2010 at 16:21

 Pozivamo sve zainteresirane na seminar izrclskog sistema samoobrane Krav Maga. Seminar ce se odr3ati 24.0š.20š0. godine u dvorani osnovne škole Silvija Starhimira Kranjcevica, Bogisiceva š3 ( u blizini Tvornice Kulture) od š0:00 do š3:30 sati. Seminar ce voditi instruktor iz Izrcla g. Tal Kvores.

Viise info na www.krav-maga.hr ili na 09š 580 5š 60

 

Edited by fitnessHr
www.fitness-trening.com
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 22:45
Postoji li, odnosno je li u planu, neki seminar Krav Mage u Osijeku?
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 11:46
 Za sada nije u planu, ali ako bude dovoljno zainteresiranih postoji mogucnost da organiziramo seminar.
www.fitness-trening.com
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 20:44
  Ja vjerujem da bi bilo zainteresiranih, odustao sam od nekoliko borilackih sportova, ali Krav Maga je baš disciplina koju bih volio uciti.
Ako si ozbiljno mislio, mogu se raspitati kakva bi bila zainteresiranost u mojoj teretani npr.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2010 at 12:10
 Može, raspitaj se pa ako bude dovoljno zainteresiranih možemo organizirati seminar. Ako želiš možemo organizirati seminar Krav Mage i kettlebella.
www.fitness-trening.com
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 11:49
Been there, done that... dodajem samo i da je seminar trajao do š4, a nakon njega imali smo pripremni trening i polaganje do š7 h... Obožvana moja KM   
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 08:32
Javljajte ovdje kakvo je stanje za Osijek, ja sam zainteresiran. I za KM i za kettle.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 10:40
Originally posted by Furai Furai wrote:

Javljajte ovdje kakvo je stanje za Osijek, ja sam zainteresiran. I za KM i za kettle.


Evo nešto za tebe

Internatonal Krav Maga Federation Hrvatska
Vas poziva na prvi Krav Maga seminar u Osijeku, koji ce održati u nedjelju š8.04.20š0. godine u dvorani osnovne škole Dobriše Cesarica Neretvanska š0 u Osijeku od š0:00 do š4:00 sati.
Na seminaru ce biti prikazane tehnike i takticki pristup obranama od prijetnji pištoljem, obran......ama od prijetnji/napada nožem i palicom, te prikazom ostalih tehnika, potrebnim za uspješnu obranu od raznih vrsta napada.
Seminar je otvoren za sve, bez obzira na dob, spol i predznanje. Cijena seminara iznosi š00 kuna, a zbog ogranicenog broja sudionika molimo vas da ukoliko želite sudjelovati na seminaru svoje mjesto rezervirate što prije.

Edited by chaxy
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 20:15
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Javljajte ovdje kakvo je stanje za Osijek, ja sam zainteresiran. I za KM i za kettle.


Evo nešto za tebe

Internatonal Krav Maga Federation Hrvatska
Vas poziva na prvi Krav Maga seminar u Osijeku, koji ce održati u nedjelju š8.04.20š0. godine u dvorani osnovne škole Dobriše Cesarica Neretvanska š0 u Osijeku od š0:00 do š4:00 sati.
Na seminaru ce biti prikazane tehnike i takticki pristup obranama od prijetnji pištoljem, obran......ama od prijetnji/napada nožem i palicom, te prikazom ostalih tehnika, potrebnim za uspješnu obranu od raznih vrsta napada.
Seminar je otvoren za sve, bez obzira na dob, spol i predznanje. Cijena seminara iznosi š00 kuna, a zbog ogranicenog broja sudionika molimo vas da ukoliko želite sudjelovati na seminaru svoje mjesto rezervirate što prije.


E hebem ti nedjelju! Taj vikend sam van drzave
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 22:53
Originally posted by Furai Furai wrote:


E hebem ti nedjelju! Taj vikend sam van drzave


A hebat ga sad... a ja sve izorganizirala za tebe
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 14:31

 A kako se tocno prijavim za taj seminar?  Jucer sam razgovarao s gospodinom Dubravkom Magdicem, administratorom IKMF Croatia, koji mi je rekao da ce mi poslati mail koji ce sadržavati sve što trebam znati o tom seminaru. Pretpostavljam da se sada trebam samo pojaviti?

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 15:06
Pa ako si ostavio podatke, vjerujem da te zabilježio. A možda ti i stigne mail sa uputama do tada. Iako ne znam ima li Dubravko veze s organizacijom seminara u Osijeku (on pokriva Rijeku, Pulu i Karlovac), ali ako je rekao da ima nemaš straha za prijavu.
Evo plakata sa informacijama
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 19:16

 A da li da šaljem mail na adresu sa plakata ili zovem na broj napisan na njemu? Nije da ne vjerujem gospodinu Magdicu, kojemu zahvaljujem jer je izdvojio šš minuta za razgovor sa mnom, nego stvar je u tome što seminar Krav Mage nije baš svaki dan u Osijeku, a ja ne bih htio propustiti svoju priliku. Uostalom, piše da je broj mjesta ogranicen. Koliki je tocno? Gospodin Magdic je rekao da bi se ovih dana trebao vidjeti sa deckima koji ce to organizirati ovdje, pa ce mi poslati mail sa svim podacima, jer on vec ima moj mail od prije. Znam da sam dosadan, samo bih htio biti siguran da cu upasti. Hvala na pomoci.

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 22:54
Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

 A da li da šaljem mail na adresu sa plakata ili zovem na broj napisan na njemu? Nije da ne vjerujem gospodinu Magdicu, kojemu zahvaljujem jer je izdvojio šš minuta za razgovor sa mnom, nego stvar je u tome što seminar Krav Mage nije baš svaki dan u Osijeku, a ja ne bih htio propustiti svoju priliku. Uostalom, piše da je broj mjesta ogranicen. Koliki je tocno? Gospodin Magdic je rekao da bi se ovih dana trebao vidjeti sa deckima koji ce to organizirati ovdje, pa ce mi poslati mail sa svim podacima, jer on vec ima moj mail od prije. Znam da sam dosadan, samo bih htio biti siguran da cu upasti. Hvala na pomoci.



šš min?? sigurno ti se više nikad nece javiti šala
Gle, ja bih se na tvom mjestu javila na broj na plakatu. Ne znam ciji je, ja znam par trenera- njihov nije, možda ti se javi trener Hrvoje iz Zg. Reci mu da si pricao sa Dubravkom i da ti je obecao mail ali pošto ga još nisi dobio želiš samo provjeriti jeli tvoje mjesto na seminaru sigurno. Strpi se do ponedjeljka, ako mail ne dođe, zovi.
Ne znam koliki je tocan broj sudionika, sve ovisi o velicini dvorane, ali u Zg nas je sad bilo preko 80 (ja mislim) tako da mislim da sigurno neceš ostati bez mjesta
I nisi uopce dosadan, dapace drago mi je da se tako zanimaš. Pomoci cu ti koliko mogu pa samo pucaj.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:39
 Pa, vec kad nisam dosadan... Tko si ti, mislim kakve veze imaš sa svim ovim, nadam se da nisam pretjerao sa ovim pitanjem. I drugo, kako se trebam pojaviti na seminaru, mislim u cemu, osim cistim tenisicama?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:50
  Armine, javi se Draganu Franjkovicu - Frkiju, on ce te sigurno znati uputiti dalje.
Potraži ga navecer u XXLu, na kickbox ili kettlebell treningu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.