New Posts New Posts RSS Feed - Kralježnica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kralježnica

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2009 at 21:22
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Znam ja u cemu je problem, klasicni trbušni su loši za leđa.
Zna i milan tarot Al ozbiljno, ako se pravilno izvode mogu samo pomoc.


kako?
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Prosinac 2009 at 16:11
STo se leđa tice, naprosto je nevjerojatno koliko problema pravi kiroprakticar može rješiti. Nekoliko primjera oko sebe imam, kad su ljudi bili pred operacijom, pa kao, ajde da probamo ipak otici kao još zadnju šansu... i istina je da su morali š0-tak puta ici i da nije bilo rješeno s par klikova u jednom tretmanu, ali operacija je sprijecena i ljudi mogu normalno koristti svoju kralježnicu, vježbati itd....

Ja sam prvi put bila prošle godine kad mi je nešto iskocilo na klupi za cucnjeve. Nisam se mogla sagnuti unatrag nekoliko dana, a nakon 2 dana ni hodat bez urnebesne boli. Dr. opce prakse je rekao da sam razvukla tetivu i mazala sam s pi...jama i ništa. Tada sam skupila snage za kiroprakticarku, koja me malo popipala, rekla.. "aha, tu je iskocilo" i tk-tk.tk... sve na mjestu! Za 2 dana nije vise bilo nikakve boli, a odmah iza tretmana sam mogla normalno unatrag i naprijed (samo je ipak jos pomalo boljelo).

Ja preporucujem americku kiropraktiku (znaci kiroprakticar koji je završio fakultet (u Americi), ne priuceni kostolomac..brrrr).

Mnoge stvari u vezi zdravlja su daleko jednostavnije nego nam se cini. Kao uostalom i mršavljenje i prehrana i vježbanje... samo trebamo pronaci ono što funkcionira, a ne gurati ono što ocigledno ne mjenja stvari.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.